Strona 1758 z 10058
Pokaż wyniki od 17,571 do 17,580 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Powiedzial moj ze w weekend bedzie dzialal cos ale nie wiem co poki co jest komoda chyba sie powoli przyzyczajam do tego koloru
    No to dobrze. Razem cos wymyslicie a czasu coraz to mniej... Teraz to mi juz wyjatkowo szybko dzien za dniem mija... I zaczynam sie bac porodu.. I momo ze to moj 3 to i tak sie czuje przerazona, jakbym miala pierwszy raz rodzic.. Dziwne to..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Ale czego się konkretnie boisz? Ja odczuwam na razie spokój może dlatego że do końca nie wiem co mnie czeka

Senior Member Awatar magnolia_85
    Mieszka w
    Wlkp.
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-05-30 zobacz kalendarz
    HEJ Widzę, że kompletjecie już wyprawkę Jezeli zastanawiacie się nad laktatorem to chciałabym Wam polecic Lovi Prolactis Jest to laktator elektryczny z możliwością zamiany na ręczny (chyba jako jedyny na rynku) Posiada dwie fazy ściągania, które mają nasladować ssanie dziecka. Pokarm ściąga szybko i dokładnie a przy tym jest delikatny dla piersi i w miarę cichy producent w zestawie dołącza estetyczną kosmetyczkę, w której można zabrać ze sobą cały sprzęt Polecam bo warto

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Ale czego się konkretnie boisz? Ja odczuwam
    na razie spokój może dlatego że do końca nie wiem co mnie czeka
    Mam to samo, nie jestem swiadoma niczego poki co

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Ale czego się konkretnie boisz? Ja odczuwam na razie spokój może dlatego że do końca nie wiem co mnie czeka
    na chwilę obecną również się nie boję, chyba też dlatego jak Ty, że nie wiem co mnie czeka ale jestem dobrej myśli ogólnie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    No to dobrze. Razem cos wymyslicie a czasu coraz to mniej... Teraz to mi juz wyjatkowo szybko dzien za dniem mija... I zaczynam sie bac porodu.. I momo ze to moj 3 to i tak sie czuje przerazona, jakbym miala pierwszy raz rodzic.. Dziwne to..
    Wcale nie dziwne ...pierwszy raz jak sie rodzi to nie wiesz co Cie czeka a Ty juz wiesz i znasz uroki porodu i czasu po porodzie takze to wszystko jest zrozumiale a ja nie swiadoma niczego to coz sie mam bac ..bedzie co ma byc i poki co sie nie mysle nawet o tym

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Wcale nie dziwne ...pierwszy raz jak sie rodzi to nie wiesz co Cie czeka a Ty juz wiesz i znasz uroki porodu i czasu po porodzie takze to wszystko jest zrozumiale a ja nie swiadoma niczego to coz sie mam bac ..bedzie co ma byc i poki co sie nie mysle nawet o tym
    pojedziesz, Amelka wyskoczy i wrócisz do domku tak jak pisałaś
    z Waneską też porozmawiam, że jak już się zdecyduje na poznanie mamusi od zewnątrz, to żeby się streszczała z wychodzeniem hehehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    cześć Dziewczyny !!!

coś mi ostatnio zmęczenie zaczyna dokuczać ... w piątek położyłąm się spać o 19. i spałam całe 12 godzin, jakieś przerwy na kibelek były, ale prawie na śpiąco ...
    i plecy mi też szwankują, a tak się cieszyłam że nie bolą

wyciągnęłam torbę i zamierzam się w końcu zacząć pakować, nie moge się za to zabrać. no i pieluchy wreszcie poprasowałam, ubranek nie tykam, nienawidzę prasowania ...

ja też się boję, jak to poukładam wszytsko i opanuję po porodzie, chociaż najgorzej chyba się przestawić z jednego dziecka na dwoje, potem jakoś łatwiej to przychodzi ... ale u mnie będzie czworo .... o porodzie nie myślę, ma być cc - wiem jak będzie, beznadziejnie na początku tak jak ostatnio, ale łobuziaka małego już doczekać się nie mogę

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    pojedziesz, Amelka wyskoczy i wrócisz do domku tak jak pisałaś
    z Waneską też porozmawiam, że jak już się zdecyduje na poznanie mamusi od zewnątrz, to żeby się streszczała z wychodzeniem hehehe
    Jasne myk i do domku hehe

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    pojedziesz, Amelka wyskoczy i
    wrócisz do domku tak jak pisałaś
    Ja tez sobie to zalatwie wgl bd mi dziwnie wrocic ze szpitala z malym czlowieczkiem, nie bede wiedziala co mam ze soba zrobic

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów