Strona 1718 z 10050
Pokaż wyniki od 17,171 do 17,180 z 100498

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    A ja też właśnie spakowałam już ręcznik kuchenny do walizki porodowej i on zajął 1/5 miejsca w walizce, kolejną część podpaski i podkłady, pampersy, szlafrok, a jeszcze nie wyprałam koszul do karmienia, nie spakowałam kapci i nie trzymam tam kosmetyczki, nie wiem jak się zamknie walizka, a mała nie jest

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    A kombinezon szukam na 62, myślę że będzie na te 2-3 miesiące pierwsze, a szkoda mi pieniążków na 56 i 62 czy 68

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    A jak tam u Ciebie z serduszkiem?
    Dziękuję Beatko juz lepiej. Na razie żadne incydenty się nie powtórzyły. Małam założonego holtera z czwartku na piątek i we wtorek mam wizytę. A jak u Ciebie? Trzymasz się tam jakos? Długo będziesz w szpitalu?

Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Dziękuję Beatko juz lepiej. Na razie żadne incydenty się nie powtórzyły. Małam założonego holtera z czwartku na piątek i we wtorek mam wizytę. A jak u Ciebie? Trzymasz się tam jakos? Długo będziesz w szpitalu?
    Cos przebąkiwali ze do konca, bo nie chca mi juz na serducho nic dawać. Betablokery przyspieszaja starzenie lozyska, a ja mam juz dość obciazone bo musi dwojke wykarmić. Do tego te podejrzenie cholestazy (tez wpływa na dojrzalosc lozyska).

Co do podkladow bella. Ja po ostatnim porodzie zuzylam tylko jedna paczke. W trakcie porodu polozna mi przyniosła cala paczke. I miała jedna swoja. W dniu wyjścia ze szpitala używałam juz takich zwykłych, grubych ze skrzydełkami na noc. Takie najtańsze w niebiesko różowym opakowaniu. Chyba bella. Polozne mi polecily bo ladnie wchlanija i trzymają sie na miejscu. Przetestowalam i tez polecam

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Dzień dobry Mamusie!

Truskawkowa też myślę, że jak coś ma zaszkodzić maleńkiej to i tak zaszkodzi, ale dlaczego mam nie zminimalizować chemii i konserwantów serwowanych od jej pierwszych chwil
    Madzia śliczny wózek zakupiliście! widziałam ostatnio na żywo na moim osiedlu i rzuca się w oczy łady design
    Natalia ja jak już siedzę na laptopie to używam podkładki z Ikei http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90278244/, jest super wygodna, poduszka jest odpinana i można ją wyprać teraz nie ma fajnych motywów, ja swoją kupiłam kilka lat temu, ale może jakąś używaną ładniejszą byś znalazła i gratuluje zakupu megadrogiej kurtki - ja nie mam takie szczęścia :/
    Beatka trzymaj się cieplutko, dbaj o siebie i jakoś organizuj czas, żeby rzeczywiście nie zwariować w szpitalu dla mnie jedynym pocieszeniem była książka...
    Iza śliczny brzuszek, bardzo zgrabny
    Betty i Pati rogaliki wyglądają apetycznie, jak tylko dojemy jedzenie z wczoraj to też zrobię, takiego smaka narobiłyście na całym forum!

Słuchajcie wczoraj trochę porobiłam na ta prywatkę jedzenia, ale się oszczędzałam,składniki kroiłam na siedząco i w ogóle robiłam przerwy. Ale coś koło południa malutka tak zaczęła fikać, że się wystraszyłam, bo pierwszy raz miałam takie wojaże. Leżałam i bałam się, że jej się coś dzieje, ale za niedługo przeszło... I potem było już wszystko ok, ale jeszcze nie miałam żeby brzuszek tak się wyginał.

Też tak macie, że brzuszek Wam lata na prawo i lewo?

Prywatka udana, Pan Poślubiony się przejął tak, że stwierdził, że alkoholu nie tyka do narodzin córeczki, bo musi być szoferem gdyby coś zaczęło się dziać... Naprawdę jest kochany. Znajomi posiedzieli jakoś do północy, fajnie czasem się spotkać w zaufanym gronie. Chłopaki podziwiali walory mechaniczne i zawieszeniowe wózka i jeździli nim po przedpokoju - traktują jak kolejny pojazd w dorobku

Dzisiaj ma wpaść do nas teściowa na kawunię, a cieszę się, bo za dużo nie muszę szykować, sałatka, ciasto, sakiewki, śledziki wszystko zostało z wczoraj ;p

Życzę udanego dnia! Słoneczko wychodzi więc można coś porobić!
    A co zaserwowalas w końcu tej wegance?

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Dziewczyny apropo tych Waszych serduszek. Ja po każdym posiłku albo przejściu po schodach mam puls 110-115. Strasznie mnie to wkurza, bo po jedzeniu musze odpocząć 30 min a nawet godzinę i wtedy dopiero przechodzi. Na początku ciąży miałam jakieś tam badanie i niby wszystko ok, żaden lekarz jakoś nie zwraca na to uwagi. Ale czy to napewno normalne i bezpieczne?

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    wlasnie tez mialam pytac hehe
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    wlasnie tez mialam pytac hehe
    No bo to problem kurka! Wegetariańskie dania to pikuś, ale weganskie? Masakra ja bym dała sama marchewe haha

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    kurcze rano wstałam wszystko fajnie, dobry humor, a teraz o tak po prostu nagle dopadł mnie dół.... i zrozum tu samą siebie ciężko!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Zrobiliśmy pizze i na jej kawałkach była tylko papryka, cebula, kukurydza i mozarella I musiały jej starczyć owoce z musem żurawinowym, chipsy i paluszki, bo w sałatce było tortellini z serem, w sosach w sałatkach był majonez, śledziki też nie, w szarlotce jajka i ogólnie chyba u mnie nie pojadła Chociaż wszystkie swoje kawałki pizzy zjadła Ja chyba za bardzo kocham jedzenie żeby zrezygnować i podziwiam takich ludzi I w ogóle ta siostra bratowej jest bardzooo chuda, myślę że może mieć jakieś kłopoty z odżywianiem i wyobraźcie sobie mnie - ciężarówkę przy niej przy stole - Flip i Flap!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów