Strona 1721 z 10049
Pokaż wyniki od 17,201 do 17,210 z 100487

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    kameralnie, a liczyłaś Malutką?
    Przepraszam jest nas 6

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Kocyk mam na razie jeden, kupiłam ten: http://dladzieciaka.com/pl/koce/223-kocyk-025.html
    Jest śliczny i taki milusi. Więcej na razie nie kupuję, bo wiem że i bratowa i szwagierki planują już na święta jakieś prezenty sprawić.

A zapomniałam mam jeszcze kocyk polarowy do kompletu wózka z tego dodatku winterpack.

A ten śpiworek to jest bardzo potrzebny? Bo ja myślałam tylko o kombinezonie na te pierwsze 2-3 miesiące. Nie myślałam o dodatkowym śpiworku do wózka czy fotelika.
    Ostatnio edytowane przez Whatz ; 14-11-15 o 11:26

Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    No tak mi też mówią.. ciśnienie akurat mam w normie, nawet dosyć słabe ale zawsze takie miałam. Tylko dziwił mnie fakt ze aż tak ten puls może podskoczyc. Jeśli nic nie grozi maluszkowi to wytrzymam jeszcze 2 miesiące
    Możesz oczywiście poinformować o tym prowadzącego. Wzrost wartości po wysiłku czy przy jedzeniu (kiedy wystepuje niemiarowosc oddechowa) jest naturalne. Ale takie wartości w spoczynku mogą niepokoić. Teoretycznie puls powinien wrócić do normy po max 10minutach, a w tym czasie miec tendencje spadkowa. Jesli to zostaje zaburzone lub odczuwasz przy tym kolotania trzeba to skonsultować

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Whatz dziękuję wózeczek też bardzo mi się podoba
    Szczerze mówiąc poczułam ulgę że zamówiliśmy już te strategiczne rzeczy.
    Odnośnie kocyków to planuję 2-3. Jeden grubszy i dwa cieńsze. Chyba zamówię z tej strony: http://www.szafa-bobasa.pl/ubranka-niemowlece/kocyki/ (komplet z poduszką) albo kupię w Pepco (Iza pisała że tam ładny kocyk kupiła).
    Kombinezon mam jeden w rozmiarze 62. Na niemowlaka może być ciut za duży, ale taki dostałam, więc nie wybrzydzam A po 2-3 tygodniach na malutką będzie juz w sam raz.
    Oprócz kombinezonu, kupię jeszcze śpiworek do fotelika i wózka. Wczoraj w sklepie oglądałam taki w kolorze latte: http://www.cottonmoose.pl/spiwory/SOFTSNOW.htm
    Bardzo przyjemny materiał, leciutki i cieplutki a jednocześnie nie jest wielki (70x35), więc maluszek nie jest skrępowany. Polecam chociaż cena nie jest najniższa - 149 zł, ale myślę że warto
    A tak w ogóle to dzisiaj w Lidlu są termometry na podczerwień dla dzieci Cena 39 zł więc chyba jest atrakcyjna. Można mierzyć z czółka i z uszka.. Dodatkowo pokazuje temperaturę pomieszczenia i godzinę. Kupiłam, bo jak patrzyłam na inne tego typu to ok 80 zł min. trzeba było dać.

Teraz uciekam, bo dzisiaj mamy gości. A tarta sama się nie zrobi, sushi też nie Sałatka już gotowa. Zimna płyta na poczekaniu i mam nadzieję ze jakoś dotrwam
    Miłego dnia Dziewczynki
    Moja mama kupowala taki z marketu i mówi, że jest do dupy nie wiadomo czy temperaturę pokoju czy dziecka pokazuje, ale może ona nie umie się tym obsługiwać hehehe :-) też muszę zakupić termometr dla dziecka bo pod paszke normalnego się nie włozy... Tylko jakiś dobry trzeba poszukać :-)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    My się zastanawiamy nad tym: http://sklepbobas.pl/s96,prdid3877,m...007_forst.html, chyba nawet któraś już z Was go kupiła.
    Jest dużo opinii na ten temat. Jest teraz także termometr do kupienia z kartą w superpharm ze 100 zł na 50 zł taki: http://www.swiatleku.pl/sprzet-medyc...na-podczerwien, ale akurat o nim jest mało informacji z internecie.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    My się zastanawiamy nad tym: http://sklepbobas.pl/s96,prdid3877,m...007_forst.html, chyba nawet któraś już z Was go kupiła.
    Jest dużo opinii na ten temat. Jest teraz także termometr do kupienia z kartą w superpharm ze 100 zł na 50 zł taki: http://www.swiatleku.pl/sprzet-medyc...na-podczerwien, ale akurat o nim jest mało informacji z internecie.
    Fajny, ale 95 zł to troszkę sporo chyba nie

Senior Member
    Whatz

O mnie
    No niby tak, ale ja ma służyć już na lata to wydaje mi się, że taka średnia cena. Moja kuzynka ma taki za 300 zł i ten dopiero jest drogi ;p

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    kilka dni przerwy i chyba nie da sie was nadrobic... ale bede probowac

moj synek chory od poniedzialku... kaszel, katar, goraczka... myslalam ze moze po weekendzie wroci do zlobka ale cos sie na to nie zapowiada :/

my przyjechalismy do dziadkow - siedzimy u od srody - wiec mam troche luzniej bo do pomocy przy malym jest tatus, babcia i dziadek - szkoda tylko ze jest chory o nie moze skorzystac i troche sobie pospacerowa po swiezym wiejskim powietrzu

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    kilka dni przerwy i chyba nie da sie was nadrobic... ale bede probowac

moj synek chory od poniedzialku... kaszel, katar, goraczka... myslalam ze moze po weekendzie wroci do zlobka ale cos sie na to nie zapowiada :/

my przyjechalismy do dziadkow - siedzimy u od srody - wiec mam troche luzniej bo do pomocy przy malym jest tatus, babcia i dziadek - szkoda tylko ze jest chory o nie moze skorzystac i troche sobie pospacerowa po swiezym wiejskim powietrzu
    To uważaj żeby Ciebie nie dopadło żadne chorobsko

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    a ja wsciekla jestem. Mezus oczywiscie na motor pojechal.. Wrocilam z zakupow, oczywiscie czemu tak dlugo... W domu syf a on jedzie. I ja mam miec sily zeby posprzatac , lazienki wyszorowac, corke zawiezc na urodziny do kolezanki i ja odebrac, obiad ugotowac, przy lekacjach pomoc i jeszcze w tym czasie dzieci zabawiac.... Ale oczywiscie jestem caly dzien w domu, nic nie musze robic i sobie odpoczywam tylko!!!! Fuck !!!! Wrrrrrr!!!! Aaaaaaaaaa!!!!! I jeszcze foch, bo chcial zebysmy wyszli wieczorem... Po calym takim dniu to ja do kibla ledwo sie czolgam!!!
    Ryczec mi sie chce z bezsilnosci.... Bo on pracuje a ja cale dnie mam czasu na wszystko co tylko chce!! Niech sobie sam w ciazy bedzie i robi to co ja to wtedy pogadamy!!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów