Strona 1816 z 10058
Pokaż wyniki od 18,151 do 18,160 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Nivea, a proszek z loveli . A co do malej to nie przez jedzonko niestety bo tak bylo caly dzien..
    a może miała jakiś gorszy dzień i szukała sobie miejsca. Wczoraj na wizycie jak pytalam o te moje żebro to mowila, ze teraz ma coraz mniej miejsca i jak się rozpycha to my niestety pozniej cierpimy no. jedni mniej jedni gorzej :< mi te żebra prawie już zeszły także nie martw sie, bedzie dobrze :*
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Dzięki przepraszam za być może głupie pytanie, ale jeśli chodzi o wodę w tym kremie to że wysusza czy co?
    Chyba bardziej chodzi o połączenie woda i mróz/zimno. Ten krem nivea poleciła mi koleżanka, która jest styczniowka 2015:-)

O mnie
    Natka nam coś zniknęła?

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Nivea, a proszek z loveli . A co do malej to nie przez jedzonko niestety bo tak bylo caly dzien..
    Ale lepiej już dziś?

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry!
    Już Was nadrobiłam Wczoraj dzień trochę zakręcony z miłym finiszem. Byłam na Kinie Kobiet - Listy do M2 - bardzo sympatyczne i wzruszające Ale siedzenie 3 godziny, mimo wygodnych krzesełek było nie lada wyzwaniem. Nie wiem czy w grudniu też się wybiorę, bo może być jeszcze gorzej A fajny film zapowiadali "Kochajmy się od święta", no zobaczymy. W sobotę planowaliśmy jechać do Ikei z bratem i bratową, ale stwierdziliśmy z Panem Poślubionym, że on sam pojedzie beze mnie - dam mu listę wszystkich rzeczy, a ja wolę nie ryzykować, to jednak jest dużo chodzenia, a mi od chodzenia 2 godzinnej po galerii brzuszek twardnieje i nie ma co ryzykować. W Ikei trzeba spokojnie ze 4-5 poświęcić na wszystko plus dojazd :/ Stwierdziliśmy, że do Ikei pojedziemy już we trójkę Więc dzisiaj cały dzień spędzę na stronie internetowej buszując i robiąc notatki. Ehh

Madzia ja mam Emolium, krem mam z Biodermy dla noworodków i z Baby Dream, oliwkę mam z Hippa i z Baby Dream, bo sama się nimi na co dzień też smaruję i mam zapas, mam też mydełko do mycia Bubchen - ale najpierw zacznę od samego emolientu, do pupci mam Bepanthen i Linomag, octenisept na pępuszek, wiadomo waciki, gaziki, sól fizjologiczną itp. a płyny do prania mam z Loveli do białego i koloru i płyn do płukania też z Loveli. Po kilku miesiącach myślę, że przejdę na jakiś proszek sensitive i razem już wszystko będę prać, zobaczę jak Emilcia będzie reagować.

Olga ja już stwierdziłam po ostatnich świętach, że w tym roku zamówię wszystko sobie przez internet z Tesco i mi przywiozą zakupy. Ostatnio z Panem Poślubionym czekaliśmy prawie godzinę w kolejce. Teściowa tak często robi. Na początku byłam zszokowana, bo pomyślałam od razu, że najgorsze pomidory, owoce i wszystko co świeże Ci przywiozą - samemu wybierasz najlepsze i najładniejsze - jednak oni mają taką politykę, że owoce i warzywa muszą być najładniejsze, bo tak masz prawo odmowy przyjęcia całych zakupów, gdy np. pomidory są pogniecione, a jabłka poobijane i słuchajcie ładniejsze przywożą te owoce niż sama wybieram Także wolę zapłacić 10 zł i mieć zakupy dostarczone pod same drzwi.

Pati mam nadzieję, że jak ten ząb nie będzie Cię męczył do wizyty i pozbędziesz się dziada!

Daria znalazłaś kartę?

Iza a jak malutka dzisiaj? Tez tak mocno daje popalić?

Ola ja też tracę pępek, jest na skraju wytrzymałości

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Dodam, że owoce i warzywa staram się kupować na bazarku od rolników i hodowców, jednak zimą te bazarki są przepełnione też marketowym jedzeniem :/ A już cudownie jak mam zapas świeżynki od Mamusi, ona jedzie na wieś i robi zapasy, no ale czasem też trzeba coś w markecie kupić

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    madlen8 ja kosmetyki babydream i chce jeszcze coś z hippa dokupić. Do twarzy dla małego mam mustele w sztyfcie. A co do proszków to używam loveli w płynie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    przyyyszła mi paczka z kombinezonikiem, normalnie już chce maluszka ubierać hihi

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Ale lepiej już dziś?
    tak już rano wariowała troszkę ale nie tak bardzo jak wczoraj, myślę że dziś może być mniej bolesny dzień mam nadzieję bo mój już nie wiedział jak mi pomóc

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    przyyyszła mi paczka z kombinezonikiem, normalnie już chce maluszka ubierać hihi
    Patka ja tez ostatnio odebrałam kombinezon i zastanawiam się czy nie zamówić jeszcze jednego z rozmiarem 56 bo serio za tamten zapłaciłam 25 złotych z przesyłką więc nawet jeśli mała się nie zmieści w ten 56 to dużo pieniążków nie będzie straconych ..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów