Strona 1733 z 10065
Pokaż wyniki od 17,321 do 17,330 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Whatz proszę, to jest link do tego zestawu

http://allegro.pl/8cz-posciel-dla-dz...193849895.html

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie mamuśki

Poszalalyście, że hoho.. Mam 400 stron do nadrobienia ...

U nas bóle kręgosłupa się uspokoiły, bynajmniej sa o wiele mniejsze..

W czasie nieobecności udało mi się komodę ogarnąć, wózek (Baby active ballerina - 1,5roczna używka za 300zł ), wyprawka zarówno Małego, jak i moja praktycznie skończona.. Parę kosmetyków zostało.

2.11 mąż przyjechał do kraju, cieszylam się jak dziecko .. Aczkolwiek 3go dnia jego pobuty zaczęłam się trasznie czuć i do gin wystraszeni pojechaliśmy. Dostałam skierowanie do szpitala ze wskazaniem lekarza majacego ię mną zając, lecz mnie nie przyjęli, bo "ciąża jest za mala" i odesłali do innego .. Udusić mieliśmy ich ochotę..
    I tak następnego dnia nim wylecial do UK, zawiózł mnie do szpitala..
    I w sumie ciesze się, że tak trafiliśmy. przecudni lekarze i pielęgniarki.. Szyjka macicy zaczęła się skracać i umoje ciśnienie zostawialo wiele do zyczenia.. Do tego u mnie jakieś w serduchu szmery wykryli, więc najadlam się stachu, że już nas nie wypuszczą do porodu.. Ale w miniony pt popolusniu wyszliśmy do domu.. Mamy się oszczędzać, zaopatrzyć apteczkę w kolejne zestawy leków i po porodzie do kardiologa się stawić by sprawdzić czy z serduchem ok ( echo wykazało powiększenie na granicach normy, ale w ciąży może się tak zdarzyć).

Dodatkowym plusem pobytu w tym szpitalu było super jakości usg i dodatkowy 32calowy monitor dla mamy znajdujący się na wprost leżanki Z całą stanowczością stwierdziłam, że główkę i buzię to ewidentnie tatusiową Maluch ma, a i waga w 30tyg 1680g..

Z ciekawostek szpitalnych: leżała ze mną 48letnia kobitka w ciąży, 3 kobitki z bliźniaczkami, a w temacie płci chłopcy dominowali ..

Aa .. i wogóle zostało 5tyg do powrotu mojego mąża do kaju .. Jejciu jak się nie mogę doczekać ..

Uciekam nadrabiać wcześniejsze Wasze posty.. W tydz sądzę, że mi się uda..

3majcie się cieplutko
    Ostatnio edytowane przez Monika2008 ; 15-11-15 o 10:57 Powód: literka

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Dzień dobry mamusie!
    Ola śliczny ten komplet właśnie miałam też prosić o linka, ale widzę, że już wstawiłas :-) ja mam ten standardowy ochraniacz, ale nie wiem czy go źle związałam czy co ale tak lekko opada ten materiał, nie jest taki prosciutki i naprężony jak na zdjęciach.
    Ja ostatnio mam w miarę dobre nocki.. Mi się osobiście lepiej śpi na prawym boku niż na lewym niestety i tak się zastanawiam czy to, że jestem leworęczna ma na to jakiś wpływ. Pewnie tak bo moja lewa ręką jest silniejsza i dominującą a w nocy ka przygniatam hehe.

O mnie
    Ola jak dobrze wyczytałam to w zestawie są poduszki jako ochraniacze i sama poszewka na poduszkę i kołderke już bez wypełnienia?
    Kurde zakochałam się w tym :-)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ola jak dobrze wyczytałam to w zestawie są poduszki jako ochraniacze i sama poszewka na poduszkę i kołderke już bez wypełnienia?
    Kurde zakochałam się w tym :-)
    tak dokładnie a jeszcze masz w innych jego aukcjach z wypełnieniem, o tutaj np.
    http://allegro.pl/10cz-posciel-dla-d...193850595.html
    bo ja kołderkę i podusię mam tylko poszew szukałam.

Ja też właśnie jak zobaczyłam to się zakochałam, bo takie inne niż wszystkie i do tego becik szary w białe grochy już upatrzyłam ot taki

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rozek-niemowlecy-bawelniany-[1].jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	59.0 KB
ID:	91705

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    tak dokładnie a jeszcze masz w innych jego aukcjach z wypełnieniem, o tutaj np.
    http://allegro.pl/10cz-posciel-dla-d...193850595.html
    bo ja kołderkę i podusię mam tylko poszew szukałam.

Ja też właśnie jak zobaczyłam to się zakochałam, bo takie inne niż wszystkie i do tego becik szary w białe grochy już upatrzyłam ot taki

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rozek-niemowlecy-bawelniany-[1].jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	59.0 KB
ID:	91705
    Ja już jeden komplet mam ale chyba ten lepszy by był bo te poduszki sprawia że maluszkowi będzie ciasnej a maluszki lubią ciasno na początku :-) wypełnienie już wcześniej kupiłam więc mam :-)
    Tylko czy te poduszki też prac przed porodem? Gościu ma troszkę negatywnych opinii i mam nadzieję, że te intensywne kolorki faktycznie nie farbuja..

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Wstałam wyspana, spałam do 10 tej szok normalnie.
    Pati teraz szukam Twojego przepisu na rogaliki, Tylko gdzie on był....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    3 szklanki maki, kostka margaryny lyb masla i szklanka smietany. 180 stopni przez 20 min.

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!
    Monia dobrze że już w domku... Wspolczuje przygód...
    A ją dziś miałam zwiedzanie oddziału polozniczego w moim szpitalu super sprawa! Oprowadzał nas pan położnik pasjonat, ogólnie oddział jak z filmu, jak nie polski szpital :-P trochę beka bo maja wanne do porodów ale że względu na brak zainteresowania służy jako magazyn dla piłek :-D nie dziwie się, bo mnie by też nie namówili na 10-godzinna kąpiel :-P trochę nas zmartwil, że nie maja już krzesła do porodów wertykalnych, i że nie stosują znieczulenia zewnatrzoponowego, ale jest gaz i parę innych opcji to damy radę. A za godzinke na basen jadę powalczyc z kręgosłupem ;-) miłego dnia Dziewczyny!!!

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    3 szklanki maki, kostka margaryny lyb masla i szklanka smietany. 180 stopni przez 20 min.

Dziękuję Ci dobra kobieto
    zapisałam do zeszytu, żeby mieć.
    Co dobrego dziś pichcicie?
    Pati łazanki, chyba, że zmieniła zdanie a reszta mamusiek?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów