Strona 1799 z 10049
Pokaż wyniki od 17,981 do 17,990 z 100487

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ola a te poduszki mają ściągane poszewki ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie,
    Ja po humorzastym poranku wlaśnie obiad wsunęlam. Naszło mnie na carbonade :P

Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    My mamy łóżeczko 120*60.
    Jeśli chodzi o pomoc mojego to deklaruje że pomoże itp ale wielokrotnie muszę mu powiedzieć zrób to zrób tamto a sam się nie domyśla. Czyli muszę się prosić:-/ jak mu wskaże zadanie to wtedy to zrobi...Ale wielokrotnie zamiast czekać aż on wróci z pracy sama to robię:-P
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała już robiony wykaz na te bakterie?!? To chyba nie jest bolesne,hmm?!?
    Ja miałam. Próbka jak przy cytologii, tylko takim dłuższym patyczkiem do uszu pobierana.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ola a te poduszki mają ściągane poszewki ?
    niestety ale nie

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Daria_Amelia U mnie jest taka sama sytuacja. Moim rodzicom, siostrze i dziadkom kupujemy prezenty, ale stronie meza to juz roznie. Przewaznie nie, bo oni nie robia sobie prezentow. Co roku to maz decyduje czy jednak cos kupujemy czy nie. Jak sie zdecyduje ta sa to jakies drobnostki, ale to zawsze jego wybor.
    A co do prezentow dla mojej strony to juz czesciowo mam. Mama dostanie ksiazki "Wiezein labiryntu" i pozostale dwie. Ona kocha ksiazki wiec to zawsze jest najbardziej trafiony prezent. Dla taty srebrny lancuszek bo stary mu sie zerwal. Siostra bransoletke Pandora, dziadek telefon, bo mu sie zepsol i jakis stary teraz ma, a babcia ostatnio mowila ze potrzebuje pizame i takie miseczki do sosow jej sie spodobaly. A maz dostanie jakis tam kurs na cd, ktory przyda mu sie do pracy. Zajmuje sie automatyka okretowa i ciagle musi sie doksztalcac. Lubi takie praktyczne prezety, a mowil ze mu to potrzebne. Dokupie cos do tego i mam wszystko.

Cześć Mamusie
    Goniłam goniłam i nadgoniłam
    u mi noce srednio przespane, nie moge cos zasnać, podobnie jak wy przy przekrecaniu sie wszystko mnie boli i ciagnie, budze sie o 6 niby wyspana a pozniej jak pojde w kime to budze sie po 10 tez chcialam urodzic w styczniu ale teraz juz wystarczy mi grudzien tez momentami czuje takie parcie na dole jakby synek chcial juz wychodzić. no nic juz coraz blizej konca..
    Beatka, Gocha- piekne wagi waszych bliźniaków, tzymajcie sie dzielnie dziewczyny i wypoczywajcie duzo!!
    Monika, mamaI&L skracajaca sie szyjka to tez niestety moj problem, w 22 tyg miała tylko 2,5 cm. bylam w pon u lekarz i za 3 tyg zdejmuja mi pessar. wtedy bedzie mozna ocenic jak krotka jest. mam tylko nadzieje ze po zdjeciu nie zaczne od razu rodzic. wiecie ile cm maja wasze szyjki?
    ja niby tez niewiele moge robic i mam wypoczywac, ale czytajac waszej posty o mężach, to moj niestety nie odbiega zbytnio od normy. oczywisie mowi mi ze mam odpoczywac tylke tylko ze niewiele sam robi jesli go o cos nie poprosze... ech chlopy..

Ola piekny ten kompecik, az zaluje ze duzo wczesniej kupilam taki zestaw z ochraniaczem..

pati ja mam lozeczko zakupine na rozmiar 120X60. trzymam kciuki za wizyte i za dentyste.. wyrywanie brrr az mam dreszze na sama mysl.

Daria mi tez coraz czescej slabo, i w glowie sie kreci, nie wspomne juz o tym ze goraco to mi jest juz od kilku tyg

dzis mialam skoczyc do galeri po jakies prezenty ale pogoda zatrzymala mnie w domu i odechcialo mi sie chodzenia. z takich drobnych prezentow jak ktos jest smakoszem kawy lub herbaty to sa takie super zestawy w herbaciarniach do kupienia eleganko zapakowane. ja na razie nie mam zadnego pomyslu dla nikogo moze jak pojde to mnie na cos natchnie.
    milego dnia dziewczyny, dobrego samopoczucia i nie przemeczajcie sie za bardzo!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja mam jakiegoś schiza normalnie.... mała po prostu tak jakoś dziś strasznie w brzuchu bryka, a nigdy tak nie było. Zawsze miała swoje pory dnia co fikała, a teraz praktycznie non stop, oczywiście cieszę się, ale zaraz mi się wydaje, że coś jest nie tak, w dodatku zrobiło mi się mega niedobrze i dostałam rozwolnienie. Ja chcę już styczeń, bo czasami sama się nakręcam niepotrzebnie zapewne!
    mam dziś to samo.. dokładnie to samo ;/

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Daria_Amelia U mnie jest taka sama sytuacja. Moim rodzicom, siostrze i dziadkom kupujemy prezenty, ale stronie meza to juz roznie. Przewaznie nie, bo oni nie robia sobie prezentow. Co roku to maz decyduje czy jednak cos kupujemy czy nie. Jak sie zdecyduje ta sa to jakies drobnostki, ale to zawsze jego wybor.
    A co do prezentow dla mojej strony to juz czesciowo mam. Mama dostanie ksiazki "Wiezein labiryntu" i pozostale dwie. Ona kocha ksiazki wiec to zawsze jest najbardziej trafiony prezent. Dla taty srebrny lancuszek bo stary mu sie zerwal. Siostra bransoletke Pandora, dziadek telefon, bo mu sie zepsol i jakis stary teraz ma, a babcia ostatnio mowila ze potrzebuje pizame i takie miseczki do sosow jej sie spodobaly. A maz dostanie jakis tam kurs na cd, ktory przyda mu sie do pracy. Zajmuje sie automatyka okretowa i ciagle musi sie doksztalcac. Lubi takie praktyczne prezety, a mowil ze mu to potrzebne. Dokupie cos do tego i mam wszystko.
    Ja mamie to albo zestaw obiadowy bo stary już pozbijany i niekompletny, ewentualnie koc. Mężowi mamy to myślałam nad książką jakąś dobrą albo kosmetyki ewentualnie, pracuje za granicą więc ciężko wyczuć :d Najmłodszej siostrze mama kupuje masę zabawek więc jej dam kasę za jakąś i jedna z nich będzie od nas a wiadomo mama wie najlepiej co ona teraz lubi Braciom to jednemu płacę za bluzę, którą sobie zamówił a z drugim hmmm pewnie też jakiś ciuch albo kosmetyk.
    Dla męża pewnie wyjdzie, że zegarek i może galoty jakieś

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    zapomnialam dopisac, na ostatniej wizycie dostalam skierowanie na badania ktore beda potrzebne w szpitalu, troche tego jest hiv, hcv, WR, hbs, toksoplazmoza, ctomekalia. duzo tego jak mi pani policzyla to wydam na to ok 200 zl. a ten posiew mam miec pobierany przy nast wizycie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    mam dziś to samo.. dokładnie to samo ;/
    o widzisz, to nas dopadło... :/ muszę się czymś zająć, bo oszaleje. Mała się tak wypina że brzuch mi się w trójkąta robi i to miejsce jest takie twarde pewnie dupcie wypięła na mamie i ma w nosie wszystko
    Ostatnio edytowane przez aleksandramagdalena ; 18-11-15 o 12:09

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    zapomnialam dopisac, na ostatniej wizycie dostalam skierowanie na badania ktore beda potrzebne w szpitalu, troche tego jest hiv, hcv, WR, hbs, toksoplazmoza, ctomekalia. duzo tego jak mi pani policzyla to wydam na to ok 200 zl. a ten posiew mam miec pobierany przy nast wizycie
    a nie dostawałaś skierowania na te badania na początku ciąży?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów