Strona 1802 z 10044
Pokaż wyniki od 18,011 do 18,020 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Właśnie widziałam reklamę pewnego
    urządzenia!
    Już wiem co chciałabym dostać od MIkołaja!
    http://www.ceneo.pl/29263567#tab=reviews
    Widzialam! Bomba!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    merg ja 2 tyg. temu mialam 1,5cm . Dostalam luteine i nakaz, moze nie calkowitego lezenia,ale oszczedzania sie jak tylko to mozliwe. Czasami mam wrazenie,ze Maly tak bardzo schodzi w dol,ze za kilka dni wyjdzie. Byle wytrzymac do kolejnej wizyty, ktora juz 26.11.

Mialam dzis okropny sen. Sinilo mi sie,ze zaczelam juz rodzic. i glowka juz wyszla, placzu nie slyszalam. poloza usokajala mnie,ze wszystko ok.Maly jeszcze oddycha dzieki peppownie. A za chwile byl reanimowany Obudzilam sie pprzerazona. Ale ze snami to na odwrot.

A co do badan, to ja rowniez w zaleceniach mam wiekszosc powtorzyc.

Member
    frania01

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Oczywiście ze jest tylko wymogi się zmieniły. Trzeba przedstawić wysokość zarobków, zaświadczenie o tym ze od 10 tygodnia ciąży jest się pod opieką lekarza.. hm chyba coś jeszcze ale nie pamiętam w necie kiedyś czytałam co trzeba mieć i jakie dochody
    Truskawkowa, nie trzeba przedstawiać żadnej wysokości zarobków do tego podstawowego becikowego, bo ono nalezy się każdej mamie, która była pod opieką lekarza co najmniej od 10 tygodnia ciązy

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Śliczne te kompleciki do łóżeczka, chętnie bym zamówiła ale jeden już mam a drugi słyszałam coś, że mam dostać od cioci więc bez sensu kupować następny

Spakowałam walizkę i jestem z siebie mega zadowolona, bo zabierałam się do tego miesiąc hihi ale fajnie, że już jest gotowa

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez frania01 Zobacz posta
    Truskawkowa, nie trzeba przedstawiać żadnej wysokości zarobków do tego podstawowego becikowego, bo ono nalezy się każdej mamie, która była pod opieką lekarza co najmniej od 10 tygodnia ciązy
    no właśnie mi również się wydawało, że zarobki nie mają znaczenia, tylko wymóg tak jak piszesz, że co najmniej od 10 tyg ciąży być pod opieką lekarza. Później tylko zaświadczenie od niego.

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Daria ten komplet mamo-tato z allegro to jest to samo co na tej stronce co podsyłałam poscieldladzieci.pl porównaj koszty dostawy. Ja miałam zamawiać rzeczy przez stronę, ale jeszcze się nie zmobilizowałam

Pati współczuję tego bólu zęba, ja już na szczęście nie mam żadnej 8

dziewczyny, które miały zakładane pessar - boli to? mi w końcu założą go w piątek. Monika2008 dłużej się go nosi, gdzieś do 37 tygodnia. Ja jutro zaczynam 31

szaro, buro i ponuro dziś w tej Warszawie, mi się dziś nic nie chce. Dobrze, że papryki faszerowane z wczoraj zostały, to nawet obiad mam z głowy. A dopiero na 21.30 idziemy do kina na film Ugotowany

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hejahoja juz w pracy ostro pracuje bo chce miec piatek wolny takze musze sie uporac z praca ruk cuk dzis a jutro przygotowac wyplaty!matko niedawno robilam wyplaty i znowu musze robic wrrr...ja dzis wstalam o 5 rano wyspana!!!nie wiem co jest grane ...u mnie malutka od wczoraj jakas spokojna ,malo sie ruszala tylko wieczorem dala pipisowke ale chyba nie mogla usnac i szukala odpowiedniej pozycjidzis rano sie przeciagnela i chyba spi ...takze Ola,Iza wspolczuje wam bolesci to sie lobuziary rozbrykaly no...Ola piekne podusieco do laserowej golarki to trzeba sie najpierw wygolic i to dobrze bo te wlosy sie pala pod tym urzadzeniem i trzeba dosc dlugo tym robic z godz.napewno (kiedys kolezanka kupila i oddala bo nie dala rady sobie sama tym robic a pozatym to ma wiele mniejsza moc jak te w salonach)ale napewno lepsze jak golenie co chwilau mnie jesien na calego buuuu...Pati jak zab?a przedwszystkim co u Oscarka slychac dawaj tu znac

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Właśnie widziałam reklamę pewnego urządzenia!
    Już wiem co chciałabym dostać od MIkołaja!
    http://www.ceneo.pl/29263567#tab=reviews
    Nie nadwyrężaj tak finansowo Mikołaja, bo dla mnie braknie hehehe i jak co roku nie przyjdzie

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Daria ten komplet mamo-tato z allegro to jest to samo co na tej stronce co podsyłałam poscieldladzieci.pl porównaj koszty dostawy. Ja miałam zamawiać rzeczy przez stronę, ale jeszcze się nie zmobilizowałam

Pati współczuję tego bólu zęba, ja już na szczęście nie mam żadnej 8

dziewczyny, które miały zakładane pessar - boli to? mi w końcu założą go w piątek. Monika2008 dłużej się go nosi, gdzieś do 37 tygodnia. Ja jutro zaczynam 31

szaro, buro i ponuro dziś w tej Warszawie, mi się dziś nic nie chce. Dobrze, że papryki faszerowane z wczoraj zostały, to nawet obiad mam z głowy. A dopiero na 21.30 idziemy do kina na film Ugotowany

31??

mhmm.. a termin na kiedy masz?? Pytam, bo mnie w pt zaczyna się 32tydz

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    U mnie prezenty dla dzieciakow spakowane a dla reszty my losujemy kto komu kupuje bo zawsze bylo zamieszanie a tak kupujemy jeden i z glowyoczywiscie mezowi tez kupuje tylko nie wiem co dziadu kupic i czy on mi ten zegarek kupil hahaha...ale cos mu tam wymysle...u mnie w nastepny czwartek swieto indykowebedzie indor na kolacje w tym roku do bratowej idziemy i musze kupic sukienke jakas na baby shower bo nie mam nic wyjsciowego....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów