Strona 1814 z 10058
Pokaż wyniki od 18,131 do 18,140 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Witam mamusie w ten wietrzny poranek... Nocka kiepska bo biodra i plecy dały się we znaki.. A rano jak tylko wsiadlam z mezem do samochodu to złapał mnie skurcz.. Boli podbrzusze jak na miesiączkę i tak automatycznie człowiek chce się pochylić. Mama mówi, że to te przepowiadajace skurcze i żebym wzięła no spe. Jak sobie pomyślę jak bolą prawdziwe skurcze i poród to wstyd teraz to określać bólem bo co będzie potem...
    Daria, też mam takie pobolewanie podbrzusza tak jak na okres ale nie jest to bardzo bolesne, miesiączek też jakiś bardzo bolesnych nie miałam. Jak bardzo cierpisz to lepiej się nie męcz i weź no spe, synkowi nie zaszkodzisz a Ty się lepiej poczujesz.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Hiho!
    Jako tako jestem wyspana, ale o 4:30 jakoś miałam niezłą pobudke, bo było tąpnięcie gdzieś a ja sie od razu budze bo to jak trzesienie ziemi hehe.. i boje sie tego i od razu oczy jak 5zł.. pewnie się dzisiaj dowiemy czy się coś stało, no.

Myślę co tu dzisiaj na obiad ale wiem, że dodatkiem bedzie marchewka z groszkiem bo mam smaka :P Dzisiaj do tego zębologa boje sie jak jakiś dzieciuch, grrrr
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki
    U nas też wietrznie dzisiaj ale teraz słonecznie.
    Wczoraj chyba dużo dzieciaków było ruchliwych. Moja mała też nieźle wywijała i mój brzuch falował od jej pełzania prawie non stop
    Kilka razy na granicy bólu to było. Na szczęście kilka razy ucięła sobie drzemkę. Wieczorem zaczął jeszcze mnie boleć pępek.
    Oczywiście już mi go wywaliło, ale przez to że wczoraj trochę się najadłam to miałam taki duży brzuch i mnie bolała naciągająca się skóra na pępku.
    Dlatego dzisiaj lekkostrawna dieta, żeby pozbyć się tych wzdęć :/.
    Iza mam nadzieję że już mała trochę odpuściła. Może to przez jedzonko... Wiadomo jak to na urodzinach. Siedzisz, jesz a na końcu cierpisz.
    Daria śliczne pieski Ja też mam yorka ale na razie oddelegowałam go do rodziców. Mieszkam na 3 piętrze i wyprowadzanie go 3 razy dziennie to już obecnie nie dla mnie. Po porodzie też będzie u rodziców, żeby małej nie budził bo taki krzykacz jest, że niejeden amstaf by się zawstydził przy nim. Najlepiej jak w TV czasem jest scena że ktoś puka i on myśli że to do nas do drzwi to normalnie go uspokoić nie można
    Marta twój kociak też jest śliczny Uwielbiam takie puchate stworki :P

Zaraz biorę się za prasowanie a później będę robiła wykrój na moją poduszkę do karmienia. Ciekawe co z tego wyjdzie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Hiho!
    Jako tako jestem wyspana, ale o 4:30 jakoś miałam niezłą pobudke, bo było tąpnięcie gdzieś a ja sie od razu budze bo to jak trzesienie ziemi hehe.. i boje sie tego i od razu oczy jak 5zł.. pewnie się dzisiaj dowiemy czy się coś stało, no.

Myślę co tu dzisiaj na obiad ale wiem, że dodatkiem bedzie marchewka z groszkiem bo mam smaka :P Dzisiaj do tego zębologa boje sie jak jakiś dzieciuch, grrrr
    Pati mielone zrób Tzn. ukulaj Ja uwielbiam zestaw ziemniaki mielone + marchewka z groszkiem

A jak Twój ząbek? Ból przeszedł?

O mnie
    Dziewczyny jeszcze ponawiam pytanko (właściwie dwa):
    1) Jakie kosmetyki do pielęgnacji maluszka kupujecie? Johnosn/Nivea/Emoliym/Hipp? Czy jakieś inne?
    2) Jakie proszki płyny do prania? Lovela/ Dzidziusz/ Vizir sensitive? Czy jakieś inne?

Dziękuję z góry za pomoc

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Pati mielone zrób Tzn. ukulaj Ja uwielbiam zestaw ziemniaki mielone + marchewka z groszkiem

A jak Twój ząbek? Ból przeszedł?
    nie wiem o co wam chodzi z moim kulaniem mielonych haha hmmm nie mam mięsa mielonego a nie chce mi sie iść i ziemniakow tez nie a tym bardziej nie chce mi sie iść hahah dzisiaj kupie ziemnory jak pojade z moim na jakieś zakupki. Co zamiast ziemniorów.. jakąś kasze mam ale nigdy nie robiłam do obiadu AAA mielone mięso mammmmm! jednak

a ząb na razie nie boli, wole o nim nie pamiętać bo jak bedde o nim intensywnie myśleć to jeszcze też zacznie o mnie myśleć i co dupa blada

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    1) Jakie kosmetyki do pielęgnacji maluszka kupujecie? Johnosn/Nivea/Emoliym/Hipp? Czy jakieś inne?
    2) Jakie proszki płyny do prania? Lovela/ Dzidziusz/ Vizir sensitive? Czy jakieś inne?

Dziękuję z góry za pomoc
    W moim przypadku to
    1. Baby dream
    2. Kapsułki i płyn do płukania jelp a później jak się skończy to mam mleczko do prania i płyn do płukania lovela

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Marta, już przeszło i na szczęście obyło się bez no spy :-)
    Pati dasz radę u zebologa :-) jako bym sobie jakąś zupke wszamała :-)

O mnie

Dziękuję z góry za pomoc
    co do proszków to mam dwa na razie. Jeden mam z loveli a płyn z jelpa bo mi sie wydaje, ze to wszystko jedno i to samo :P a i ja jeżdżę do takiej chinskiej hurtowni i tam jest taki 'box' z niemiecką chemią to tam kupuje prawie wszystko bo wiadomo co niemieckie to lepsze :P i kupilam sobie na spróbowanie taki Persil sensitive takie perełki i to jest normalnie rewelacja ( jakbym była jakimś znawcą prania czy coś ) ale kurde na prawde super. o załączam zdjęcie: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12283032_1025569880796941_532736463_n.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	47.1 KB
ID:	91847

O mnie
    Jezuniu jaka brzydka podoga, dupa nigdzie mi sie nie chce iść.. a im bardziej mi się nie chce iść tym bardziej chce coś ze sklepu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów