Strona 1730 z 10058
Pokaż wyniki od 17,291 do 17,300 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Pati jak pizza? Już zjedzona?
    Nawet mi nie mów.. aż wstyd się przyznać.. jeden mały kawałek został reszta opędzlowane hihi tylko następnym razem zrobię z innego przepisu ciasto bo z tego co pisałam dupa jakoś nie urosło ale i tak pysznie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Whatz ja np. w ogóle tego nie kupuję, bo słyszałam różne opinie od mam i na początku będzie dzidziuś w beciku, a później pod kołderką

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Whatz ja np. w ogóle tego nie kupuję, bo słyszałam różne opinie od mam i na początku będzie dzidziuś w beciku, a później pod kołderką
    też nie mam w planach zakupy tego śpiworka nie potrzebne mi tak myślę

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Madzia spiworek o 0-12 bedzie za duzy, najlepiej kupic wybietajac na zywo. Jak pod paszkami nie ma dodatkowego zapiecia na zatrzask tak aby skrocilo to przestrzen miedzy paszkami to nawet bym nie brala. Te spiworki maja tak duze wyciecie pod pachami ze dziecko poprostu sie zsuwa w glab tego spiworka a dekolt zakryc moze w nocy cala buzie..

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Nawet mi nie mów.. aż wstyd się przyznać.. jeden mały kawałek został reszta opędzlowane hihi tylko następnym razem zrobię z innego przepisu ciasto bo z tego co pisałam dupa jakoś nie urosło ale i tak pysznie
    pójdzie w cycki

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ja mam tego typu, polarkowy, cieply, waskie rekawki i przy szyjce i w tym bedzie spac dzidolek moj. Ruchy nozek.nieskrepowane tak jak w rozku. Do srodka ubrany w pajacyk i bodziaka i bedzie jej cieplo. Bez kolderki juz...

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	189373635_1_1000x700_sliczny-polarowy-spiworek-do-spania-carters-0-9-msc-polecam-bydgoszcz.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	32.0 KB
ID:	91695

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    pójdzie w cycki
    Taaaaaaa chciałabym

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Muszę domówić jeden komplecik, bo się okazało, że jest jeden w tym co przywieźli i to nie kompletny w dodatku. Sypialnię mam zieloną, ale to tymczasowo na mieszkaniu więc chcę coś kupić, żeby było w ten deseń a kiedyś pasowało do pokoiku Małej, gdzie wiem, że chcę żeby był na szaro a później poduszeczki będę mogła wykorzystać np. na kanapkę. Jak Wam się podoba coś takiego?

Nazwa:	18419263328[1].jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	95.8 KB
ID:	91696

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Muszę domówić jeden komplecik, bo się okazało, że jest jeden w tym co przywieźli i to nie kompletny w dodatku. Sypialnię mam zieloną, ale to tymczasowo na mieszkaniu więc chcę coś kupić, żeby było w ten deseń a kiedyś pasowało do pokoiku Małej, gdzie wiem, że chcę żeby był na szaro a później poduszeczki będę mogła wykorzystać np. na kanapkę. Jak Wam się podoba coś takiego?

Nazwa:	18419263328[1].jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	95.8 KB
ID:	91696

eeeenooo z tymi poduszeczkami zamiast ochraniacza to rewelacyjna sprawa, że też ja na to nie wpadłam. Super

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    eeeenooo z tymi poduszeczkami zamiast ochraniacza to rewelacyjna sprawa, że też ja na to nie wpadłam. Super
    no właśnie ten jeden mam żółty od siostry z ochraniaczem zwykłym, a to chciałam coś takiego innego, żeby później to wykorzystać, a jakby byli chłopcy w przyszłości hehehe (jakie myśli mam już ) to również będzie pasować, albo wystarczy wymienić dwie zielone podusie na inne jakby się znudziły

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów