Strona 1815 z 10063
Pokaż wyniki od 18,141 do 18,150 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    W moim przypadku to
    1. Baby dream
    2. Kapsułki i płyn do płukania jelp a później jak się skończy to mam mleczko do prania i płyn do płukania lovela
    Dziękuję Kochana

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Dziewczyny jeszcze ponawiam pytanko (właściwie dwa):
    1) Jakie kosmetyki do pielęgnacji maluszka kupujecie? Johnosn/Nivea/Emoliym/Hipp? Czy jakieś inne?
    2) Jakie proszki płyny do prania? Lovela/ Dzidziusz/ Vizir sensitive? Czy jakieś inne?

Dziękuję z góry za pomoc
    Ja do kąpieli na początek kupiłam emolium. Krem do buzi kupiłam na początku babydream Ale on niestety ma wodę w składzie (nie zauważyłam) i dokupilam nivea krem na każdą pogodę, sudocrem (do pupy w przypadku oparzeń), linomag bobo a+e to będzie na co dzień do pupy, oliwka babydream (do masowania), dostałam od znajomej Mustele na ciemieniuche, octanisept. I tyle z kosmetyków. Oprócz tego waciki, patyczki do uszu, chusteczki mokre itp. A do prania mam płyn Dzidziuś do białego i do koloru.

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Dziękuję Kochana
    ooo a co do kosmetyków! patrz wyleciało mi. To też na razie mam z babydream taki kremik. chusteczki nawilżane też mam z tego i tami i z dady lavender ( juz pisalam 23874 razy, że jestem wiernie oddana opisom składów Sroki hehe )
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    co do proszków to mam dwa na razie. Jeden mam z loveli a płyn z jelpa bo mi sie wydaje, ze to wszystko jedno i to samo :P a i ja jeżdżę do takiej chinskiej hurtowni i tam jest taki 'box' z niemiecką chemią to tam kupuje prawie wszystko bo wiadomo co niemieckie to lepsze :P i kupilam sobie na spróbowanie taki Persil sensitive takie perełki i to jest normalnie rewelacja ( jakbym była jakimś znawcą prania czy coś ) ale kurde na prawde super. o załączam zdjęcie: Załącznik 91847
    Dzięki
    Ja na co dzień używam persila ale nigdy nie widziałam tego które załączyłaś... No no muszę się rozejrzeć po Kauflandzie

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Marta, już przeszło i na szczęście obyło się bez no spy :-)
    Pati dasz radę u zebologa :-) jako bym sobie jakąś zupke wszamała :-)
    To super:-)

O mnie
    Dzięki
    Ja na co dzień używam persila ale nigdy nie widziałam tego które załączyłaś... No no muszę się rozejrzeć po Kauflandzie
    powiem Ci, że tak po sklepach jak patrzyłam to też nie widziałam tego, to jest jakiś skoncentrowany proszek, ale serio fajny musze sie juz wybrac do tej churtownii bo ostatnim razem to byla jedyna rzecz którą kupiłam 'hipoalergiczną' a tak to zrobie zapasik

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Ja do kąpieli na początek kupiłam emolium. Krem do buzi kupiłam na początku babydream Ale on niestety ma wodę w składzie (nie zauważyłam) i dokupilam nivea krem na każdą pogodę, sudocrem (do pupy w przypadku oparzeń), linomag bobo a+e to będzie na co dzień do pupy, oliwka babydream (do masowania), dostałam od znajomej Mustele na ciemieniuche, octanisept. I tyle z kosmetyków. Oprócz tego waciki, patyczki do uszu, chusteczki mokre itp. A do prania mam płyn Dzidziuś do białego i do koloru.
    Dzięki przepraszam za być może głupie pytanie, ale jeśli chodzi o wodę w tym kremie to że wysusza czy co?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    powiem Ci, że tak po sklepach jak patrzyłam to też nie widziałam tego, to jest jakiś skoncentrowany proszek, ale serio fajny musze sie juz wybrac do tej churtownii bo ostatnim razem to byla jedyna rzecz którą kupiłam 'hipoalergiczną' a tak to zrobie zapasik
    Ja z automatu brałam zawsze persil do białego i kolorowego więc się nie rozglądałam specjalnie
    Ale ostatnio w LIDLU kupiłam wkładki laktacyjne i podkłady jednorazowe do przewijania z Toujours. Ciekawe co to za wynalazek. Stwierdziłam jednak że skoro ma na tych podkładach lądować kupa mojego dziecka to chyba nie warto jakoś wybitnie inwestować A wkładki laktacyjne to zobaczymy bo mam takie próbkowe (te które dostałyśmy na warsztatach) i właśnie te z Toujours ale jak się nie sprawdzą to kupie inne. Na razie cycki suche więc nawet nie otwieram

O mnie
    Ja z automatu brałam zawsze persil do białego i kolorowego więc się nie rozglądałam specjalnie
    Ale ostatnio w LIDLU kupiłam wkładki laktacyjne i podkłady jednorazowe do przewijania z Toujours. Ciekawe co to za wynalazek. Stwierdziłam jednak że skoro ma na tych podkładach lądować kupa mojego dziecka to chyba nie warto jakoś wybitnie inwestować A wkładki laktacyjne to zobaczymy bo mam takie próbkowe (te które dostałyśmy na warsztatach) i właśnie te z Toujours ale jak się nie sprawdzą to kupie inne. Na razie cycki suche więc nawet nie otwieram
    wkładki laktacyjne to kiedyś tam kupiłam w pepco z Canpola, potem dostalam taka paczke całą z dżonsona no i te z warsztatow ;p

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Dziewczyny jeszcze ponawiam pytanko
    (właściwie dwa):
    1) Jakie kosmetyki do pielęgnacji maluszka kupujecie? Johnosn/Nivea/Emoliym/Hipp? Czy jakieś inne?
    2) Jakie proszki płyny do prania? Lovela/ Dzidziusz/ Vizir sensitive? Czy jakieś inne?

Dziękuję z góry za pomoc
    Nivea, a proszek z loveli . A co do malej to nie przez jedzonko niestety bo tak bylo caly dzien..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów