Strona 1750 z 10065
Pokaż wyniki od 17,491 do 17,500 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Natalka na początek to powiem Ci, że jedna tabletka apapu Różycce na pewno nie zaszkodzi. Mi mój gin mówił, że jak coś boli to można wziąć właśnie apap i on żadnego wpływu na dzidziusia nie ma. A Róża na pewno sobie drzemkę ucięła
    Co do męża to te chłopy właśnie tak mają, że albo są kochani albo mają jakąś znieczulice. Może on uważa, że Ty jesteś na tyle dzielna itd. że pomimo bólu wszystko ogarniesz i dasz sobie radę... Nie pomyśli, że boli, że dziecko chce coś zjeść. Dla nich wydaje się wszystko takie proste. Na pocieszenie Ci powiem, że mój nawet dziś nie raczył się jeszcze odezwać jak pojechał rano, a w końcu ma żonę w ciąży, ale po prostu to jest płeć mniej myśląca... i jak im same coś nie podpowiemy, nie naprowadzimy, nie zagadamy to sami w ząb się nie domyślą kompletnie.
    On chyba nic nie uwaza, bo wrocil z pracy, wszedl do sypialni, zobaczyl ze leze i pyta sie mnie co mi jest !! Takze nie mam pytan... Tyle w temacie..

Daria, lurier znajac zycie zistawi ci nr tel i powie abys w razie w do niego dzwonila

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Natalka na początek to powiem Ci, że jedna tabletka apapu Różycce na pewno nie zaszkodzi. Mi mój gin mówił, że jak coś boli to można wziąć właśnie apap i on żadnego wpływu na dzidziusia nie ma. A Róża na pewno sobie drzemkę ucięła
    Co do męża to te chłopy właśnie tak mają, że albo są kochani albo mają jakąś znieczulice. Może on uważa, że Ty jesteś na tyle dzielna itd. że pomimo bólu wszystko ogarniesz i dasz sobie radę... Nie pomyśli, że boli, że dziecko chce coś zjeść. Dla nich wydaje się wszystko takie proste. Na pocieszenie Ci powiem, że mój nawet dziś nie raczył się jeszcze odezwać jak pojechał rano, a w końcu ma żonę w ciąży, ale po prostu to jest płeć mniej myśląca... i jak im same coś nie podpowiemy, nie naprowadzimy, nie zagadamy to sami w ząb się nie domyślą kompletnie.
    On chyba nic nie uwaza, bo wrocil z pracy, wszedl do sypialni, zobaczyl ze leze i pyta sie mnie co mi jest !! Takze nie mam pytan... Tyle w temacie..

Daria, lurier znajac zycie zistawi ci nr tel i powie abys w razie w do niego dzwonila

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Helloja juz w pracy od rana bo chce wczesniej wyjscco do deserkow u nad sa jakos dajemy rade jeszcze hehe chociaz moj nie to ze unika tylko jakies rozleniwienie nad wzielo i zadne z nas nie inicjuje tych deserkow ale jak juz sa to nawet ciekawie jestDaria chlopu zrob to samo nastepnych razem wrrrr....Pati ma poczucie humoru az takie?przeciez wie ze ty e ciazy jestes no nie wiem ....jakos przeziebienie zwalczylam lekki katare tylko zostal...

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    W sumie też mi się wydaje, że to nie wypali. Po pierwsze kurier się wkurzy a po drugie jak coś będzie nie halo to i tak producent powie, że wysyłał nowy i sprawny i widocznie w transporcie uszkodzili i jak coś będzie nie halo to i tak na gwarancję będę musiała dać.
    A jaki wzór pościeli wybrałaś? :-) jeszcze ktoś zamawiał na forum te pościele prawda? Była jakaś coś dla chłopca?
    Daria, ja na twoim miejscu poprosiłabym go o 3 minuty i sprawdziłabym, czy są wszystkie elementy. Zamawiasz produkt a nie opakowanie. Jeśli czegoś brakuje to wiadomo, że odbierzesz to ale z adnotacją że produkt jest niekompletny. Z doświadczenia wiem, że w kwestiach reklamacji" najlepiej od razu robić sobie "dokumentację". A później wiadomo, albo składasz reklamację i żądasz dostarczenia kompletnego towaru albo odstępujesz od umowy. Ale przynajmniej nie podpisujesz kurierowi że towar dotarł i jest ok.

Ja ostatnio miałam taką sytuację, że kurier doręczył mi paczkę. Po 3 minutach wrócił i mówi: o jednak ta nie była dla Pani i wyciąga drugą i mi daje. Uśmialiśmy się, bo skończyło się dobrze :P

O mnie
    W sumie też mi się wydaje, że to nie wypali. Po pierwsze kurier się wkurzy a po drugie jak coś będzie nie halo to i tak producent powie, że wysyłał nowy i sprawny i widocznie w transporcie uszkodzili i jak coś będzie nie halo to i tak na gwarancję będę musiała dać.
    A jaki wzór pościeli wybrałaś? :-) jeszcze ktoś zamawiał na forum te pościele prawda? Była jakaś coś dla chłopca?
    Daria, ja na twoim miejscu poprosiłabym go o 3 minuty i sprawdziłabym, czy są wszystkie elementy. Zamawiasz produkt a nie opakowanie. Jeśli czegoś brakuje to wiadomo, że odbierzesz to ale z adnotacją że produkt jest niekompletny. Z doświadczenia wiem, że w kwestiach reklamacji" najlepiej od razu robić sobie "dokumentację". A później wiadomo, albo składasz reklamację i żądasz dostarczenia kompletnego towaru albo odstępujesz od umowy. Ale przynajmniej nie podpisujesz kurierowi że towar dotarł i jest ok.

Ja ostatnio miałam taką sytuację, że kurier doręczył mi paczkę. Po 3 minutach wrócił i mówi: o jednak ta nie była dla Pani i wyciąga drugą i mi daje. Uśmialiśmy się, bo skończyło się dobrze :P

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Ja wzięłam ten:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18419263328[1].jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	95.8 KB
ID:	91728

Dla chłopca możesz wziąć z niebieskimi podusiami

Dziewczyny co mam kupić na mikołaja 4 latkowi który wszystko ma? dosłownie wszystko!
    Etap na puzzle się zaczął więc ma z 50 rodzajów, wszystkiego co jeździ chyba wszystkie rodzaje jakie firma Wader wyprodukowała od małych po duże czyli betoniarki, traktory, przyczepy, śmieciarki, kombajny, dźwigi, wywrotki, ciężarówki i tak mogłabym do jutra wymieniać. Myślałam nad takim garażem, torem i autami ale okazało się, że też ma. Klocki też więc nie wiem czego mam się już złapać...
    Po wczorajszej wizycie powiedziałam mężowi, że my na pewno dziecka tak nie będziemy rozpieszczać jak on jest rozpieszczany, bo co nie chce to on wszystko ma tylko nie przekłada się to na jego zachowanie!.... :/ bo rządzi tam wszystkimi jak chce, rozsypie wszystkie zabawki i każe babce szukać jakiejś częście to babka zbiera i szuka, skacze płacze bo coś chce to dla świętego spokoju to dostaje itd. mi jakoś się to w głowie nie mieści.

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    A mnie brat odwiedził i 2 h gadaliśmy Już dawno tak się nie nagadaliśmy sami
    Co do mężów....

Daria tekst o poradzeniu sobie samej mnie rozłożył na łopatki. Najgorsze jest to że faceci nie mają problemu z dochodzeniem a kobieta wymaga często więcej pieszczot i co? Masz sobie to zrobić sama? No dziwne, ale może miał co innego na myśli, choć wątpię.

Natalka myślę, że twój facet zmięknie w końcu. Tak to jest - wszędzie wokół trąbią ciąża to nie choroba i oni się tego nasłuchają. Ok nie jest to choroba, ale ciało się zmienia w szybkim czasie i w dużym stopniu. Powiedz mu, że wykonywanie czynności życiowych z 10 kg plecakiem na plecach to jednak jest obciążenie.

Powiem Wam, że ja mam taki charakter że zawsze usprawiedliwiam i nie lubię się gniewać. Więc po kłótni czasem myślę i myślę i w końcu sama albo przepraszam albo staram się zakopać topór wojenny. Ale czasem jak mój mi coś powie, to albo mam wqrwa, albo jest mi przykro. Wtedy z mojej strony jest foch no ale nie będę się uśmiechać w takich sytuacjach. Co do deserków to ja w od sierpnia do października miała straszna ochotę i go zagadywałam, kusiłam, i wręcz czasem się dobierałam do niego. I dupa, czasem jakbym się ze ścianą zderzyła. Byłam tak poirytowana i sfrustrowana że płakałam, nawet pytałam czy kogoś ma. A teraz nie mam już aż takiej ochoty i to chyba wynika z tego że właśnie czułam się trochę odepchnięta. Ale wczoraj to on coś zagadywał tylko po prostu czasu nie było Zobaczymy

Czasem jest lepiej czasem gorzej, nikt nie jest idealny ale jednak nie zamieniłabym go na nikogo innego

Mam nadzieję że Wasze drugie połówki też się "opamiętają"

Pati dobrze że wszystko ok z mężem. U mnie dziś też taki ambitny obiad - ziemniaki + jajko Nawet kurczaka nie będzie hahaha
    Co do tego tekstu to ja go znam i jego poczucie humoru i wiem, że to nie miało być obraźliwe. Bardziej mnie zastanawia, że kiedyś częściej próbował a teraz jest rzadziej i zastanawia mnie czemu teraz rzadziej.
    Ale dokładnie mam tak samo jak ty, nie lubię i nie umiem się gniewać.
    Dzisiaj się spróbuję poprzytulac zobaczymy jaka reakcja będzie mam nadzieję, że nie moim placzem :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Ja wzięłam ten:

Dziewczyny co mam kupić na mikołaja 4 latkowi który wszystko ma? dosłownie wszystko!
    Etap na puzzle się zaczął więc ma z 50 rodzajów, wszystkiego co jeździ chyba wszystkie rodzaje jakie firma Wader wyprodukowała od małych po duże czyli betoniarki, traktory, przyczepy, śmieciarki, kombajny, dźwigi, wywrotki, ciężarówki i tak mogłabym do jutra wymieniać. Myślałam nad takim garażem, torem i autami ale okazało się, że też ma. Klocki też więc nie wiem czego mam się już złapać...
    Po wczorajszej wizycie powiedziałam mężowi, że my na pewno dziecka tak nie będziemy rozpieszczać jak on jest rozpieszczany, bo co nie chce to on wszystko ma tylko nie przekłada się to na jego zachowanie!.... :/ bo rządzi tam wszystkimi jak chce, rozsypie wszystkie zabawki i każe babce szukać jakiejś częście to babka zbiera i szuka, skacze płacze bo coś chce to dla świętego spokoju to dostaje itd. mi jakoś się to w głowie nie mieści.
    Lego sa cale fajne zestawy moj bratanek dostanie Policje bo ma strazakow idzieci z tatusiami maja co robic

O mnie
    Ja wzięłam ten:

Może Quad Żartuję
    A może bilety na jakiś spektakl dla dzieci albo bajkę w kinie? Teraz po Polsce jeżdżą Ci ludzie co Bajki z Disneya na lodzie pokazują
    Albo jakąś książeczkę....

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ja wzięłam ten:

Z niebieskimi na pewno wezmę bo uwielbiam ten kolor tylko za dużo jest tych wzorów i nie wiek który wybrać :-D
    Może jakaś gra planszowa?
    Faktycznie coś to forum dzisiaj szwankuje...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów