Strona 1735 z 10065
Pokaż wyniki od 17,341 do 17,350 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    a właśnie coś tam wcześniej było o hemoroidach i o wypróżnianiu po porodzie i że niektóre laski mówią specjalnie że się załatwialy. Nie róbcie tego przypadkiem, bo lepiej dostać czopek glicerynowy niż dostać pożniej hemoroidy własnie, zapomnialam wczesniej o tym napisać

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Ale tu spokój, nananana
    Niedziela minęła błyskawicznie Po nieprzespanej nocy, ucięłam sobie przedobiednią 3 godzinną (!) drzemkę. Wcześniej byłam na kawce u bratowej, ale nie postawiła mnie ona na nogi. Byliśmy na zakupach i w Rossmannie i w Superpharmie. Odwiedziliśmy również Smyka. Uwielbiam oglądać rzeczy dla naszych maluszków, gdybym miała worek pieniędzy to wydałabym je wszystkie właśnie w tym sklepie Oglądałam te śpiworki i wszystkie wydają nam się strasznie duże, jakby dziecko rzeczywiście miało wypaść z niego, wyślizgnąć się. Myślę, że dla 1,5 miesięcznego i w górę byłyby rewelacyjne, ale nie wiem jak dla mniejszego - musimy jeszcze to przemyśleć. Oglądaliśmy kombinezony i rzeczywiście 62 wydaje mi się duże, ale to też zależało od firmy, bo z CoolClub były większe niż z Fixoni i fajnie na żywo kupować takie rzeczy - widać różnicę. A z Wójcika to w ogóle ciuszki wydają mi się za duże o dwa rozmiary niż z innych firm. Teraz już odpoczywam.
    Betty moja koleżanka również miała egzamin z ginekologii i chyba neonatologii zaraz po pierwszej ciąży, a po drugiej miała staż albo praktyki na oddziale ginekologicznym (nie wiem jak to się nazywa po medycynie) mówiła, że nigdy nie była tak dobrze przygotowana do egzaminu

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Whatz długa drzemka :P a nie mysłałaś zeby najpierw dzidzia spala w rozku, zamiast tego spiworka?
    no ja kilku rzeczy faktycznie muszę się do uczyć, ale w wiekszosci to jakis taki pewniak, moze wlasnie dlatego ze w ciazy jestem wiec wszystko sie takie oczywiste wydaje Przez samo oczekiwanie na dziecko moje plany na przyszlosc sie troche zmieniaja. Chcialam pracowac z dziecmi (chociaz kursy mega drogie i nie wiem skad wzielabym na to pieniadze, 12-16 tys za jeden) a teraz chce rowniez z kobietami oczekujacymi dziecka. Robilam nawet kurs z aktywnosci kobiet w ciazy i mysle o zalozeniu szkoly rodzenia. Oby byly ku temu mozliwosci, zeby polaczyc wszystko razem. Ale podobno jak się czegos chce.. to sie to osiagnie, w swoim czasie

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Whatz długa drzemka :P a nie mysłałaś zeby najpierw dzidzia spala w rozku, zamiast tego spiworka?
    no ja kilku rzeczy faktycznie muszę się do uczyć, ale w wiekszosci to jakis taki pewniak, moze wlasnie dlatego ze w ciazy jestem wiec wszystko sie takie oczywiste wydaje Przez samo oczekiwanie na dziecko moje plany na przyszlosc sie troche zmieniaja. Chcialam pracowac z dziecmi (chociaz kursy mega drogie i nie wiem skad wzielabym na to pieniadze, 12-16 tys za jeden) a teraz chce rowniez z kobietami oczekujacymi dziecka. Robilam nawet kurs z aktywnosci kobiet w ciazy i mysle o zalozeniu szkoly rodzenia. Oby byly ku temu mozliwosci, zeby polaczyc wszystko razem. Ale podobno jak się czegos chce.. to sie to osiagnie, w swoim czasie
    Pewnie ze się uda ! A te kursy to rzeczywiście majątek.. auto dobre można kupić

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Loj cisiutko bardzo tutaj....jak to przy niedzielija ugotowalam juz obiadek tylko ziemniaczki wstawic a pozatym cieplo bardzo jakby wiosna byla ,pieknie taki troszke smutno z powodu wydarzen we Francji boziu co sie dzieje i rozumiem co ludzie tam odczuwaja mysmy to przechodzili 2001 roku,pamietam ta panike wszedzie....brak slowno nic Kochane mamunie polowa listopada nam strzelila i juz niedlugo nasze bejbiki beda w domkach naszych

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Ja juz sobie leżę, a jutro na krew z rana niiieeee chce mi się wstawać blah ciekawe jaka noc będzie :P żebra dalej z tej lewej strony bolą masakra.. dzisiaj jak kichałam myślałam że mi coś pękło porażka jeszcze nigdy tak nie miałam.

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    ale podobno ta inwestycja w siebie, pozniej sie zwraca :P tylko chyba najpierw w kredyt trzeba sie wladowac, bo ja na pewno teraz tyle nie odloze..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    czyzby nas się wiecej zaczelo pojawiac ta wieczorowa pora?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Ja juz sobie leżę, a jutro na krew z rana niiieeee chce mi się wstawać blah ciekawe jaka noc będzie :P żebra dalej z tej lewej strony bolą masakra.. dzisiaj jak kichałam myślałam że mi coś pękło porażka jeszcze nigdy tak nie miałam.
    Pewnie Oscarek tam gdzies sie tam usadowil...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    U mnie Amelka w gorze siedzi i czasem girki wyciaga pewnie bo takie jakby uklucie poczuje...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów