Strona 1783 z 10065
Pokaż wyniki od 17,821 do 17,830 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    To gdzie lazisz jak dyskusja jest???lubimy ,lubimy
    No nigdzie nie laze właśnie. Kiepsko mi się dzisiaj forum odświeża.:-(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ja to raz mowilam mojemu zeby kupil mi witaminy dla kobietw ciazy ktore zawieraja kwas foliowy to mi przywiozl witaminy dla kobiet zwykle i listek kwasu foliowego
    Czyli sie wszystko zgadzalo

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie ..
    Juz blizej niz dalej nadrobienia zaległości..
    Co do rożka, Ja nie kupuję. Od razu w kocyk maluszka chcę owijać.

Betty ale Ty masz na myśli kursy związane z fizjoterapią takich maluszków, noworodków?? Pytam, bo ostatnio rizmwialam z dziewczyna, która właśnie w tym kierunku idzie i wspominala, że kursy tego typu prowadzi ktoś am z ameryki i raz na kilka lat kursy sa organizowane w Pl i jest tylko naście miejsc.. Ta dziewczyna była pięćset któraś na liście, ale wprowadzili pierwszeństwo dla osób z regionów, gdzie brak tego typu specjalistów i dostała się..
    Cotton powiedz ginowi o swoim problemie, powinien podpowiedzieć co robić.. Mnie przez chwilę zaczęły się robić hemoroidy i krwią podchodzić, to kazała mi ginka pobrać kilka dni rutinoscorbin – bo uszczelnia naczynka krwionośne, więcej pić plynów i jeść produkty wzmacniające oprożnianie, pomogło.
    Truskawkowa, w temacie pracy w kwiaciarni zgadzam się.. ciężki kawałek chleba.. stawy dostają popalić i o reumatyzm łatwo.. Ja w swojej miejscowości chciałam otworzyć kwiaciarnię z ogrodniczym.. ale nim się uporałam z tym, okazało się, że ejbik q drodze.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Czyli sie wszystko zgadzalo
    Sie staral

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    no ja tak mialam... po pierwszym porodzie mezus mi wzial spodnie brata zamiast moich
    dobre!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Powiem wam ze skonczylam prace z godz temu a dalej siedze w pracy z wami pisze zamiast jechac do domu pozatym szaro ,deszcz pada ze wcale mi sie wychodzic na zwnatrz nie chce ani jechac w tym korku wrrr

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    w koncu udalo mi sie was nadgonic... moze tym razem bede na biezaco ale tutaj to wystarczy dzien, dwa przerwy i juz jest niewiadomo ile stron do nadrobienia...

ja ide juz spac - jutro wstaje wczesnie rano i jade na badanie krwi i moczu tak zeby w miare szybko wrocic do domu zeby moj maz mogl wyjsc do pracy - bo nasz maluch dalej chory i nie chodzi do zlobka

a poza tym jest plan na jutro zeby sie wybrac z kolezanka do kina - na taki cykl mama w kinie wiec mozna isc z dzieciaczkami
    ja sie tylko zastanawiam jak ten moj maluch tam sie bedzie zachowywal... jakos mi sie nie chce za nim biegac przez 2h po kinie... ale sprobuje - najwyzej zapakuje go w wozek i wyjdziemy wczesniej z kina

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    ja to kwiatki mam jak sama sobie kupie. Nie pamiętam kiedy dostała od małożona, pewnie na jakieś urodziny bo bez okazji to ostatnio dał mi przed pierwszą ciążą czyli 9 lat temu.
    Natalka nie jesteś sama mój też jest do ubicia, zero zrozumienia wsparcia czegokolwiek. ja też kible za przeproszeniem na kolanach zmywam a szanowny Pan i władca kanapę grzeje. U mnie się pogorszyło jak zaszłam w ciążę. Niestety to spowodowała że mam chyba początki jakiej depresji, boję się że po porodzie będzie jeszcze gorzej. Staram się jakoś trzymac ale bez wsparcia bliskiej osoby jest ciężko. Na szczęście mam Was, jesteście takie pozytywnie nakręcone
    Fajnie że większość nie ma takich problemów, miło popatrzeć na te bukieciki albo poczytać o ty ze ktoś o Was dba, a to siaty z zakupami poniesie. Nie wiem może my Natalka mamy problem bo hormony szaleją (mam nadzieję) i dogadać się z dziadami przez to nie możemy?

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Rany, ponoc nic rozgrzewajacego nie mozna, nawet termofor, szczegolnie na niskie partie plecow i brzuc.... Boli nawet jak leze i sie nie ruszam...
    A może kinezjoterapia plastrami?

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Moze ktoras z Was miala racje, pisząc, ze przy pierwszej ciąży faceci zachowują sie inaczej, niż przy kolejnej. Mój pierwszy raz, to skakal kolo mnie, jak kolo jajka... A teraz? Cóż, narzekać bardzo nie będę, bo jak ochrzan dostanie, to probuje sie wykazywać, czegos tam zabraniać, wczoraj np zabronił mi okna umyć i zrobil to sam natychmiast... Ale częściej jednak juz ma bardziej zlewcze podejscie. Wiedza, ze przeszlysmy juz jedna ciaze i jednak z wieloma rzeczami potrafimy sobie w tym stanie poradzić, wiec mniej sie przejmują chyba :/ dziady pierońskie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów