Strona 1678 z 10050
Pokaż wyniki od 16,771 do 16,780 z 100499

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    aaaaa chciałam Was zapytac Dziewczyny, czy Wasze maleństwa tez mają tak czesto czkawkę??? bo ja przynajmniej 3 razy dziennie czuję, jak mała ma takie regularne drgawki- mam nadzieje, ze to czkawka! to trwa nawt kolo 10 min! a najbardziej czuje tam gdzie ma główkę!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    aaaaa chciałam Was zapytac Dziewczyny, czy Wasze maleństwa tez mają tak czesto czkawkę??? bo ja przynajmniej 3 razy dziennie czuję, jak mała ma takie regularne drgawki- mam nadzieje, ze to czkawka! to trwa nawt kolo 10 min! a najbardziej czuje tam gdzie ma główkę!
    ja nie mam nawet pojęcia czy mój ma/miał czkawke, powaga, nie wiem czy potrafilabym to rozroznic :P

ja juz wrocilam z zakupków, kupilam troche pieczarek, WAŁEK co by dzisiaj te rogaliki zrobić, wlasnie sie bede zaraz za to brać, no i mialam w planach zrobic dzisiaj kotleta ale jestem po prostu super i nie mam TŁUCZKA trudno, jakos sobie bede musiala poradzic, hahah
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Basikan śliczny brzusio!
    Też ze dwa razy czułam jakby moja malutka miała czkawkę, ale ciężko mi powiedzieć na sto procent, że to było to. Takie częste, równomierne podskoki - nie wiem jak to określić. Emilka cały czas buszuje w brzuszku, podobno po 30 tygodniu maluchy się uspokajają, ale to chyba nas nie dotyczy

Hihi, właśnie włączyłam telewizor i na polsacie leci taki tandetny program, dzień który zmienił moje życie, a tak gra przyjaciółka mojej bratowej, z którą mieszkały w akademiku hihiih, już raz grała, ale w ukrytej prawdzie

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ja nie mam nawet pojęcia czy mój ma/miał czkawke, powaga, nie wiem czy potrafilabym to rozroznic :P

ja juz wrocilam z zakupków, kupilam troche pieczarek, WAŁEK co by dzisiaj te rogaliki zrobić, wlasnie sie bede zaraz za to brać, no i mialam w planach zrobic dzisiaj kotleta ale jestem po prostu super i nie mam TŁUCZKA trudno, jakos sobie bede musiala poradzic, hahah
    Bo w Twoim brzuszku mieszka takie maleństwo, że w sumie możesz nie czuc czy ma czkawkę...jak dla mnie to chyba z pojedynczych ciąż Twój szkrabek jest najmniejszy

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Bo w Twoim brzuszku mieszka takie maleństwo, że w sumie możesz nie czuc czy ma czkawkę...jak dla mnie to chyba z pojedynczych ciąż Twój szkrabek jest najmniejszy
    kurdemole, w sumie nawet o tym nie myślałam, teraz tak patrze na tabelke :P w środe ide na wizyte to zobaczymy ile przybrał :P

Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa już parę razy usłyszałam, że mam gigantyczny brzuchol ale mąż sądzi, że rozkoszny to chyba faktycznie wszystko jest w normie

Co do czkawki to jeszcze nie miałam okazji zauważyć takiego zjawiska ale z tego co wiem to nie ma powodów do zmartwień, widocznie pojadłaś coś superowego i dzieciaczek się łapczywie nawciągał

Co do snów to powiem Wam, że w sumie od zawsze miałam "prorocze sny i myśli" ale teraz w ciąży to jeszcze bardziej mi się wyostrzyło
    Zawsze wydawało mi się, że jestem babką twardo stąpającą po ziemi ale jak prawie zawsze spełniały się moje sny albo przeczucia to sporo się zmieniło, a mama mówi na mnie pieszczotliwie, że jestem czarownicą
    Mężuś się śmieje i pyta czemu nam nie wywróżę 6 w totka- pazernik jeden ))))

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Basikan Zobacz posta
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa już parę razy usłyszałam, że mam gigantyczny brzuchol ale mąż sądzi, że rozkoszny to chyba faktycznie wszystko jest w normie

Co do czkawki to jeszcze nie miałam okazji zauważyć takiego zjawiska ale z tego co wiem to nie ma powodów do zmartwień, widocznie pojadłaś coś superowego i dzieciaczek się łapczywie nawciągał

Co do snów to powiem Wam, że w sumie od zawsze miałam "prorocze sny i myśli" ale teraz w ciąży to jeszcze bardziej mi się wyostrzyło
    Zawsze wydawało mi się, że jestem babką twardo stąpającą po ziemi ale jak prawie zawsze spełniały się moje sny albo przeczucia to sporo się zmieniło, a mama mówi na mnie pieszczotliwie, że jestem czarownicą
    Mężuś się śmieje i pyta czemu nam nie wywróżę 6 w totka- pazernik jeden ))))
    mi też przy okazji mozesz tą 6 wywróżyć

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz

Haha Ty to jesteś aparatka! idź do sąsiadów pożycz chociaż ja też jeszcze tłuczka nie mam
    A co do czkawki to tez chyba jeszcze tego nie doświadczyłam, no chyba ze nie wiem co to..

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Patiiiii walek masz to nim ubij dziada albo szukaj mlotka :P

Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    mi też przy okazji mozesz tą 6 wywróżyć
    Najchętniej to każdej bym wywróżyła przy kumulacji ale nie w jednym czasie by nie zaniżać wypłaty

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów