Strona 1739 z 10044
Pokaż wyniki od 17,381 do 17,390 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    podobno najfajniejszy zawód na świecie!
    I zaplata w czystej milosci

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Pati ja po długim namyśle kupiłam materac lateksowy z kokosem. Zawitkowski go rekomenduje, sroka też o nim pisała.
    A z tym kłuciem pod żebrami to jakaś zagadka, bo mnie też często boli, do tego stopnia że nie mogę oddechu złapać. Jak któraś się coś dowie to dajcie znać co to takiego

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Pati ja po długim namyśle kupiłam mater
    ac lateksowy z kokosem. Zawitkowski go rekomenduje, sroka też o nim pisała.
    A z tym kłuciem pod żebrami to jakaś zagadka, bo mnie też często boli, do tego stopnia że nie mogę oddechu złapać. Jak któraś się coś dowie to dajcie znać co to takiego
    A moze to kolka?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Hejohajo !!

Posciel Ola cuuuudo. Dajcie znac jak gatunkowo, bo cos tanio mi sie zdaje za taki zestaw jakbedzie ok to tez zamowie, bo cuuuuuudnie to wyglada
    My wrocilismy z tego rzesz... Retuniu, madakrator to byl.... Mezu chodzil jak szalony, 7 h ciaglego chodzenia i 3 galerie zaliczone.... A wrocilam z jednymi ledzinami ciazowymi z hm . No ale mezu cos kupil i dzieciaczki wiec jest git wszedzie dokoracje swiayeczne... Toz to szok.. A i mezowi kupilam perfume christiana Diora- Sauvage bo sie rozplywam jak ja powachal.. Poszlismy jesc i wyszlam z corka do wc.. I dawaj noge migusiem do drogeri... Myslam ze dam pod choinke ale sobie mysle... A jak nie dozyje??? Wiec dalzm juz dzis... Dzis w koncu tez jest idealny dzien by powiedziec ze sie kocha i dzis przynajmniej jesy, a jutra moze nie byc ... Przy okazji taka refleksja
    Teraz pihe szampana bez alko ale to nie picolo ... Ha !!! Pyyyyyyyycha!!!

Mi sie marzyla kwiaciarnia... kocham kwiaty...

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Hejohajo !!

Posciel Ola cuuuudo. Dajcie znac jak gatunkowo, bo cos tanio mi sie zdaje za taki zestaw jakbedzie ok to tez zamowie, bo cuuuuuudnie to wyglada
    My wrocilismy z tego rzesz... Retuniu, madakrator to byl.... Mezu chodzil jak szalony, 7 h ciaglego chodzenia i 3 galerie zaliczone.... A wrocilam z jednymi ledzinami ciazowymi z hm . No ale mezu cos kupil i dzieciaczki wiec jest git wszedzie dokoracje swiayeczne... Toz to szok.. A i mezowi kupilam perfume christiana Diora- Sauvage bo sie rozplywam jak ja powachal.. Poszlismy jesc i wyszlam z corka do wc.. I dawaj noge migusiem do drogeri... Myslam ze dam pod choinke ale sobie mysle... A jak nie dozyje??? Wiec dalzm juz dzis... Dzis w koncu tez jest idealny dzien by powiedziec ze sie kocha i dzis przynajmniej jesy, a jutra moze nie byc ... Przy okazji taka refleksja
    Teraz pihe szampana bez alko ale to nie picolo ... Ha !!! Pyyyyyyyycha!!!

Mi sie marzyla kwiaciarnia... kocham kwiaty...
    Może się tam gdzieś minęłyśmy ja tylko galerię Rzeszów odwiedziłam, a miejsca parkingowego to z 15 min szukaliśmy

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Może się tam gdzieś minęłyśmy ja tylko galerię Rzeszów odwiedziłam, a miejsca parkingowego to z 15 min szukaliśmy
    My tez krazylismy by zaparkowac.... Bylismy w millenium, rzeszow i grafice. Bo w grafice jest jedynie dzial dla mam w h&m.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    My tez krazylismy by zaparkowac.... Bylismy w millenium, rzeszow i grafice. Bo w grafice jest jedynie dzial dla mam w h&m.
    tak tylko w grafice właśnie jest a ja nie miałam siły chodzić, bo jeszcze trochę mnie boli jak chodzę i nie chcę przesadzać, żeby przypadkiem nie wylądować w tym szpitalu.

Ja dziewczynki zamówiłam ten komplecik, także zdam relację na pewno jak dotrze do mnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Oj dziewczynki praca w kwiaciarni tylko tak kolorowo wygląda ale można się namęczyć.. na szczęście niektórzy potrafią docenić i podziękować
    Iza jak ja nie lubię takich ludzi.. kurcze jakby miało Ci się zrobić lepiej po tym alko. Za rok nadrobisz

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Śliczna ta poście, którą zamówiłaś Ola Ja też oglądałam już na allegro, ale nie byłam pewna czy te poduchy właśnie nie będą za duże. Ja ostatecznie zamawiam takie:
    http://www.szafa-bobasa.pl/sklep/pos...6-czesciowa-3/
    http://allegro.pl/posciel-do-lozeczk...588940231.html - zestaw 7

U mnie malutka po prawej stronie nieźle mnie kopie albo boksuje, ale czuję że to raczej nóżki są Teraz się trochę uaktywniła, czekam na pierwszy kopniak w żeberko

Dziś robiłam wstępne zamówienie kosmetyków, art. higienicznych, pieluch itp. i jak zwykle mam wątpliwości :

1) Jaką gramaturę pieluch tetrowych wybrać? 115g/m2 czy 140 g/m2? Wiem że im grubsza tym lepsza, ale raczej będę ich używała jedynie przy karmieniu a nie do przewijania.
    2) Który Bepanthen kupić na pierwsze miesiace życia Bepanthen Baby czy Bepanthen Baby Extra?

Help!

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Hej mamusie, my juz po urodzinkach ciezko tak wysiedziec przy stole, to pomagalam siostrze troszke, na koniec tez jej poznosilam ze stolow. Ale mnie denerwowali troszke wszyscy bo namawiali mnie zebym wypila lampke wina albo szklanke piwa. Nie rozumieja ze ja uwazam ze nawet najmniejsza ilosc alkoholu szkodzi dziecku, a kazdy madry mowi ze lekarz zaleca. To sie wkurzylam i mowie ze lekarz w takim razie nie powinien zajmowac sie tym co robi... Skoro zaleca w ciazy alkohol, ehh. Podjadlam sobie az za duzo hihi i opilam sie wody brzuszek mialam strasznie twardy jak wrocilismy do domku i wszystko bolalo mnie od siedzenia, ale tak bardzo brakowalo mi deserku ze sie skusilam i w sumie wszystko boli mnie jeszcze bardziej

Rozek mam usztywniany, a materac gryka pianka kokos.
    Verka a jak samopoczucie?
    Tak to jest z tym alkoholem. Ludziom się wydaje, że jak to może zaszkodzić?Być może w 99 % nie zaszkodzi, ale czemu masz narażać się żeby być w tym 1 %? Z resztą po cholerę pić lampkę - żeby sobie smaka robić?
    Ja nie piję alkoholu w ciąży w ogóle. Kusi mnie strasznie 5 butelek wina które stoją w kuchni, ale najwyżej później będzie co pić
    Lekarze też różnie mówią, Kuzynka mojego męża miała od lekarza przyzwolenie na 1 lampkę wina tygodniowo do obiadu! Dla mnie nie do przejścia, ale ona czasem sobie pozwoliła....
    Każdy sam decyduje, ale ja bym się chyba zestresowała za bardzo że coś dziecku zrobię

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów