Strona 177 z 10044
Pokaż wyniki od 1,761 do 1,770 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja to dzisiaj w pracy .rano mialam troche zajecia bo to wczorajsze na mnie czekalo bylam w banku i pomylilam wyjscia na parking weszlam auta szukam a auta nima no to wracam sie wkurzylam rozplakalam facet idzie pyta co sie stalo mowie auta szukam a on ze jak mi ukradli to napewno znajda no to mnie kur..a pocieszyl mysle ci powiem glupkow pelno tutaj
    hahah no super pocieszenie :P ja miałam wolne jeszcze dzisiaj ale jutro juz ide do pracy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hahah no super pocieszenie :P ja miałam wolne jeszcze dzisiaj ale jutro juz ide do pracy
    Wolne powiadasz to troszke odpoczelas ja kolo 16 wyjde dzis mam zamiar brokulowa zrobic bo ochote mam a pozniej bo kwiaty na taras pojedziemy w sumie dzis nie pilne ale moj chodzi co srode z chlopakami na pilke i do baru ale za wczoraj nie pojdzie bo kwiaty mus zakupic

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Veronika- dobra historia z autem Fajnie dziewczynki czytać, że wszystko jest dobrze, że dzieciaczki ładnie rosną A te prawdopodobne określenia płci sprawiają że zaczynam myśleć, że może i nam coś w poniedziałek powiedzą Witamy nowe Mamusie, miłego wieczorku

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej Dziewczyny! fajnie, ze juz Wam mowia o plci...ja juz tez chcialabym wiedziec...ale tu mowia w 20 tyg...w 16 tyg pojade do Niemiec na kontrole do polskiej gin to mam nadzieje, ze juz cos tam wypatrzy jak malenstwo sie dobrze ulozy mdlosci calodniowe nadal mecza...do tego doszedl ból pleców, masakra jakas...w zyciu bym nie pomyslala, ze tak szybko zaczna mnie bolec plecy, moze to dlatego, ze mam lekkie skrzywienie kregosłupa...nie wiem, jutro ide do lekarza domowego, wiec sie dowiem co i jak...do tego te mdlosci i wymioty, mam dosc-wysiadam juz! wizyte u poloznej mam we wtorek czekam z niecierpliwoscia pozdrawiam!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Veronika- dobra historia z autem Fajnie dziewczynki czytać, że wszystko jest dobrze, że dzieciaczki ładnie rosną A te prawdopodobne określenia płci sprawiają że zaczynam myśleć, że może i nam coś w poniedziałek powiedzą Witamy nowe Mamusie, miłego wieczorku
    Ja tez w poniedzialek ideale nie nastawiam sie ze mi powie o plci

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    hej Dziewczyny! fajnie, ze juz Wam mowia o plci...ja juz tez chcialabym wiedziec...ale tu mowia w 20 tyg...w 16 tyg pojade do Niemiec na kontrole do polskiej gin to mam nadzieje, ze juz cos tam wypatrzy jak malenstwo sie dobrze ulozy mdlosci calodniowe nadal mecza...do tego doszedl ból pleców, masakra jakas...w zyciu bym nie pomyslala, ze tak szybko zaczna mnie bolec plecy, moze to dlatego, ze mam lekkie skrzywienie kregosłupa...nie wiem, jutro ide do lekarza domowego, wiec sie dowiem co i jak...do tego te mdlosci i wymioty, mam dosc-wysiadam juz! wizyte u poloznej mam we wtorek czekam z niecierpliwoscia pozdrawiam!
    Wspolczuje dolegliwosci ja wczoraj mialam jakas rewolucje masakra ale dzis juz ok

Senior Member Awatar Patuśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Z ta plcia to dziecko musi soe dobrze ułożyć i pokazac no i sprzęt i gin musi byc dobry. Z synkiem dopiero na połówkowym sie dowiedzieliśmy ze syn bo dlugo ukrywal siusiaka. Takze to zależy a i pewnosci nie ma czy przy następnym usg sie cos nie zmieni

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mycholinka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Córcia się obróciła w 28tc dopiero ale teraz mam nadzieję, że szybciej się ujawni i to najlepiej siurek

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja tez w poniedzialek ideale nie nastawiam sie ze mi powie o plci
    W którym tygodniu i dniu ciąży dokładnie będziesz i o której masz badanie?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    idę spać dziewczyny, bo niestety jutro o 4 musze wstać do pracy ehh calutki dzień znowu Miłego wieczoru

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów