Strona 1690 z 10062
Pokaż wyniki od 16,891 do 16,900 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    Natalia to sie pozmienialo ja mialam nacinane tez i nie mialam rozpuszczalnych szwów, przyszla po tyg pielegniarka i sciagala ,ale juz w domu jak bylam i mi zagladali na porannej wizycie :/ przyszedl lekarz dwie pielegnarki kazal podniesc koszule i tyle. nie bylo to niekomfortowe az tak, bo dziewczyna ktora lezala obok tez musiala podniesc kolderke do gory.
    A podmywanie rzecz jasna samemu ja wchodzilam pod prysznic i lekkim strumieniem kierowalam na krocze i delikatnie reka, ale naprawde delikatnie, gorsze byly toalety, jak grubsza sprawa.
    Dzis mecz w telewizji :/ wiec maz bedzie zajety, zrobilam dwie miski popcornu jeden maslany, drugi karmelowy szukam filmu i bede z synem cos ogladac, ot taki wieczor filmowy sobie zrobimy we dwoje, bo za niedlugo bedzie sie musial mama podzielic.
    Moj dzis sie z pracy urywa w zwiazku z meczem!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ja mialam nacinane i szyte dwa razy. Mylam sie sama i nikt kolo krocza mi nie latal. Szwy sa rozpuszczalne.
    Nam w szkole rodzenia powiedziano ze krocze sprawdzają na obchodzie i trwa to dosłownie sekundę. A szwy owszem są rozpuszczalne ale bardzo rzadko się same rozpuszczają. Bo żeby się rozpuścily to potrzebne jest ciepłe i wilgotne środowisko a krocze mamy myć jak najczęściej, suszyć i wierzyć w miarę możliwości, czyli całkiem odwrotnie. Więc jak polozna przychodzi do domu do dziudziusia (u nas około 5 doby po porodzie) to te szwy jeszcze są. Polozna sprawdza czy się wszystko ładnie goi i zdejmuje szwy. Tzn tak nam powiedziano, że tak to wygląda kiedyś miałam zabieg w jamie ustnej to szwy mi się rozpuścili chyba po 2 tygodniach aż, wiec całkiem możliwe ze po 5 dniach jeszcze tam będą. Ale mówię tylko to co słyszałam bo wiadomo ze doświadczenia nie mam

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    I ja taka nadzieje mam
    Wszystkie bedziemy chciały wrócić szybko do siebie i być z naszymi szkrabkami w domu;[

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Mmmm popcorn :-)

O mnie
    W sumie najlepiej by było właśnie leżeć w koszuli bez żadnych majtek wtedy tylko odkrywamy kołdrę i już mogą patrzeć no ale jak będzie z nas lecieć to jakieś majtki jednorazowe albo podpaska będzie musiała być
    Ostatnio edytowane przez Daria_Amelia ; 13-11-15 o 16:24

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    W sumie najlepiej by było właśnie leżeć w koszuli bez żadnych majtek wtedy tylko odkrywamy kołdrę i już mogą patrzeć no ale jak będzie z nas lecieć to jakieś majtki jednorazowe albo Podlaska będzie musiała być
    No raczej bo jak bez to bedziesz slad po sobie zostawiala haha..ale na lezaco podlozyc ten podklad i mozna wietrzyc

Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Mi hemoglobina spadła z 14,5 na 9,6 brałam tardyferon-fol 2 razy dziennie i nadal biore, ale nie specjalnie się poprawiało i kupiłam w płynie zelazo z witaminami FLORADIX i wyniki pięknie się podniosły na 11,6,także fajna sprawa z tym płynem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Wszystkie bedziemy chciały wrócić szybko do siebie i być z naszymi szkrabkami w domu;[
    Ja mam zamiar na drugi dzien byc w.domuo ile bedzie wszystko ok

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    No raczej bo jak bez to bedziesz slad po sobie zostawiala haha..ale na lezaco podlozyc ten podklad i mozna wietrzyc
    Teoretycznie nawet jak coś poplamimy to i wtedy nie powinnyśmy się martwić, pielęgniarki szybko i sprawnie posprzątaja.
    Mam jednak nadzieję, że wszystko pójdzie bezproblemowo i szybko w domciu będziemy :-)

Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    mamusie których maluszki na dzien dzisiejszy czyli 33 tydzien waza ponad 2 kg, jaka wage miały około 30?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów