Strona 1795 z 10049
Pokaż wyniki od 17,941 do 17,950 z 100488

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Witam Mamuśki Cały czas Was podczytuje ale jakoś nie miałam weny do pisania.

Z nowości to nareszcie zdecydowaliśmy się na imię dla synka, na 99% będzie MIŁOSZEK

Ja na mojego męża nie mogę narzekać, mam problemy z kręgosłupem więc wiele czynności w domu wykonuje on a odkąd jestem w ciąży moimi jedynymi obowiązkami są zrobienie prania, ugotowanie obiadu, podlenie kwiatków ewentualne starcie kurzy czy zrobienie zakupów i chyba to by było na tyle, więcej nie robię A już o sprzątaniu łazienek czy myciu okien nie ma mowy, na pewno by mi nie pozwolił.

Łóżaczko mamy kupione 70x140.

Mamuśki od jakiegoś tygodnia mam taką dziwną dolegliwość, że chce mi się bardzo siusiu, idę do łazienki i nic nie mogę zrobić, czasami to nawet kropelka nie poleci, przy tym boli mnie bardzo brzuszek, czy któraś ma coś podobnego ? Badania moczu miałam robione wczoraj i wyniki są bardzo dobre więc już nie wiem o co chodzi...no chyba, że Maluszek tak dziwnie uciska...

Pati daj znać jak po wizycie i powodzenia u dentysty

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Jejku Iza nie mam pojecia ide z nadzieja, ze raz dwa wpadnie mi cos do oka
    Kupilas juz prezent kolezance??

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Załącznik 91790 u nas pewnie coś takiego zamontujemy:-P
    @
    hihihihi

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Witam Mamuśki Cały czas Was podczytuje ale jakoś nie miałam weny do pisania.

Z nowości to nareszcie zdecydowaliśmy się na imię dla synka, na 99% będzie MIŁOSZEK

Ja na mojego męża nie mogę narzekać, mam problemy z kręgosłupem więc wiele czynności w domu wykonuje on a odkąd jestem w ciąży moimi jedynymi obowiązkami są zrobienie prania, ugotowanie obiadu, podlenie kwiatków ewentualne starcie kurzy czy zrobienie zakupów i chyba to by było na tyle, więcej nie robię A już o sprzątaniu łazienek czy myciu okien nie ma mowy, na pewno by mi nie pozwolił.

Łóżaczko mamy kupione 70x140.

Mamuśki od jakiegoś tygodnia mam taką dziwną dolegliwość, że chce mi się bardzo siusiu, idę do łazienki i nic nie mogę zrobić, czasami to nawet kropelka nie poleci, przy tym boli mnie bardzo brzuszek, czy któraś ma coś podobnego ? Badania moczu miałam robione wczoraj i wyniki są bardzo dobre więc już nie wiem o co chodzi...no chyba, że Maluszek tak dziwnie uciska...

Pati daj znać jak po wizycie i powodzenia u dentysty
    bo ci tam maluszek siedzi i ciśnie pęcherz :P też tak miałam ale już ma inną pozycje. No ja juz posprzatane, ogarnieta i zaraz jade do potem!
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    witajcie !!!

u mnie też bezsennie, jak się położe przed północą to o 3 leżę i patrze w sufit
    dziś mieliśmy wszyscy niespodziewaną pobudkę o 5.00 taka burza była,że szok ... pioruny, błyskawice, momentami jasno jak w dzień i do tego grad trzaskał o parapety, spać się nie dało ...

a synek mój teraz odsypia, bo jeszcze spi, a juz 9.45

mój mąż też się za bardzo nie przejmuje ... nie narzekam jakoś strasznie, bo on pracuje długo i dużo rzeczy w domu robi, ale takich raczej remontowych, grubszych ... za to za sprzątanie, okna, zakupy się nie weźmie... może to moja wina, bo ja taka zosia samosia jestem
    i co mnie najbardziej wkurza to jak jest zmęczony po południu to się po prostu kładzie spać, a ja ... ja czy zmęczona czy nie to muszę kolacje, lekcje, małego opanować, posprzątać, wyprać, wykąpać ( chociaż to częściej mąż małego kąpie, ale np wczoraj się położył, a mi już ciężko ogarnąć mokrego dwulatka ) .... wszystkie obowiązki domowe moje

ogród też ogarniam sama, jedynie na syna starszego zrzuciłam koszenie w tym roku, ale ja to akurat lubię, uspokaja mnie i lubię na świeżym powietrzu trochę się zmęczyć ale i tak te liście grabić to już mi ciężko teraz, a jak nie zgrabię, to nikt tego nie ruszy, zgnije wszystko i na wiosnę będzie jedna, wielka masakra

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Wgl jutro ide na te urodziny, a nie mam co ubrac ;/ ciagle chodze w tym samym wrrr
    Mam tak samo Co prawda nie idę na urodziny, ale już jestem znudzona swoimi ubraniami a z dnia na dzień mi ich ubywa ze względu na rosnący brzuszek

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Jejku Iza nie mam pojecia ide z nadzieja, ze raz dwa wpadnie mi cos do oka
    Kupilas juz prezent kolezance??
    tak kupiłam jej srebrną bransoletkę i kartę podarunkową do H&M + jakieś winko albo kwiatki mój dokupi jak pojedzie z pracy, myślę że starczy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Mam tak samo Co prawda nie idę na urodziny, ale już jestem znudzona swoimi ubraniami a z dnia na dzień mi ich ubywa ze względu na rosnący brzuszek
    a nie opłaca się nic kupować ..

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    Pati, zęba współczuję , dentysta się zajmie i będziesz miała jeden problem z głowy

Monika - leż , oby jak najdłużej się udało ... ja juz jestem spokojniejsza, bo 33 tygodnie to już nie jest źle, mam nadzieję że jeszcze 3 się uda. Tylko u mnie nic sie nie skraca, nie rozwiera, a a i tak do terminu dzieciaki nie czekają już mam stres, bo 9 grudnia minie moje magiczne 36 tygodni ... a to już tak niedługo.
    jutro idęna usg i ktg na oddział, i poznam te lekarkę, która zajmie się nami, podczas urlopu mojej gin ...

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Pati ja mam łóżeczko 120x60
    Iza niewiele rzeczy kupiłam w tej ciąży do chodzenia chyba dlatego, że dużo z tych które posiadam to oversize więc jakoś się mieszczę Ale Oversize to nie ciążowe więc i z tych "wyrastam". Byle do stycznia bo wtedy brzuch odrobinę zmaleje i mam zamiar aby malał i malał aż dojdę do zupełnie płaskiego (ambitnie)
    Malutka moja się dzisiaj fajnie rusza, uwielbiam to Już nie mogę się doczekać aż będę tulić! Taki przypływ czułości mam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów