Strona 1658 z 10044
Pokaż wyniki od 16,571 do 16,580 z 100436

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja mam pyszne drozdzowo -kruche
    A wiec tak
    Kostka masla
    Kostka smalcu
    5 dkg drozdzy
    Szklanka smietany
    Ciut soli
    2jaja
    Drozdze w smietanie rozpuscic....maki daje sie ile ciasto pobierze ma miec konsystencje ciasta pierogowego mniej wiecej i tak maki wspyac do tego maslo i smalec miekkie musza byc i dodajemy jaja i te drozdze w smietanie i sol to wszystko wyrabiamy dodajac maki nie czekamy na wyrosniecie i tylko dzielimu walkujemy i rogaliki formujemy sa pyszne
    Ja robie z marmolada z rozy ale musi byc marmolada albo powidlo nie dzem bo dzem wyplynie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny dzięki za odpowiedzi odnośnie tych paskudztw, widzę, że nie tylko ja mam ten problem. A moja depresja się powiększa, bo to jest taki ból, że ledwo chodzę.

Pati, też niewiele wiedziałam dopóki wczoraj mnie ten "dupny problem" nie zaatakował. Tak hop siup i nagle wyskoczył. Nie życzę!!

Również witam nową Mamę

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    A to mój brzuchol w 33 tyg..Załącznik 91587
    Ej wcale duzy nie jestsliczny

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Ej wcale duzy nie jestsliczny
    Mi wydaje się ogromny

Ledwo ubieram buty a gdzie reszta a gdzie do konca;/

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Mi wydaje się ogromny

Ledwo ubieram buty a gdzie reszta a gdzie do konca;/
    Ja dzis do auta wsiadlam i zapomnialam portfela i wylez z tego auta nie moglam tak sie.zasapalm ze szokja poki co balerinki wkladam to sie schylav nie musze hehe ale czuje roznice...

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    A wiec tak
    Kostka masla
    Kostka smalcu
    5 dkg drozdzy
    Szklanka smietany
    Ciut soli
    2jaja
    Drozdze w smietanie rozpuscic....maki daje sie ile ciasto pobierze ma miec konsystencje ciasta pierogowego mniej wiecej i tak maki wspyac do tego maslo i smalec miekkie musza byc i dodajemy jaja i te drozdze w smietanie i sol to wszystko wyrabiamy dodajac maki nie czekamy na wyrosniecie i tylko dzielimu walkujemy i rogaliki formujemy sa pyszne
    Ja robie z marmolada z rozy ale musi byc marmolada albo powidlo nie dzem bo dzem wyplynie
    verka, ja nie wiem jak ma wygladac ciasto pierogowe sama nie robiłam never ever więc powiedz ile mniej więcej to wychodzi mąki, szklanka? 2?
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Ja dzis do auta wsiadlam i zapomnialam portfela i wylez z tego auta nie moglam tak sie.zasapalm ze szokja poki co balerinki wkladam to sie schylav nie musze hehe ale czuje roznice...
    A ja zmarzluch i albo botki albo kozaki zimowe z futerkiem hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    verka, ja nie wiem jak ma wygladac ciasto pierogowe sama nie robiłam never ever więc powiedz ile mniej więcej to wychodzi mąki, szklanka? 2?
    Wiecej ze 3 bedzienie moze byc twarde bo ci sie polamia te rogaliki

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    A ja zmarzluch i albo botki albo kozaki zimowe z futerkiem hehe
    U mnie poki co cieplo takze botki czekaja na swoj czas

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Hejka dziewczyny! Melduje sie i ja Mój już pojechał do pracki, a ja miałam tyyyyyle chęci, żeby coś porobić, z resztą dalej mam, ale kurde znowu mnie te plecory bolą, ale chyba z własnej winy, bo też byliśmy dzisiaj odebrać paczke w rossmanie no i w tesco na zakupach, i tutaj szok! staje do kolejki pierwszeństwa za taką parą staruszków i przed nimi była babeczka w ciąży no i jak podeszła babka z informacji do mnie, że mam iść bez kolejki, ja tam wytrzeszczyłam gały bo sobie myśle, taka miła para staruszków i mowie, nienie ze ja poczekam już to Ci staruszkowie mi mowią ze ojejejej nie zauważyli i z uśmiechem mnie przepuścili. Super sprawunia A w rossmanie bylam i nie wzielam oczywiscie karty rossne :C no trudno, moze jeszcze kiedys tam przybede W tesco oczywiście nie ominęło nas FF no i kupiliśmy strój elficzka pomocnika mikołaja, taki na 18-24mies, bo wymyśliliśmy plan taki, że w tym roku mój Damian porywa swojego chrześniaka jako swojego pomocnika bo w tamtym roku kupiliśmy strój Mikołaja, żeby teraz co roku mógł nim być hihi jeszcze myśle, czy sobie nie kupić stroju Mikołajowej ( tylko nie ten sprośny dziewczyny, nienie ) i tak wyskoczymy w mikołaja hehe :P

Co do hemoroidów powiem wam, że nie wiem NIC na ten temat i nawet nie chce się dowiadywać. Właśnie tylko słyszałam ( no i czytam teraz od was ), że są bardzo bolesne.. więc bardzo współczuje, bo ja tylko, żeby tak o sprawdzić wyguglowałam sobie i juz nie chce wiecej o tym myśleć grrr. Boję sie tylko, zeby mnie to nie spotkalo :P

Natalka, przesyłaj mi tego barszczu, że niby nie udanego, na go z chęcią zjem!!!!! uwielbiam taki domowy mmm

Która to robiła rogaliki? Prosty przepis?Ja poproszę! Tylko nie z makiem, tylko z czym to tam bylo wczesniej!!

No i witam nową mamcie w naszym licznym gronie!! Jesteś z Katowic, a ja z okolic, bliziutko bardzo podeślemy Ci linka w wiadomości prywatnej do naszej super-kuper tabelki gdzie są nasze, że tak powiem dane, zeby kazda cos o kadej wiedziala, najwazniejsze imie hihi : D

A co do obiadkowych spraw to my dzisiaj ipichciliśmy taki dobry karczek najprostszy na świecie do tego ziemniaczki z cebulką i mizeria mniam mniam : D Myśle sobie bedzie też na jutro ale moj to wmucił aż 3!! w szoku byłam jak nie wiem : D
    https://www.youtube.com/watch?v=Q5tqxg24C3w

Ja robię zawsze z tego przepisu, tylko ciasto trzymam max godz w lodowce i jest ok, mozna wałkować, tym razem dałam do srodka mak, zamiast marmolady mozesz dac np. wisnie lub inny owoc...piekłam zawsze tak kolo 20 min i potem robiłam normalny lukier ( cukier puder, odrobina mleka i trochę octu) zawsze wychodzą pyszne i wszyscy sie zachwycaja!!! polecam!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów