Strona 1732 z 10046
Pokaż wyniki od 17,311 do 17,320 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Hej pisalam juz po poludniu, ale jak mi wykasowalo mojego dlugiego posta to mialam takie cisnienie, ze juz nie chcialo sie pisac. U mnie ok. Brzydka pogoda, wietrznie I deszczowo. Moj mezus na szczescie mipomaga duzo, ja scieram tykko kurze a reszta domu nalezy do niego, akurat tutaj nie moge narzekac... dzis pieklam pierniczki, bo mezu poprosil I udaly sie super, cos czuje ze szybko znikna. Ninka szaleje w brzuchu caly czas, tez czytalam, ze jak teraz jest taka aktywna, to po urodzeniu raczej tak zostanie. Na jutro mam juz gotowy obiadek golabki, tylko po kosciele wstawie ziemnieczki I gotowe. Pranie Ninkowe juz porobione, od pon biore sie ostro za prasowanie, jeszcze tylko zmienila mi sie koncepcja ustawienia mebli w pokoju male, ale to moze poczekac do pon. Jutro jedziemy z mezem kupic nowa szafe do sypialni I nowa komode oraz stoliki nocne, wreszcie, bo myslalam, ze juz sie nie doprosze, a w nast roku na wiosne sie odmaluje pokoj...sorki za bledy pisze z tableta. Mezu gra w ps4 a ja siedze u gory I buszuje po necie...zycze dobrej nocy
    Pati jak chcesz ja mam fajny przepus na domowa pizze, nie jest mega wysoka, ale ciasto jednak troche wyrasta daj znac czy chcesz.
    dobranoc!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Hej dziewczynki, ja wróciłam do domu już od rodziców a panowie jeszcze grają w jakies mecze:-/ ale słyszę że już kończą. Byle szybko bo śpiąca już jestem:-P u rodziców krótką drzemkę sobie ucielam:-P
    też myślałam o takim śpiworku do spania dla synka tylko w szkole rodzenia mówili żeby dobry rozmiar dobrać bo dziecko się może w niego wsunąć. Widziałam te z Ikei i są nawet spoko a ostatnio pojawiły się też w pepco tylko w tym moim same duże rozmiary:-/
    Ja dziś też pizzę jadłam:-P tylko ze kupną...

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Hej Mamusie
    Noc była tragiczna. Jęki, stęki - strasznie mnie rozbolały plecy, mam już dość tej pozycji na jednym boku :/ Czekam na śniadanko właśnie i popijam miętę. Dzisiaj wyciągnę Pana Poślubionego do tego Rossmana, bo szkoda tej promocji, a kosmetyki zawsze kobietce są potrzebne. Pójdziemy też do Smyka zobaczę te śpiworki i kombinezony. Ja z opowieści rodziców wiem, że jak byłam niemowlakiem to bardzo się rozkopywałam i tato uszył mi taki śpiwór sam i właśnie on dopiero pomagał, bo tak to cały czas odkryta spałam i chorowałam. Powiem Wam, że coraz bliżej porodu to zaczynam czuć lekki niepokój, chyba nie mogę nazwać tego jeszcze paniką. Jeszcze... Czuję się taka zielona. Eh...

Natalia bardzo ładny śpiworek, poszukam może znajdę podobny
    Tosieńka życzę udanych zakupów!
    Ola przepiękny ten komplet, mogłabyś podesłać linka to tego zestawu?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Hej Mamusie
    Noc była tragiczna. Jęki, stęki - strasznie mnie rozbolały plecy, mam już dość tej pozycji na jednym boku :/ Czekam na śniadanko właśnie i popijam miętę. Dzisiaj wyciągnę Pana Poślubionego do tego Rossmana, bo szkoda tej promocji, a kosmetyki zawsze kobietce są potrzebne. Pójdziemy też do Smyka zobaczę te śpiworki i kombinezony. Ja z opowieści rodziców wiem, że jak byłam niemowlakiem to bardzo się rozkopywałam i tato uszył mi taki śpiwór sam i właśnie on dopiero pomagał, bo tak to cały czas odkryta spałam i chorowałam. Powiem Wam, że coraz bliżej porodu to zaczynam czuć lekki niepokój, chyba nie mogę nazwać tego jeszcze paniką. Jeszcze... Czuję się taka zielona. Eh...

pewnie, zakupy w rossmanie jak najbardziej, wszystko zawsze się przyda hihi

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dzien doberek
    Dzis pospalam do 9 wiec znosnie mezu oznajmil ze po kosciele jedziemy do rzeszowa na zakupy dla corki, jakies buty itp. Szok. Sam od siebie tak?? No ale ok, moze jakis kombinezon zimowy wpadnie mi na nia w oko...

Kurcze tyle teraz o tej francji.... Przeraza mnie to .... Na prawde zaczynamsie bac wizji wojny...

Zostalo mi poltora miesiaca do porodu :/ przeciez to zleci raz dwa ! Tymbardziej ze to ojres przygotowan do swiat, wiec dzien za dniem bedzie uciekal... Jutro wybieram sie juz na zakup upominkow dla dzieciaczkow... W roznych sklepach w ostatnim czasie corki mowily ze to by chcialy czy tamto, podpatrywalam na co zwracaja uwage, teraz tylko trzeba to kupic na szczescie moje grzeczne dziewczynki nie patrzyly na mega drogie rzeczy

W tym roku odpuszczam kalendarz adwentowy z zadaniami. Zrobie tylko taki do odliczania dni, moze z zawarta piosenka inna na kazfy dzien, albo jakims cytatem.... No cos jeszcze wymysle.... A rozne zadania bedziemy z mezem przygotowywac na bierzaca, zaleznie od mojego samopoczucia i sil tylko niech snieg bedzie !! Doczekac sie nie moge
    Musimy dokupic tez swiatelek na choinke przed dom. Mamy taka wielka ktora w tamtym roku oswietlilismy..dom stoi blisko najglowniejszej drogi w miescie i zawsze tak pieknie bylo widac jaksie u nas mieni tymi swiatelkami... Tylko nasz Rici postanowil sprobowac jak kabelki smakuja i pourywal kilka kompletow wtyczek :-|

Koncze, bo zaczelam o pierdolach pisac hehehe
    Milego dnia wam zycze, takiego bez dolegliwosci i z wystrzalowym nastrojem i silami do wszystkiego, z usmiechem na twarzy, dobra energia ! Trzymajcie sie !

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Hej Mamusie

Oczywiscie, ze podesle tylko jak bede na laptopie
    To fajnie ze Wam sie podoba wiec dzis zamowie sobie

Senior Member
    Aniulka1986

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-06 zobacz kalendarz
    Zapraszam na moją grupę wystawiam ciuszki po synku. Ceny do negocjacji. codziennie coś dodaje.
    https://www.facebook.com/groups/521439424693729/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Dzien Dobry

U mnie noc calkiem, calkiem. Juz przyzwyczailam sie do pobudek przy zmianie pozycji. Najgorsze jest to,ze lewe biodro bardzo szybko zaczyna mnie bolec i musze klasc sie na prawy bok i tak pol nocy.

Dzis mam ambitny plan wyruszyc do TK Maxx poszukac kocykow, recznikow i innych. Zobaczymy co z tego planu wyniknie

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Hejka dziewczyny.
    Ze mną to jakaś porażka.. non stop się budziłam w nocy bofod południa mnie zaczęło boleć pod lewa piersią jakby żebra i to przy jakimkolwiek ruchu.. eh najgorsze było spanie no na lewym boku było to prawie nie możliwe i się tylko zmuszalam i zanim się ułożyłam minęło z 5 min i potem pobudka i znowu powtórka z rozrywki.. jęki stęki masakra jakby mnie ktoś skopał.. ma tak któraś z was? Albo coś? Mam nadzieje ze to przejdzie bo nawet boli przy większym oddechu o ziewaniu nie mowie..

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    A co do tej Francji to ja się tak samo boje. Ja mówiłam od początku jak tylko wynikła sprawa o tych uchodzcach to ze z tego będzie wojna i zeby iich nie 'przyjmować' bo to było wiadome co się będzie działo widząc 90 pprocent lludzi w wieku nnie wiem jak to nazwać wojskowym? No cóż. Zobaczymy jak to się rozwinie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów