Strona 1738 z 10046
Pokaż wyniki od 17,371 do 17,380 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    ale lubisz to?
    Sama praca w kwiaciarni bardzo przyjemna, ale zarobki marne i niedzielna zmiana również mnie zniechęca. Teraz jak juz będę miała swoją rodzinę to marzy mi się inna praca, z niedziela dla najbliższych. Ale zobaczymy jak to będzie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Sama praca w kwiaciarni bardzo przyjemna, ale zarobki marne i niedzielna zmiana również mnie zniechęca. Teraz jak juz będę miała swoją rodzinę to marzy mi się inna praca, z niedziela dla najbliższych. Ale zobaczymy jak to będzie
    grunt to miec prace, ktora sie chociaz w miare lubi, bo az tak nie meczy, moim zdaniem. Tylko zeby w Polsce ciut lepiej placili..

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Hej mamusie, my juz po urodzinkach ciezko tak wysiedziec przy stole, to pomagalam siostrze troszke, na koniec tez jej poznosilam ze stolow. Ale mnie denerwowali troszke wszyscy bo namawiali mnie zebym wypila lampke wina albo szklanke piwa. Nie rozumieja ze ja uwazam ze nawet najmniejsza ilosc alkoholu szkodzi dziecku, a kazdy madry mowi ze lekarz zaleca. To sie wkurzylam i mowie ze lekarz w takim razie nie powinien zajmowac sie tym co robi... Skoro zaleca w ciazy alkohol, ehh. Podjadlam sobie az za duzo hihi i opilam sie wody brzuszek mialam strasznie twardy jak wrocilismy do domku i wszystko bolalo mnie od siedzenia, ale tak bardzo brakowalo mi deserku ze sie skusilam i w sumie wszystko boli mnie jeszcze bardziej

Rozek mam usztywniany, a materac gryka pianka kokos.
    Verka a jak samopoczucie?

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    grunt to miec prace, ktora sie chociaz w miare lubi, bo az tak nie meczy, moim zdaniem. Tylko zeby w Polsce ciut lepiej placili..
    Ciut.. trochę większe ciut

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    w polityke trzeba isc, nic nie robic a dostawac po kilka tys :P zeby chociaz to jeszcze ciekawe bylo

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Betty nie wiedziałam, że studiujesz fizjoterapię, to w takim razie rozumiem o co chodzi w tych szkoleniach, no niestety szkoła powinna fajnie do wszystkiego przygotować, a trzeba na prawo i lewo się dokształcać, sama już jestem po podyplomówkach, chociaż część robię rzeczy samej dla siebie a nie dla zawodu... eh takie czasy, najlepiej skończyć ten temat i pogadać o czymś przyjemniejszym

Pati my kupiliśmy ten materac http://www.materacyk.pl/pl/antyalerg...sensitive.html

Truskawkowa moim malutkim marzeniem jest, że jak wygram w Totko to otwieram małą kwiaciarnię na osiedlu

Iza gratuluję asertywności! akurat u mnie w rodzinie i rodzinie Pana Poślubionego zastanawiali się na początku czy mogą mi nawet kawę robić, a co dopiero alkohol podawać, ale mam niektóre koleżanki dla których lampka wina nie była przeszkodą. Każdy robi jak uważa, tylko najgorzej jak ktoś na siłę próbuje nas przekonać do czegoś nieodpowiedniego...

Ola też zamówię ten komplet! jeszcze się zastanawiam nad kolorami poduszek, żeby potem jako dodatki był w pokoiku Małej akurat szukałam kompletu na zmianę.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    w polityke trzeba isc, nic nie robic a dostawac po kilka tys :P zeby chociaz to jeszcze ciekawe bylo
    hihihih, Pan Poślubiony miał taki plan żeby mnie "wypchnąć" do polityki, bo swojego czasu się tym interesowałam, ale ja nie wiem czy potrafię tak kłamać ludziom w oczy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Dobry wieczór

Jeeeja takiego długiego posta napisałam i się skasował. Pierwszy i ostatni raz próbowałam pisać na telefonie!

Ja się dalej męczę z tymi hemoroidami czy innym ciulstwem, bo już sama nie wiem czy to na pewno to. Jeszcze się o jakichś zakrzepach naczytałam, achh, szkoda gadać. Ból okropny, ledwo chodzę, o siedzeniu nie ma mowy. Smaruję Posterisanem, bo chyba tylko to w ciąży można stosować i modlę się, żeby przeszło. Jakbym miała tu gdzieś proktologa to bym się wybrała na wizytę, ginekolog raczej nie pomoże....

Patrycja- co do Twoich dolegliwości to tak, ja tak miałam jakieś dwa tygodnie temu. Złapał mnie straszny ból pod- bądź nawet między żebrami po lewej stronie. Przy każdym oddechu bolało, ruszać też się za bardzo nie mogłam. Przez chwilę też myślałam, że może Dzidziunia tam gdzieś nóżkę wsadziła, ale jednak za długo to trwało. Jak się zaczęło późnym popołudniem, tak w nocy miałam już wizję szpitala Rano poszłam pod prysznic i jak mi coś dwa razy w tych żebrach strzeliło to hoho, ale ból minął. Nie mam pojęcia cóż to mogło być, jak się dowiesz to daj znać

Ojjj, ciężki ten trzeci trymestr. A było tak pięknie!

Trzymajcie się ciepło, miłego wieczorku
    Ostatnio edytowane przez cotton ; 15-11-15 o 21:08

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Tiaa ciutek póki co przez najbliższy rok będę pełnić funkcję MAMA i mam nadzieje ze polubie ta prace

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Tiaa ciutek póki co przez najbliższy rok będę pełnić funkcję MAMA i mam nadzieje ze polubie ta prace
    podobno najfajniejszy zawód na świecie!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów