Strona 1727 z 10049
Pokaż wyniki od 17,261 do 17,270 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Jtro jest i jeszcze kilka dni ma byc...

A ja wlasnie odwolalam spotkanie. Jest mi goraco, kregoslu a konkretnie ledzwie mi odpafaja. Zasypiam na stojaco.. Nie mam sil zeby jeszcze jakas kolacje przygotowywac.. Oby moj wrocil do 18 bo inaczej bede musiala jechac po corke.. Chyba w leb sobie dam...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    też ich lubię Olka, masz z Nivea ten puder do pupci tez?
    wiesz co tej zasypki nie brałam, bo stwierdziłam, że krem do pupci starczy, a jak będzie potrzebny to dokupię

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    widzę, że nie dla Nas ten dzień, bo ja również tak jak pisałam to dupki mam samopoczucie! ze strychu poprzywozili mi wszystko, jeden pokój cały zawalony, a ja się w ogóle nie cieszę tymi rzeczami...:/

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hellono niestety dopadlo mnie przeziebieniegardlo boli mimo tych plukanek i czekolady...katar sie pojawil nie jest duzy ale nie wiem czy sie dopiero zaczyna?ogolnie do dupki dzis sie czuje...takze dzisiejszy dzien raczej w lozku spedze i zkolacji i koncertu niciw sumie dobrze bo chociaz poleze...Natalka mysle ze ta chlopina twoja wrocila do domu wrrrr Pati jestes najlepsza kucharka swiata Iza prywatne kino? Beatka trzymaj sie tam...zapomnialam co komu pisac mialam...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    A kombinezon szukam na 62, myślę że będzie na te 2-3 miesiące pierwsze, a szkoda mi pieniążków na 56 i 62 czy 68
    Kombinezony sa wieksze od innych rzeczy tego samego rozmiarunp kaftanik 56 jest duzzo mniejszy od kombinezonu na 56...ja kupilam od 0-3 miesiecy porownalam i jest duuuza roznica

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    widzę, że nie dla Nas ten dzień, bo ja również tak jak pisałam to dupki mam samopoczucie! ze strychu poprzywozili mi wszystko, jeden pokój cały zawalony, a ja się w ogóle nie cieszę tymi rzeczami...:/
    No niestety tak czasem bywa ale nie musimu ciagle byc w dobrym nastroju ja pokoj Amelkowy tez olalam na dzien dzisiejszy....

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Kombinezony sa wieksze od innych rzeczy tego samego rozmiarunp kaftanik 56 jest duzzo mniejszy od kombinezonu na 56...ja kupilam od 0-3 miesiecy porownalam i jest duuuza roznica
    to ja już nie wiem jakiego szukać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hellono niestety dopadlo mnie przeziebieniegardlo boli mimo tych plukanek i czekolady...katar sie pojawil nie jest duzy ale nie wiem czy sie dopiero zaczyna?ogolnie do dupki dzis sie czuje...takze dzisiejszy dzien raczej w lozku spedze i zkolacji i koncertu niciw sumie dobrze bo chociaz poleze...Natalka mysle ze ta chlopina twoja wrocila do domu wrrrr Pati jestes najlepsza kucharka swiata Iza prywatne kino? Beatka trzymaj sie tam...zapomnialam co komu pisac mialam...
    Verka dużo zdrówka! Trzymaj się w pionie :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    to ja już nie wiem jakiego szukać
    W zimowym kombizezonie nasze maluszki dlugo nie beda bo dwa miesiace ,dwa i pol gora takze napewno wiekszego nie kupuj jak 62 to jest max ja kupilam 0-3 nastepna rozmiarowka jest 3-6 czyli zobacz jak oni licza ze dzieco trzymieczne sie zmiesci i pol roczne rowniezzmierz sobie w sklepie ciuszek zwykly tego rozmiaru i kombinezon to sama zobaczysz ta roznice...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Verka dużo zdrówka! Trzymaj się w pionie :-)
    Dziekujetrzym sie i zobaczymy kto silniejszy ja czy ta zaraza

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów