Strona 1693 z 10044
Pokaż wyniki od 16,921 do 16,930 z 100436

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Czyli mezus był zazdrosny o kolegów albo za dlugo buszowalas po fejsie? :-P ja też zminimalizowalam fb do podstawowych informacji i tylko do przeglądania postów mam. Sama nic nie wypisuje i nie mam za dużo zdjęć a na pewno nie wrzucę żadnego zdjęcia dziecka nie ma mowy! Naoogladam się wiadomości co ludzie potrafią zrobić ze zdjęciem masakra..
    mnie zawsze śmieszyło to jak ludzie się zaręczali i wrzucali zdjęcia pierścionków na fejsa, albo jak facet klęczy przed dziewczyną, po slubie zaraz cała fotorelacja z tego dnia, zdjęcia dziecka zaraz ze szpitala czy milion tych samych ujęć dodawane dzień w dzien.. ja sie pytam po co ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    mnie zawsze śmieszyło to jak ludzie się zaręczali i wrzucali zdjęcia pierścionków na fejsa, albo jak facet klęczy przed dziewczyną, po slubie zaraz cała fotorelacja z tego dnia, zdjęcia dziecka zaraz ze szpitala czy milion tych samych ujęć dodawane dzień w dzien.. ja sie pytam po co ?
    Po co to po pierwsze a po drugie jak to nam może zaszkodzić... Wykorzystać takie informacje to pikuś.Sama kopiowalam zdjęcie jedno na komputer bo koleżanka miała buty do ślubu śliczne i chciałam pokazać innej koleżance. Pracodawca też łatwo może wszystko przejrzeć. Pomoc nawet rozmowy z messegera łatwo przechwycic. Takze fb dla mnie jest jednostronny :-) do przeglądania i czytania postów z nudów a sama się nie udzielam :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Czyli mezus był zazdrosny o kolegów albo za dlugo buszowalas po fejsie? :-P ja też zminimalizowalam fb do podstawowych informacji i tylko do przeglądania postów mam. Sama nic nie wypisuje i nie mam za dużo zdjęć a na pewno nie wrzucę żadnego zdjęcia dziecka nie ma mowy! Naoogladam się wiadomości co ludzie potrafią zrobić ze zdjęciem masakra..
    Troche byl zazdrosnu i on nienawidzi wrecz wrzucania zdjec ma jakas obsesje...dla niego to glupota i juz ze znajomi ci wazni wiedza o Tobie bezposrednio od Ciebie a reszta nienjest wazna a pokazywanie co ja mam albo gdzie to ja nie bylem jest najglupsza rzecza na swiecie!!! Tak ma i juz....wiec co bylo roboc rozejsc sie? Klocic sie?w sumie nie buszowalam duzo bo poprostu nie mam czasu na to....to skasowalam a on mial rzucic palenie!i sprzedac samochod hehe ktory mnie denerwowal o taki to kompromis byl....i powiem ci lepiej tak jest....

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Troche byl zazdrosnu i on nienawidzi wrecz wrzucania zdjec ma jakas obsesje...dla niego to glupota i juz ze znajomi ci wazni wiedza o Tobie bezposrednio od Ciebie a reszta nienjest wazna a pokazywanie co ja mam albo gdzie to ja nie bylem jest najglupsza rzecza na swiecie!!! Tak ma i juz....wiec co bylo roboc rozejsc sie? Klocic sie?w sumie nie buszowalam duzo bo poprostu nie mam czasu na to....to skasowalam a on mial rzucic palenie!i sprzedac samochod hehe ktory mnie denerwowal o taki to kompromis byl....i powiem ci lepiej tak jest....
    najwazniejsze to umieć iść na kompromis

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Troche byl zazdrosnu i on nienawidzi wrecz wrzucania zdjec ma jakas obsesje...dla niego to glupota i juz ze znajomi ci wazni wieca o Tobie bezposrednio od Ciebie a reszta nienjest wazna a pokazywanie co ja mam albo gdzie to ja nie bylem jest najglupsza rzecza na swiecie!!! Tak ma i juz....wiec co bylo roboc rozejsc sie? Klocic sie?w sumie nie buszowalam duzo bo poprostu nie mam czasu na to....to skasowalam a on mial rzucic palenie!i sprzedac samochod hehe ktory mnie denerwowal o taki to kompromis byl....i powiem ci lepiej tak jest....
    Moj maz ma co prawda fb, ale ma tylko zdjęcia, które ja mu wstawiłam i nic nie pisze na tablicy w sumie ma tam życzenia urodzinowe rok po roku heheh. Sam też rzadko wchodzi i jedynie tak jak ja przegląda co u znajomych i faktycznie można się dowiedzieć kto się zaręczyl, kto ma dziecko i gdzie się było na urlopie. Ostatnio widziałam jak znajoma wrzuciła zdjęcie z usg w 8 tc!!! Dla mnie to szok bo rozumiem, że się cieszy jednak nie powinno się w 1 trymestrze mówić dalekim znajomym bo wiadomo że zagrożenie poronienia jest największe a potem co? Nie daj bóg by pisała że już dziecka nie ma kiedy by wszyscy wypytywali jak maleństwo..
    Ja uwielbiam zdjęcia i fotografować i mam tego masę na dysku i właśnie tworzę album do wywołania 150 zdjęć ;-) a nie na fb hehehe

Verka to fajnie ze twój rzucił. Mój jak na razie nie może się przemoc
    Mam nadzieję że do porody albo chwilą po uda mi się rzucić :-)

O mnie
    Zjadłam kilka kostek ptasiego mleczka kokosowego a teraz idę jeść rolmopsy!! A co tam :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Moj maz ma co prawda fb, ale ma tylko zdjęcia, które ja mu wstawiłam i nic nie pisze na tablicy w sumie ma tam życzenia urodzinowe rok po roku heheh. Sam też rzadko wchodzi i jedynie tak jak ja przegląda co u znajomych i faktycznie można się dowiedzieć kto się zaręczyl, kto ma dziecko i gdzie się było na urlopie. Ostatnio widziałam jak znajoma wrzuciła zdjęcie z usg w 8 tc!!! Dla mnie to szok bo rozumiem, że się cieszy jednak nie powinno się w 1 trymestrze mówić dalekim znajomym bo wiadomo że zagrożenie poronienia jest największe a potem co? Nie daj bóg by pisała że już dziecka nie ma kiedy by wszyscy wypytywali jak maleństwo..
    Ja uwielbiam zdjęcia i fotografować i mam tego masę na dysku i właśnie tworzę album do wywołania 150 zdjęć ;-) a nie na fb hehehe

Verka to fajnie ze twój rzucił. Mój jak na razie nie może się przemoc
    Mam nadzieję że do porody albo chwilą po uda mi się rzucić :-)
    u mnie to najblizsza rodzina wiedziała tylko o ciazy i przyjaciółki. dalszerj rodzinie powiedziałam dopiero chyba w 20 tygodniu, ale znam kilka dziewczyn ktore chwaliły sie juz w 8 i 6 tygodniu chyba i niestety nie było dane im donosic ciazy, bo poroniły bardzo wczesnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    u mnie to najblizsza rodzina wiedziała tylko o ciazy i przyjaciółki. dalszerj rodzinie powiedziałam dopiero chyba w 20 tygodniu, ale znam kilka dziewczyn ktore chwaliły sie juz w 8 i 6 tygodniu chyba i niestety nie było dane im donosic ciazy, bo poroniły bardzo wczesnie
    No dokładnie najlepiej tylko rodzicom powiedzieć na początku i tyle. Później jak będziemy w kolejnych ciazach to dziecku też się mówi o rodzenstwie chyba później. Bo jak wytłumaczyć dziecku, że była siostrzyczka i nagle jej nie ma...

O mnie
    A gdzie dziewczyny pouciekaly? Jak ja jestem to cisza a jak pójdę to omija mnie najlepsze hehehe

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    A gdzie dziewczyny pouciekaly? Jak ja jestem to cisza a jak pójdę to omija mnie najlepsze hehehe
    musisz siedzieć 24/7 ja idę pod prysznic ale jeszcze będę

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów