Strona 1796 z 10065
Pokaż wyniki od 17,951 do 17,960 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Wczoraj kupiłam w biedrze dwa marcepanowe batony Jak ja uwielbiam marcepan mmmmm
    Dzisiaj robię na obiad spaghetti z kurczakiem i kurkami i sosem śmietanowym :P
    Sprawdzę jeszcze czy mam makaron bo jak nie to będą świdry :P

Przypomniałam sobie jeszcze dzisiaj że szafki nie mamy na rzeczy dla dziecka hm..... Trzeba zamówić

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Mysia sliczne imie Miloszek!

Pati trzymam kciuki za wizyte u dentysty.

Haniu rano nikt korzystnie nie wyglada a ciaza na pewno Ci sluzy i wygladasz super tylko my kobiety tak mamy ze lubimy sobie wmawiac hehee

Natalka dzis moge Cie pocieszyc bo wyobraz sobie ze wczoraj bylam z moim w banku i byl targ wiec mowie podjedzmy, stwierdzil ze nie ma czasu i on po zadnych chodzil nie bedzie a dzis raptownie pojechal ze swoja mama taki oto oddany syn ze nawet w deszcz smigac po rynku moze!;

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Czesc

Moj maz w czasie mojej ciazy ma hustawke nastrojow Czasami jest do rany przyloz- kaze mi lezec i sie nie ruszac. Co prawda niewiele w domu zrobi (zmywarke oprozni, zapakuje,odkurzy mieszkanie- ale tak tylko "po ryneczku" i tyle), ale mi zazbrania robic niektore rzeczy. Choc nie protestuje za bardzo jak juz sie za cos wezme
    Okropnie mnie denerwuje, kiedy wraca do domu po jakims treningu i pada ze slowami "Jestem wykonczony, nie dam rady zajac sie Lea"- a ja po calym dniu mam sile?! On dla przyjemnosci chodzi, a ja wyboru nie mam.

Monika- a czy wiesz jak bardzo skrocila sie szyjka? Pytam bo i mnie dotyczy ten problem. Staram sie lezec jak najwiecej,ale roznie to bywa. A wczoraj wieczorem czulam Malego tak bardzo nisko. I zaczelam sie stresowac, moze w koncu rusze tylek i spakuje torbe :/ Bo sie zebrac nie moge.

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Pati my łóżeczko zamówiliśmy 120x60. Powodzenia u dentysty, z tego co wiem to w ciąży można wyrywać zęby. Trzymam kciuki żeby nie bolalo!
    Monika widzę ze koleżanka z branży leż wypoczywaj, nie martw się niczym. Niech dom zarosnie, trudno

Member Awatar Monisia7
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Ja urodziłam się 4 stycznia Moja córeczka ma powitać ten świat między 6 a 10 stycznia. Trzymajcie kciuki. Może wyskoczy jak mama 4 i zrobi najpiękniejszą niespodziankę urodzinową!

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Dziewczyny mam pytanie (moze gluie,ale...) czy jest jeszcze slynne becikowe?

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Aha Daria chyba kiedyś pytałaś o tarczyce. Wynik w granicach 1 jest ok, pewnie nie zmieni Ci już dawki

Jeju jeszcze prezenty świąteczne.. uwielbiam święta i prezenty, ale kompletnie nie mam pomysłu w tym roku

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Monisia7 Zobacz posta
    Ja urodziłam się 4 stycznia Moja córeczka ma powitać ten świat między 6 a 10 stycznia. Trzymajcie kciuki. Może wyskoczy jak mama 4 i zrobi najpiękniejszą niespodziankę urodzinową!
    Ja mam opdobna sytuacje. Moje urodziny sa 2. 01 a termin mam na 3.01. takze zobaczymy....

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Dziewczyny mam pytanie (moze gluie,ale...) czy jest jeszcze slynne becikowe?
    Oczywiście ze jest tylko wymogi się zmieniły. Trzeba przedstawić wysokość zarobków, zaświadczenie o tym ze od 10 tygodnia ciąży jest się pod opieką lekarza.. hm chyba coś jeszcze ale nie pamiętam w necie kiedyś czytałam co trzeba mieć i jakie dochody

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Czesc Mamusie.
    Mam takie pytanie. Od jakiegos czasu jak cos porobie, posprzatam czy nawet za duzo pochodze mam takie bolesne pacie na dole. Czuje taki ucisk przez kilka sekund, przechodzi i za chwile znowu to samo. Powtarza sie to co jakis czas i przechodzi. Macie cos takiego? Co to moze byc?
    Dzisiaj to nic nie musialam robic, wystarczylo, ze wstalam z lozka i boli. Teraz leze i zastanawiam sie co to...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów