Strona 1743 z 10092
Pokaż wyniki od 17,421 do 17,430 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Forum nie nadaza za naszym pisaniem =D

Ja probuje podniesc sie z lozka zeby sniadanie zjesc... Krzyze i ledzwie mi padly...

Lekarze chyba jakas znieczulice maja, jak sie przy nich umierac nie bedzie yo wszystko jest dla nich ok... Masakra jakas..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dziewczyny Wy również z piersi macie taki wycieki, bo ja już nie ogarniam, dziś wstałam i koszulka znów cała w plamach co przez noc musiało wycieknąć i tak codziennie. Chyba trzeba zacząć nosić wkładki laktacyjne widzę...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    ja wstałam o 7 odprawiłam mojego do pracy i poszłam spać dalej tak torbę tez polecam, jest mega pojemna !
    a co do wycieków to nie mam nic.. aż mi dziwne to takie że Wy macie a ja nie ;/

Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta

Ja probuje podniesc sie z lozka zeby sniadanie zjesc... Krzyze i ledzwie mi padly...

Lekarze chyba jakas znieczulice maja, jak sie przy nich umierac nie bedzie yo wszystko jest dla nich ok... Masakra jakas..
    Jeden mówi ze to niebezpieczne i dlugotrwala tachykardia może prowadzić do choroby niedokrwiennej serca i zawalu. A drugi ze spoko i mam się przyzwyczaić. To dlaczego cholera mnie nie wypuszcza? Umierac to mogę sobie w domu. Kurde no wyć mi się chce bo czuje sie jak idiotka ktora im tylko głowę zawraca i lóżko zajmuje

Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta

Jeden mówi ze to niebezpieczne i dlugotrwala tachykardia może prowadzić do choroby niedokrwiennej serca i zawalu. A drugi ze spoko i mam się przyzwyczaić. To dlaczego cholera mnie nie wypuszcza? Umierac to mogę sobie w domu. Kurde no wyć mi się chce bo czuje sie jak idiotka ktora im tylko głowę zawraca i lóżko zajmuje

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    a dupa, nie przejmuj się taką babą, na pewno ktos ją wkurzyl opieprzyl czy cos to musiala ona wkurzyc kogos innego.. lepiej sobie tam leż i tak jak dziewczyny mowia dobrze, ze inni lekarze tez sie toba zajmuja, a takie babsztyle to chyba dawno deserku nie miały.
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry!
    Ja już po wizycie u endokrynologa, miałam usg tarczycy - wszystko super, tsh spadło o połowę i w sumie mam dopiero po porodzie się pojawić na badania kontrolne, także spokojniejsza jestem o Malutką. Noc w połowie przespana, jęki, stęki cały czas w toku
    Ola ja jeszcze nie mam wycieków, chociaż wydaje mi się, że ich pojawienie się jest dobrym objawem
    Beatko jeżeli dla swojej własnej pewności i spokoju lepiej się czujesz pod opieką specjalistów w szpitalu to to jest najważniejsze, a zawsze trzeba patrzeć na tego lekarza, który bardziej się przejmuje, a nie tego który olewa sprawę. a powiedz Nam, jak maluszki? ruchliwe są? czujesz je coraz mocniej czy coraz słabiej w miarę upływu czasu?
    Jegobaba ja biorę walizkę na kółkach o pojemności 70 litrów, czyli taka średnia - większa od Wizzairowskiej kabinówki.

Muszę coś wymyślić na obiadek, a nie mam weny. Pogoda za oknem jest straszna.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dziewczyny mozna w ciazy brac jakas masc na bol plecow? Cxy cos?? Zdechne za chwile z bolu..

Maluchy ruchliwe bardzo. Ciężko ktg zrobić. Dzis lezalam 1,5h.

Przypadkiem spotkałam prowadzącego swojego. Powiedzialamco i jak a on jak uslyszal jaki puls pyta: To będą konczyc ciaze? Jezuuu kogo ja mam słuchać?! Ma przyjść do prowadzącego i porozmawiać o leczeniu. W końcu ktos sie o mnie zatroszczyl

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Natalka nie mam pojęcia co można brać.

Beatka to super, że masz tak oddanego lekarza już on teraz sobie porozmawia z tym lekarzem i będziesz wiedziała na czym stoisz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów