Strona 1785 z 10048
Pokaż wyniki od 17,841 do 17,850 z 100478

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Dokladnieja to mowie wprost o tyle
    Ja tez i dobrze na tym wyszlam wgl moj to jest taki jak widzi ze cos jest nie tak to lubi na biezaco wyjasniac i dobrze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Załącznik 91783
    Załącznik 91784
    Denerwuje mnie moj ochraniacz do łóżeczka... Nie jest taki ładny i naprężony jak na zdjęciach... Może to wina tego, że go wypralam i wyprasowalam? Da się to jakoś naprawić? Macie podobnie czy Wasze się ładnie układają? Dlatego drugi komplet zamówię z poduszkami... Mam nadzieję, że nie będą tak odstawac.
    a może zwiąż u góry? w kokardkę, bo widzę, że masz o szczebelki związane i może tak nie trzyma przez to

Senior Member Awatar karola25.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-12-09 zobacz kalendarz
    Data
    10.12.2011
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    A może kinezjoterapia plastrami?
    Hej ja mam te plastry i dla mnie rewelacja odrazu ulga na kręgosłup polecam ale to nie każdemu pomaga ale warto zaryzykować, trzymają sie ok 10 dni u mnie koszt 35zł.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Załącznik 91783
    Załącznik 91784
    Denerwuje mnie moj ochraniacz do łóżeczka... Nie jest taki ładny i naprężony jak na zdjęciach... Może to wina tego, że go wypralam i wyprasowalam? Da się to jakoś naprawić? Macie podobnie czy Wasze się ładnie układają? Dlatego drugi komplet zamówię z poduszkami... Mam nadzieję, że nie będą tak odstawac.
    Ladnieone roznie sie sie ukladaja...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Zbieram sie do wyjscia hahaha
    W koncu! jakie plany na reszte dnia?

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    a może zwiąż u góry? w kokardkę, bo widzę, że masz o szczebelki związane i może tak nie trzyma przez to
    Próbowałam też i podobny efekt

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    mnie to czasem o tego gadania i przekazywania prostych komunikatów aż buzia boli heheh. Normalnie jakoś sobie radzę, ale same wiecie jest coraz trudniej, przy garach długo się nie postoi, cięzo wykonać prostą czynność. Ja to mam zaraz jakieś zadyszki, boleści a kiedy mnie coś boli to jestem zła jak osa no i wiadomo kto obrywa najbardziej.
    Ktoś powiedział, że ciąża to taki piekny okres w życiu kobiety! dupa nie piękny! tyle mam do powiedzenia
    Jutro ma wizytę u lekarza, dziewczyny jakie badania powinno się zrobic w 8 mcu ciąży, bo ja nic nie wiem a moja lekarka jakoś tak oszczędnie z tymi badaniami do mnie podchodzi.
    mój mówił o jakiś badaniach po 32 tyg ciążu ale nie pamiętam jakie, bo mówił, że na kolejnej wizycie omówimy czyli w poniedziałek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Uffff... Mój Minisek w końcu wysluchal zaczepek mamuśki i właśnie dal "solidna" odpowiedz! aż mi lepiej

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    mnie to czasem o tego gadania i przekazywania prostych komunikatów aż buzia boli heheh. Normalnie jakoś sobie radzę, ale same wiecie jest coraz trudniej, przy garach długo się nie postoi, cięzo wykonać prostą czynność. Ja to mam zaraz jakieś zadyszki, boleści a kiedy mnie coś boli to jestem zła jak osa no i wiadomo kto obrywa najbardziej.
    Ktoś powiedział, że ciąża to taki piekny okres w życiu kobiety! dupa nie piękny! tyle mam do powiedzenia
    Jutro ma wizytę u lekarza, dziewczyny jakie badania powinno się zrobic w 8 mcu ciąży, bo ja nic nie wiem a moja lekarka jakoś tak oszczędnie z tymi badaniami do mnie podchodzi.
    W 30-32 tc nie robią znowu usg takie dłuższe jak polowkowe? Ja teraz 24.11 będę miała takie dłuższe usg i pewnie znowu dostanę badania do zrobienia to napisze co :-)

O mnie
    Próbowałam też i podobny efekt
    Daria a środek czym masz wypełniony? Bo ja aż poszłam obczaić ten jeden co mam i jest to odpinane na zamek i w środku wkład jakby poduszki 3 włożone

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów