Strona 1754 z 10063
Pokaż wyniki od 17,531 do 17,540 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Ja nie wiem co te forum dzisiaj odwala..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Ja nie wiem co te forum dzisiaj odwala..
    Przegrzalysmy serwery hehehe :-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Moje dziecko mnie zabilo. Ubrala swoj kombinezon na 6-9 miesiecy i mi tak paraduje po domu...

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20151116_191532.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	93.2 KB
ID:	91732

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Moje dziecko mnie zabilo. Ubrala swoj kombinezon na 6-9 miesiecy i mi tak paraduje po domu...

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20151116_191532.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	93.2 KB
ID:	91732
    Haha co ona to hihih

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!
    Dobrze, że dzień zmierza ku końcowi, mam nadzieję, że jutro wszystkie będziemy miały lepsze nastroje!
    My dzisiaj skończyliśmy malowanie pokoju córci, więc od rana sprzątanie, układanie, kombinowanie, do tego obiad zrobić w między czasie, przy okazji sprzątania pokoju, w reszcie mieszkania rozniósł się burdel... pff... pełne obroty, jeszcze zostało łazienkę mi ogarnąć i pranie wstawić, a mąż już w pracy... Nie wiem, czy zbiorę siły, bo jak na chwilę zaległam, to wstać nie mogę:/. I tak trzeba będzie się zmotywować, żeby zrobić kolacje dla córci i przygotować Ją do snu... No cóż, jak mus, to mus
    Solidaryzuje się z Wami w narzekaniu na chłopów... Mój mnie tak wczoraj wyprowadził z równowagi, że zaczęłam się nawet zastanawiać, czy nie byłoby lepiej się rozejść...:/ ehhh mam nadzieję, że to przejściowe jednak... Najgorsze, że u mnie, tak jak u Was - byle powód ciśnie łzy do oczu :/. Na deserki też niestety ochota jakby zerowa;/...
    No ale nie będę tylko się żalić Łóżeczko dla Malutkiego rozłożone, można ruszać po materac, no i brać się za wyprawkę, bo w porównaniu z Wami, jestem w LESIE...!:O
    Ślę Wam cieplutkie pozdrowienia w tą cholerną, typowo listopadową zresztą :P, pogodę :-))

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Hihi ja to ziemniaki mogłabym w każdej postaci jeść

a ja się wkurzam kurdemole bo mój wrócił fajnie wszystko dziękuję Bogu ze się nic nie stało i wgl ale kurde byliśmy tylko u jego rodziców na kawie bo coś tam musiał załatwić i jak przyszliśmy do domu to na lapka poszedł i to by było na tyle.. gra znowu w jakieś gowno za przeproszenim ale ma uświadomione ze jutro to będzie usunięte pff a wkurzam się o to ze chciałabym sobie pooglądać tv*ale mamy taką do dupy antenę ze się dzisiaj zbuntowala i nie odbiera praktycznie NIC a chciałam avatara oglądać dziś grrrr a jeszcze co mnie wkurza to to ze czekamy juz na decyzje czy mozemy ten pieprzony talerz zamontować bo mamy cyfrowy Polsat i w ogóle ale jest nowa elewacja i nie wiadomo. Boziu musi mnie dzisiaj tak wszystko wkurzać aaaaaaaaa chce zakupy
    Moj na szczescie nie gra, chyba ze na nerwach ale za to piwo lubi... I motory... I fajki... Pewnie jeszcze cos by sie znalazlo...
    Ja dzis top model ogladne.. O...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Olga super ze pokoj nabiera wyglada i juz blizej finiszu wszystkie Wasze przygotowania... Raz dwa ogarniesz resztw rzeczy i pozostanie tylko spokojnie oczekiwac na przyjscie maluszka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Natka, kup małej jakies długie kozakii kombinezon na zime jak znalazł hahaha

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Olga super ze pokoj nabiera wyglada i juz blizej finiszu wszystkie Wasze przygotowania... Raz dwa ogarniesz resztw rzeczy i pozostanie tylko spokojnie oczekiwac na przyjscie maluszka
    Patrze na Wasze terminy rozwiazania i ciągle mi się wydaje, że ja mam tyyyllleee czasu jeszcze, bo gdzie tam końcówka stycznia... a żeby się czasem nagle nie okazało, że jednak będę wszystkiego szybciej potrzebować, bo się z ręką w nocniku obudzę :P
    Natalka, Twoja córcia udana haha po mamusi pewnie!;-)

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Pati - wiem doskonale, jak potrafią działać na nerwy te cholerne gierki... U mnie ps3 na okrągło, każda wolna chwila. Co tam, że naczynia do umycia, dzieckiem trzeba by się zająć, albo posprzątać. Przecież na wszystko "jest czas"... Wrrrr

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów