Strona 1720 z 10065
Pokaż wyniki od 17,191 do 17,200 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    eja bo to tak jest! mąż coś pił? bo to jest tak, że to ty kacujesz za niego!
    na serio coś w tym jest, potwierdzam,że jak też tak mam jak mój małżon coś popije.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Cholera, ona zjadła mozarelle z pizzy O_o
    Zapomniałam jej powiedzieć. No nic.
    Heh dobrze ze nie zauważyła bo by nic nie pojadla

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    eja bo to tak jest! mąż coś pił? bo to jest tak, że to ty kacujesz za niego!
    no właśnie nie! ale brat i przyjaciel nadrobili za wszystkich ;p wiecie, ta wygrana Polski z Islandią wpłynęła na facetów bardzo pozytywnie

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    to zrob te mojego przepisu, czyli prawie nic nie treba robic :P

oczywiście, że jak zrobie to Tylko te z Twojego przepisu, o innym nawet nie myślę

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Pozdrawiam z kina, bardzo duzo osob jest az 5
    kameralnie, a liczyłaś Malutką?

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Pozdrawiam z kina, bardzo duzo osob jest az 5
    Ty film oglądaj a nie na forum buszujesz :-P

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    ja tak się zastanawiam odnośnie tych kocyków. W sumie mam chyba z trzy małe, ale raczej cieńsze. Jak myślicie dokupić jeszcze jeden grubszy? Nie chce kupować zbędny rzeczy, ale jak jest potrzebny to wiadomo. Do wózka mam kołderkę i śpiworek puchowy, więc sama nie wiem do czego ten gruby koc.
    A kombinezo mam z H&M roz 56 a wygląda na znacznie większy.
    Dziś robię karkówkę w pieczoną w rękawie z warzywkami, mam obiad z głowy na dwa dni, przydały by się jeszcze Wasze rogaliki na deser, ale tak mi się nie chce robić, że szok
    może poczekaj, a pod choinką się jakiś pojawi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Dziewczyny ile Wam trzyma bateria w telefonie? Bo mi dzień... Na wieczór przeważnie powinnam już ładować albo z samego rana na drugi dzień. Nie wiem czy przez to ze non stop na forum z tel pisze heheheh. Wczoraj ładowalam a dzisiaj mam 60%

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Whatz dziękuję wózeczek też bardzo mi się podoba
    Szczerze mówiąc poczułam ulgę że zamówiliśmy już te strategiczne rzeczy.
    Odnośnie kocyków to planuję 2-3. Jeden grubszy i dwa cieńsze. Chyba zamówię z tej strony: http://www.szafa-bobasa.pl/ubranka-niemowlece/kocyki/ (komplet z poduszką) albo kupię w Pepco (Iza pisała że tam ładny kocyk kupiła).
    Kombinezon mam jeden w rozmiarze 62. Na niemowlaka może być ciut za duży, ale taki dostałam, więc nie wybrzydzam A po 2-3 tygodniach na malutką będzie juz w sam raz.
    Oprócz kombinezonu, kupię jeszcze śpiworek do fotelika i wózka. Wczoraj w sklepie oglądałam taki w kolorze latte: http://www.cottonmoose.pl/spiwory/SOFTSNOW.htm
    Bardzo przyjemny materiał, leciutki i cieplutki a jednocześnie nie jest wielki (70x35), więc maluszek nie jest skrępowany. Polecam chociaż cena nie jest najniższa - 149 zł, ale myślę że warto
    A tak w ogóle to dzisiaj w Lidlu są termometry na podczerwień dla dzieci Cena 39 zł więc chyba jest atrakcyjna. Można mierzyć z czółka i z uszka.. Dodatkowo pokazuje temperaturę pomieszczenia i godzinę. Kupiłam, bo jak patrzyłam na inne tego typu to ok 80 zł min. trzeba było dać.

Teraz uciekam, bo dzisiaj mamy gości. A tarta sama się nie zrobi, sushi też nie Sałatka już gotowa. Zimna płyta na poczekaniu i mam nadzieję ze jakoś dotrwam
    Miłego dnia Dziewczynki

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Myślę że nie powinnaś się martwić. Ja też spanikowana moim "skokiem" ciśnienia pożaliłam się kardiologowi to mi wytłumaczył, że mamy teraz więcej krwi w zasadzie dwa układy krążenia i łożysko też stanowi obciążenie dla naszego układu. Poza tym każda z nas na pewno przybrała na wadze, ja np. 12 kg (już), wię to tak jakbym sobie ubrała plecak o tej wadze i robiła w nim wszystko - nie ma siły musi być ciśnienie i puls podwyższony.
    No tak mi też mówią.. ciśnienie akurat mam w normie, nawet dosyć słabe ale zawsze takie miałam. Tylko dziwił mnie fakt ze aż tak ten puls może podskoczyc. Jeśli nic nie grozi maluszkowi to wytrzymam jeszcze 2 miesiące

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów