Strona 1740 z 10065
Pokaż wyniki od 17,391 do 17,400 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Hej mamusie, my juz po urodzinkach ciezko tak wysiedziec przy stole, to pomagalam siostrze troszke, na koniec tez jej poznosilam ze stolow. Ale mnie denerwowali troszke wszyscy bo namawiali mnie zebym wypila lampke wina albo szklanke piwa. Nie rozumieja ze ja uwazam ze nawet najmniejsza ilosc alkoholu szkodzi dziecku, a kazdy madry mowi ze lekarz zaleca. To sie wkurzylam i mowie ze lekarz w takim razie nie powinien zajmowac sie tym co robi... Skoro zaleca w ciazy alkohol, ehh. Podjadlam sobie az za duzo hihi i opilam sie wody brzuszek mialam strasznie twardy jak wrocilismy do domku i wszystko bolalo mnie od siedzenia, ale tak bardzo brakowalo mi deserku ze sie skusilam i w sumie wszystko boli mnie jeszcze bardziej

Rozek mam usztywniany, a materac gryka pianka kokos.
    Verka a jak samopoczucie?
    Nie jest zle gardlo nie boli,czuje lekki katarek ale ogolnie chyba zwalczylam dziada zaraze ,,poki co pol ctryny wycisnelam i wypilam kielonka haha takze mam nadzeje ze sie dalej nic nie rozwinie....oj z namawianiem do alkoholu to przesdzili ale Ty sobie swietnie poradzilas

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Oj dziewczynki praca w kwiaciarni tylko tak kolorowo wygląda ale można się namęczyć.. na szczęście niektórzy potrafią docenić i podziękować
    Iza jak ja nie lubię takich ludzi.. kurcze jakby miało Ci się zrobić lepiej po tym alko. Za rok nadrobisz
    Domyślam się że praca nie jest łatwa. Trzeba trafić w gust klienta a najlepiej jeszcze zaskoczyć Ze swojej strony powiem, że uwielbiam w kwiaciarniach coś kupować, bo kiedy się wchodzi to tak pięknie pachnie kwiatami mmmmm Ja mam kilka miejsc, w których wiem, że robią ładne bukiety a jeśli akurat nie mogę nic tam kupić to decyduję się na buikiet tych samych kwiatów bez ozdób W ogóle uwielbiam dostawać kwiaty

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Czy Was laski tez w nocy bola pachwiny przy kazdej probie odwrocenia sie na drugi bok?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Czy Was laski tez w nocy bola pachwiny przy kazdej probie odwrocenia sie na drugi bok?
    Ja juz dawno pisalam ze mnie bola pachwiny...jak zminiam pozycje to zaboli tak ze uuu ale zauwazylam ze jak chodze to jakos mniej boli...taki urok naszaby do stycznia

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja juz dawno pisalam ze mnie bola

pachwiny...jak zminiam pozycje to zaboli tak ze uuu ale zauwazylam ze jak chodze to jakos mniej boli...taki urok naszaby do stycznia
    Oj masakra, wlasnie tylko jak leze :/ czytam glupoty bo nie moge apac i pisali ze bol pachwin moze byc spowodowany zbyt szybkim odklejaniem sie lozyska :/ i sie tak wystraszylam troche

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    ja jak się przekręcam to jak stara babka :/ stękam i marudzę bo ciężko

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Oj masakra, wlasnie tylko jak leze :/ czytam glupoty bo nie moge apac i pisali ze bol pachwin moze byc spowodowany zbyt szybkim odklejaniem sie lozyska :/ i sie tak wystraszylam troche
    Ja mam raczej ból na wzgórku, chociaż jak przekręcam się w nocy to boli ogólnie w dole :/
    Nie stresuj się tym co na necie pisze tylko przy najbliższej wizycie powiedz o tym lekarzowi.
    Ale pamiętaj że wszystko nam się teraz rozciąga i luzuje. Nie ma opcji żeby nie bolało.
    Spokojnie Mój lekarz zawsze mi o tym przypomina jak mu zrzędzę że coś boli
    Ja mam takie wrażenie jakbym miała lekkie zakwasy z prawej strony brzucha :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Spokojnie Kochana ja pytalam poloznej to mi powiedziala ze sie rozciaga niednica i dlatego tak sie dzieje... u mnie to juz chwile temu bylo i jakos nic zlego nie dzieje...takze nie czytamy bo nic z tego dobreho nie wynika o jedynie nerwy

Dziewczyny nie mam cholestazy! Uff jednego dziadostwa mniej. Za to tachykardia swoje i leki nie dają rady. Ehh. Wczoraj wartości od 120-160 przez 6 godzin. Później trzymali sie 100. Najgorsze ze u chłopców wczoraj również sie pojawila i mieli wąchania do 190 nawet. Zobaczymy jak dzis będzie.

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Dzień doberek
    Ja juz po krewce, siuśki oddane, pączek angielski opędzlowany, a teraz zaparzyłam herbatke w dzbanku i nic mi sie nie chce mojego nie ma bo jakiś tam kurs ma, bedzie pewnie kolo 14-15 więc wieczór spędzimy razem żebra bolą dalej ale byle do środy co mi na to ginka powie, nawet jak nie przestanie to bede spokojniejsza jak sie dowiem z czego to :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów