Strona 1772 z 10062
Pokaż wyniki od 17,711 do 17,720 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    mnie to szybko idzie wyprowadzić z równowagi, bym zwariowała jakby mi tak odpisał haha
    Mnie to samo moj nawet nie zaczyna bo niechce klopotow hahaha

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Ja usg dopiero mam na 1.12 ehhh ciekawa jestem co u mojej księżniczki słychać
    Ja mam wizyte dopiero 12grudnia i chyba bedzie to ostatnia wizyta ale do poloznej moge jechac kiedy badzmoze w przyszlym tygodniu pojade zobaczyc co u Amelki

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja mam wizyte dopiero 12grudnia i chyba bedzie to ostatnia wizyta ale do poloznej moge jechac kiedy badzmoze w przyszlym tygodniu pojade zobaczyc co u Amelki
    No ja wizytę mam jutro a następną 2.12

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    Ja juz po usg, wszystko dobrze, waga 2030 g (wg miesiączki mam termin na 13.01) wiec chyba spory synuś
    Ladna waga moja wizyta w poniedzialek wiec zobaczymy jak coreczka urosla bo u mnie z miesiaczki na 12 termin

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ladna waga moja wizyta w poniedzialek wiec zobaczymy jak coreczka urosla bo u mnie z miesiaczki na 12 termin
    ZobaczymyWaneska pewnie ze 2 kilo ma

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    No ja wizytę mam jutro a następną 2.12
    To masz co 3 tygidnie?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    mnie to szybko idzie wyprowadzić z równowagi, bym zwariowała jakby mi tak odpisał haha
    Ja to olalam, nic nie odp. Przyszedl z pracy i buzi chce dac. Powiedzialam zeby sie nie blaznil.. Pytal czy focha bede miec tydzien. Zdziwiony ze to od niego zalezy a nie ode mnie.. Dobrzeze juz wieczir, pojde spac a jutro znow sobie wymysle cos dla urozmaicenia dnia i tak do porodu....Urodze i bede sie cieszyc 3 moich ksiezniczek... Nim przejmowac sie nie bede.. Obiadu dzis nie robolam. Beda ziemniaki i sadzone. Jutro tez nie mam zamiaru. Dzieci maja jedzenie, a ja nie potrzebuje calego obiadowego ceregielu. Skupiam sie na sobie i dzieciach bo onaczej zwariuje... Koniec przejmowania sie, bo to ciagle jest szarpanie tych samych nerwow... Jak to sie mowi " czego jas sie nie nauczyl tego Jan nie bedzie umial... I sprawdza sie to po stokroc.. Jak on nie nauczony jak traktowac zone, ze sprawia tyle przykrosci slowami i przez tyle lat zwracanua uwagi i mowienia o tym dalej sie tego nie nauczyl.. To sorry ale ja pizdziole taka pseudo milosc.. A potem dziwi sie ze rozmawiac nie chce, ze unikam, i ze blisko niego nie jestem... Tosz qrwa jak?? To tak jakby strzelic komus 10 razy w twarz, skopac, zwyzywac, oczernic i miec pretensje ze ta osoba nie traktuje cie pozniej jak przyjaciela inajchetniej widzac cie odwrocila by sie w 2 strone.. Heh..

No... To co dzis wieczorem planujecie?? Moze mnie czyms zainspirujecie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    To masz co 3 tygidnie?
    No tak mi ustawiła wizyty teraz bo mam do niej iść z wynikami z usg i jakiś wymaz gbs czy coś takie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ja to olalam, nic nie odp. Przyszedl z pracy i buzi chce dac. Powiedzialam zeby sie nie blaznil.. Pytal czy focha bede miec tydzien. Zdziwiony ze to od niego zalezy a nie ode mnie.. Dobrzeze juz wieczir, pojde spac a jutro znow sobie wymysle cos dla urozmaicenia dnia i tak do porodu....Urodze i bede sie cieszyc 3 moich ksiezniczek... Nim przejmowac sie nie bede.. Obiadu dzis nie robolam. Beda ziemniaki i sadzone. Jutro tez nie mam zamiaru. Dzieci maja jedzenie, a ja nie potrzebuje calego obiadowego ceregielu. Skupiam sie na sobie i dzieciach bo onaczej zwariuje... Koniec przejmowania sie, bo to ciagle jest szarpanie tych samych nerwow... Jak to sie mowi " czego jas sie nie nauczyl tego Jan nie bedzie umial... I sprawdza sie to po stokroc.. Jak on nie nauczony jak traktowac zone, ze sprawia tyle przykrosci slowami i przez tyle lat zwracanua uwagi i mowienia o tym dalej sie tego nie nauczyl.. To sorry ale ja pizdziole taka pseudo milosc.. A potem dziwi sie ze rozmawiac nie chce, ze unikam, i ze blisko niego nie jestem... Tosz qrwa jak?? To tak jakby strzelic komus 10 razy w twarz, skopac, zwyzywac, oczernic i miec pretensje ze ta osoba nie traktuje cie pozniej jak przyjaciela inajchetniej widzac cie odwrocila by sie w 2 strone.. Heh..

No... To co dzis wieczorem planujecie?? Moze mnie czyms zainspirujecie
    Moze jak tak zrobisz to cos do niego dotrze...hm Plany na wieczor?a kiedy on bedzie hehe..ja jak przychodze do domu patrze tylko gdzie kanapa

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    No tak mi ustawiła wizyty teraz bo mam do niej iść z wynikami z usg i jakiś wymaz gbs czy coś takie
    To na obecnosc paciorkowca jest. Tez mam miec teraz robione

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów