Strona 1734 z 10050
Pokaż wyniki od 17,331 do 17,340 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    A my o 15 uciekamy na urodziny do chrzesniaczki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Dziękuję Ci dobra kobieto
    zapisałam do zeszytu, żeby mieć.
    Co dobrego dziś pichcicie?
    Pati łazanki, chyba, że zmieniła zdanie a reszta mamusiek?
    zmieniłam zdanie, nie chce mi sie.. pojedziemy moze do sklepu po coś, zeby zrobić a jak nie to mam bigosu jeszcze to sie odgrzeje. na prawde nie mam sił gotować, taka wkurzona wstałam, ze mnie wszystko boli, na mojego sie obrazilam, ze kurna w 8 miesiacu jestem a on mi guzik pomaga, dupa, nic.. dobrze ze po moim narzekającym na niego wykladzie chociaż mi pozmywał, bo ja to kompletnie nie mialam na to ochoty. reszte zrobilam ja oczywiscie, ale jak mam posprzatane czysto etc to jakoś raźniej mi sie zrobilo. mały sie coś nie rusza.. nie wiem czy mam sie martwić czy co, ale zaraz coś słodkiego opędzluje i zobaczymy.
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynyny
    Ja wczoraj miałam bardzo intensywny dzień Od samego rana czyniłam przygotowania do przyjścia gości. W międzyczasie wpadli teściowie z zakupami i jeszcze wspólnie pojechaliśmy na małe zakupy. Robiłam sushi (wersja dla ciężarnych) sałatkę i piekła tartę. Dodatkowo trzeba było ogarnąć mieszkanie. Wszystko w zwolnionym tempie. Jakos dałam rade przy pomocy męża choć strasznie mnie wkurzyl jak przyszedł z pracy się trochę na niego wydarłam. Ale już jest ok Niemniej to wszystko dało mi tak w kość ze czulam sie cala połamana i obiecałam sobie ze do porodu żadnych gości. Ewentualnie my możemy iść w gości
    Dzisiaj rano postanowiliśmy trochę poleniuchowac w obejrzeliśmy sobie Śniadanie u Tiffany'ego Na obiad dziś Golonko wg przepisu Gesslerowej z pieczonymi ziemniakami Ja z tego z jem tylko chude mięsko
    Pati nie przejmuj się ją też czasem nie czuję chwile ruchów. Przeciez to dziecko też musi spać kiedyś 3 razy dziennie regularnie się rusza a pomiędzy to tak po kilka ruchów czuje Myślę że wszystko ok jest

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Hej Dziewczynyny
    Ja wczoraj miałam bardzo intensywny dzień Od samego rana czyniłam przygotowania do przyjścia gości. W międzyczasie wpadli teściowie z zakupami i jeszcze wspólnie pojechaliśmy na małe zakupy. Robiłam sushi (wersja dla ciężarnych) sałatkę i piekła tartę. Dodatkowo trzeba było ogarnąć mieszkanie. Wszystko w zwolnionym tempie. Jakos dałam rade przy pomocy męża choć strasznie mnie wkurzyl jak przyszedł z pracy się trochę na niego wydarłam. Ale już jest ok Niemniej to wszystko dało mi tak w kość ze czulam sie cala połamana i obiecałam sobie ze do porodu żadnych gości. Ewentualnie my możemy iść w gości
    Dzisiaj rano postanowiliśmy trochę poleniuchowac w obejrzeliśmy sobie Śniadanie u Tiffany'ego Na obiad dziś Golonko wg przepisu Gesslerowej z pieczonymi ziemniakami Ja z tego z jem tylko chude mięsko
    Pati nie przejmuj się ją też czasem nie czuję chwile ruchów. Przeciez to dziecko też musi spać kiedyś 3 razy dziennie regularnie się rusza a pomiędzy to tak po kilka ruchów czuje Myślę że wszystko ok jest
    taaaaaak, myśle, że cały falujący brzuch znaczy ze jest dobrze hehe :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Hihi u mnie już jest akcja-reakcja Mała kopie a ja się zginam

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cześć dziewczyny...

Natalia i jak wypad do Rzeszowa? bo ja to chyba sie wybredna zrobiłam nic mi sie nie spodobało... ehhh

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Ależ dziwny dzień... zebrać się nie mogę na zakupy. Rodzinka śpi, a ja standardowo tylko się im przyglądam
    a w brzuchy chyba jakaś dyskoteka ☺

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hello mamusie ze mna nie jest tak zle ,co prawda dziwny katar jest nadal nie wiem czy sie rozwija czy jak..na gardlo pomogly lody!plukalam nic, jadlam cczekolade nic,ssalam cukierki z miodem nic wiec moim starym sposobem anginowym zaczelam jesc lody i co przeszlodzis w planie obiadem rosolek i poledwiczki z borowikami w.smietanie bo takowe zakupilam co prawda te grzybki mrozone ale sie nic nie roznia od swiezych do tego surowka z pekinskiejwczoraj nigdzie nie bylismy ale poprostu mi sie nie chcialo iscpo poludniu popakuje prezenty dla dzieciakow bo juz przyszly a pozatym lenistwo...Monika wspolczuje przygod szpitalnych ale juz jestes w domku

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    witam mamusie!

ciuchutko tu dziś, jak to weekend. Ale myślałam, że po całym dniu nieobiecności trochę więcej się będzie działo :P ja dziś po całym dniu w szkole, wszystko mnie boli więc już leze i wypoczywam. Nie dość, że weekend w szkole, to jeszcze moj do rodziny pojechal w sobote i wraca niedlugo.
    A co miałam na ostatnich wykladach? ginekologie i poloznictwo. Oglądaliśmy poród, nacięcie krocza i cc. Nie wiem czy już mówiłam, ale ja się w ogole porodu nie obawiam, wiem ze to bedzie bolalo i jestem na to przygotowana. Największym strachem, jest niewiedza o tym co nas czeka, a ja ostatnio ciągle w tym siedze. Ciekawe, jak mi za 2 tyg pojdzie zaliczenie z tego wszystkiego :P

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    a tak a propo Francji - to od nich się zaczęło, ze tatusiowie mogą być podczas porodow z nami

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów