Strona 1759 z 10065
Pokaż wyniki od 17,581 do 17,590 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Hejo! Ja dziś zwariowany dzień. Pisałam do Was rano, ale oczywiście nie wyświetla mojego wpisu. Coś faktycznie nie halo z tym forum dziś :/
    Obudzilam się z bólem gardła. Cholerka a już się cieszyłam ze mnie nic nie rusza w tym roku... zrobilam sobie kuracje czosnkiem i mam nadzieje ze jutro wstanę zdrowa! W końcu wybrałam się na zakupy wyprawkowe. Dobrze ze ruszyliśmy temat, bo na łóżeczko które nam się spodobało trzeba było czekać miesiąc! Masakra! Wiec wzięliśmy inne. Tak samo wozek - dwa miechy! Na szczęście ten kolor który był na stanie spodobał się nam tym oto sposobem jakas połowa mojej listy odchaczona i jestem spokojniejsza
    Ola jeśli chodzi o wycieki to miewam, ale bardzo rzadko i raczej tylko z jednej. Z tego co słyszałam, jak się ma to dobrze, bo prawdopodobnie będzie mleczko. A jak się nie ma to tez nie jest źle, bo jakoś 2 dni po porodzie można mieć znikomy pokarm i to się reguluje w 3 dobie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Aha miałam Was pytać czy boli Was brzuch jak przy okresie? Mnie taki zastał dziś w nocy i teraz tez boli od godziny.. zastanawiam się czy to normalne, czy mam się martwić?

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ja tez sobie to zalatwie wgl bd mi dziwnie wrocic ze szpitala z malym czlowieczkiem, nie bede wiedziala co mam ze soba zrobic
    ja to będę chodzić koło niej jak koło księżnej przez pierwsze dni, żeby obczaić co i jak hehehe już sobie tą moją panikę wyobrażam, ale będę miała męża koło siebie więc myślę, że ogarniemy sprawunie

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Ja tez sobie to zalatwie wgl bd mi dziwnie wrocic ze szpitala z malym czlowieczkiem, nie bede wiedziala co mam ze soba zrobic
    ja to będę chodzić koło niej jak koło księżnej przez pierwsze dni, żeby obczaić co i jak hehehe już sobie tą moją panikę wyobrażam, ale będę miała męża koło siebie więc myślę, że ogarniemy sprawunie

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    No dziwne to będzie. Ostatnio mówiłam do mojego, że teraz to już nie będzie byczenia się wieczorami w łóżku bo albo będzie trzeba coś robić przy dziecku albo między nami będzie leżał mały szkrab

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    ja to będę chodzić koło niej jak koło
    księżnej przez pierwsze dni, żeby obczaić co i jak hehehe już sobie tą moją panikę wyobrażam, ale będę miała męża koło siebie więc myślę, że ogarniemy sprawunie
    Ja to sie znajac przez pierwsza noc bede patrzec czy oddycha !

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cos w tym jest. Pierwsza noc po porodzie corki pierwsze wgl nie spalam. Trzymalam ja caaaaaaly czas na rekach i patrzylam na nia i patrzylam i podziwialam.. A jak wrocilam do donu to przerazenie wzielo gore i nie wiedzialam co dalej. Polozylam ja do lozeczka, usiadlam i pytam... A teraz to co?? I sie poplskalam i zaczela sie deoresja.. Z druga jyz na luzaka.. Jakos tak inaczej bylo..balam sie tylko czy bede potrafila ja kochac, nie rozumialam jak mozna kochac dwojke dzieci jednakowo teraz sie o milosc nie boje, raczej o porod... Ciagle ta wizja smierci za mna chodzi, nie wiem co jest grane
    Oby nasze dzieci ladnie spaly, coby sily miec i czas na forum hehehe ;P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    No dziwne to będzie. Ostatnio mówiłam do mojego, że teraz to już nie będzie byczenia się wieczorami w łóżku bo albo będzie trzeba coś robić przy dziecku albo między nami będzie leżał mały szkrab
    Giereczki pojda w odstawkebedzie inne zajecie ja sie tylko boje zeby nie plakala za duzo matko bo wtedy czarna magia o co chodzi takiemu cudaczkowi

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Giereczki pojda w odstawkebedzie inne zajecie ja sie tylko boje zeby nie plakala za duzo matko bo wtedy czarna magia o co chodzi takiemu cudaczkowi

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Cos w tym jest. Pierwsza noc po porodzie cork
    i pierwsze wgl nie spalam. Trzymalam ja caaaaaaly czas na rekach i patrzylam na nia i patrzylam i podziwialam.. A jak wrocilam do donu to przerazenie wzielo gore i nie wiedzialam co dalej. Polozylam ja do lozeczka, usiadlam i pytam... A teraz to co?? I sie poplskalam i zaczela sie deoresja.. Z druga jyz na luzaka.. Jakos tak inaczej bylo..balam sie tylko czy bede potrafila ja kochac, nie rozumialam jak mozna kochac dwojke dzieci jednakowo teraz sie o milosc nie boje, raczej o porod... Ciagle ta wizja smierci za mna chodzi, nie wiem co jest grane
    Oby nasze dzieci ladnie spaly, coby sily miec i czas na forum hehehe ;P
    Jakiej smierci, glupotki piszesz. Bedziesz jeszcze z 70 lat zyla na spokojnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów