Strona 1775 z 10083
Pokaż wyniki od 17,741 do 17,750 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Moja najblizsza wizyta 01.12. Ale usg dopiero 18go grudnia ( nie potrafię sie doczekać normalnie... w ogole to od wczoraj czuje ruchy Malego tak bardzo nisko, w podbrzuszu... Jak wczesniej intensywnie "przytulam" sie do moich żeber, tak teraz kompletnie zero ruchu u góry, natomiast w dole kotlowanie... Nie wiem, co o tym myśleć. Hmm

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Olga02

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Załącznik 91778
    Oto pierwsza fura mojego synka :-)
    Sliczna maszyna!:-)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Olga02 Zobacz posta
    Moja najblizsza wizyta 01.12. Ale usg dopiero 18go grudnia ( nie potrafię sie doczekać normalnie... w ogole to od wczoraj czuje ruchy Malego tak bardzo nisko, w podbrzuszu... Jak wczesniej intensywnie "przytulam" sie do moich żeber, tak teraz kompletnie zero ruchu u góry, natomiast w dole kotlowanie... Nie wiem, co o tym myśleć. Hmm
    Może wcześniej prostowal nóżki a teraz macha rączkami? :-) ja czuje tylko i góry brzucha jak smyra mnie nóżkami albo wypina pupę, w podbrzuszu zadko

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Załącznik 91778
    To je fura!!! Pierwsza klasa...tez ma taki zapach dziwny?

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Może wcześniej prostowal nóżki a teraz macha rączkami? :-) ja czuje tylko i góry brzucha jak smyra mnie nóżkami albo wypina pupę, w podbrzuszu zadko
    Możliwe... Oby tak właśnie bylo. Dziwi mnie to dlatego, ze wczesniej Maluszek byl naprawde baaaardzo aktywny. Kopal za dwóch, przewracal sie, wiercil, krecil. Calym brzuchem rzucalo. A od wczoraj taka cisza, taki bezruch... Ani ruchu jednego w górze :/ bardzo nisko w dole ruch, delikatny ... Mam nadzieje, ze niepotrzebnie sie schizuje tylko

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Dziewczyny kupowalyacie nianię elektroniczną? Polecacie jakąś, bo nie wiem na którą się zdecydować.
    Ja dziś odwalilam numer roku, ugotowałam kapuśniak - jem, nagle mówię "cholera, a ziemniaki?" Heh zapomniałam, że ziemniaki się daje - gapa ;-). Ale już sytuacja opanowana.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    To je fura!!! Pierwsza klasa...tez ma taki zapach dziwny?
    No taka nowością.... Musi się troszke wywietrzyc i naprostowac materiał :-) ale powiem Wam, że złożenie gondoli to nie takie hop siup trzeba mieć krzepe ;-)

Cytat Zamieszczone przez Olga02 Zobacz posta
    Możliwe... Oby tak właśnie bylo. Dziwi mnie to dlatego, ze wczesniej Maluszek byl naprawde baaaardzo aktywny. Kopal za dwóch, przewracal sie, wiercil, krecil. Calym brzuchem rzucalo. A od wczoraj taka cisza, taki bezruch... Ani ruchu jednego w górze :/ bardzo nisko w dole ruch, delikatny ... Mam nadzieje, ze niepotrzebnie sie schizuje tylko
    Dzidzia ma coraz mniej miejsca nie martw się na zapas, na pewno nie ma takiej sytuacji, że przez cały dzień jest cisza i zero ruchów. Bo jeżeli przez cały dzień cisza to jedz to sprawdź. Ja to lubię czasem podociskac ręką brzuch wtedy młody odkopuje albo ucieka i jakiś ruch jest sprowokowany :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Dziewczyny kupowalyacie nianię elektroniczną? Polecacie jakąś, bo nie wiem na którą się zdecydować.
    Ja dziś odwalilam numer roku, ugotowałam kapuśniak - jem, nagle mówię "cholera, a ziemniaki?" Heh zapomniałam, że ziemniaki się daje - gapa ;-). Ale już sytuacja opanowana.
    Nie kupuje niani bo dziecko będzie w naszym pokoju :-) narobiłas mi smaka na kapusniak! Podziel się :-)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Załącznik 91778
    Swietnie sie prezentuje !!!

Olga moja tez cos tam na dole ostro grasuje

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Olga ja frytki mogłabym dziennie jeść Jak sobie raz pozwolisz to nic się nie stanie Ruchami się nie schizuj wążne ze są. Moze dziecko się w stronę plecków obrócilo?
    Ja postanowiłam zrobić coś sama dla maluszka i postanowiłam uszyć poduszkę do karmienia tzn poszewkę a później jakiś wkład kupie i będzie
    Teraz wyleguje się na kanapie i próbuje złapać oddech bo ciężko mi się oddycha :/ może przez ta pizze domowa bo wyszła dobra i trochę jej zjadlam Dodatkowo jeszcze zgaga ....
    Na szczwscie moje wyniki krwi itp wyszły ok nawet żelazo podskoczyło
    Daria wózek superowy Ja będę miała w podobnym kolorze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów