Strona 1657 z 10046
Pokaż wyniki od 16,561 do 16,570 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    A ja tak sobie mysle żeby pranie ubranek dla chłopców zrobić w końcu. I ta torbę tez mogłabym spakować.
    u mnie już leży spakowana, zawsze jakoś wolę mieć wcześniej przygotowane, bo później pewnie bym 3/4 zapomniała jakby mnie tak Waneska zaskoczyła, albo wzięła połowę rzeczy niepotrzebnych heheh

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    byłam dziś w lumpku, obłowiłam się jak głupia. Wiadomo jak każdy ciuch po 2 zł no, ale nie o tym chciałam wam napisać. Mianowicie do owego lumpka weszła babka z 3 małych dzieci po 10 minutach, mama zorientowała się, że jednego z nich nie ma. Wybiegła ze sklepu zostawiając resztę dzieci , po chwili wróciła i powiedziała, że ktoś widział małe dziecko, które wsiadło samo do tramwaju. Zabrała resztę dzieci i poleciała...Możecie sobie wyobrazić jak strasznie była przerażona.
    Ktoś powiedział, że przed tramwajem jakaś osoba zapytała się małej gdzie ma rodziców, ale mała ponoć nie mówi więc nic nie powiedziała i wsiadła....
    Nie wiem jak to się skończyło, ale mam nadzieję, że dobrze. Szkoda mi bardzo tej dziewczynki bo musiała przeżyć ogromny stres.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Aniu mój tak się zachowuje w sklepach, też mnie zawsze pogania, nigdy nie ma czasu, bo po prostu nienawidzi zakupów, a już nie wspomnę o zakupach ubraniowych hehehe tosz to jakiś koszmar, więc przeważnie wolę sama mu coś kupić, bo zazwyczaj w sklepie i tak założy pierwszą lepszą wybraną przeze mnie i stwierdza że ok i bierzemy byle żeby nie mierzyć więcej taki urok tej brzydszej płci
    Moj sobie sam robi zakupy ubranioweja mu nic nie kupuje no chyba ze cyganka przyniesie cos ciapciarap hahahhaha to wezme a tak samo wystarczalny i dobrze ma swoj gust i niech tak zostanie a spozywke razem jak robimy ja ide na deli a po sklepie buszuje i zawsze trafia na promicje !!!!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    byłam dziś w lumpku, obłowiłam się jak głupia. Wiadomo jak każdy ciuch po 2 zł no, ale nie o tym chciałam wam napisać. Mianowicie do owego lumpka weszła babka z 3 małych dzieci po 10 minutach, mama zorientowała się, że jednego z nich nie ma. Wybiegła ze sklepu zostawiając resztę dzieci , po chwili wróciła i powiedziała, że ktoś widział małe dziecko, które wsiadło samo do tramwaju. Zabrała resztę dzieci i poleciała...Możecie sobie wyobrazić jak strasznie była przerażona.
    Ktoś powiedział, że przed tramwajem jakaś osoba zapytała się małej gdzie ma rodziców, ale mała ponoć nie mówi więc nic nie powiedziała i wsiadła....
    Nie wiem jak to się skończyło, ale mam nadzieję, że dobrze. Szkoda mi bardzo tej dziewczynki bo musiała przeżyć ogromny stres.
    Matko kochana zeby sie skonczylo wszystko dobrze...

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    ojej, zawał na miejscu, masakra, ani sobie nie próbuje wyobrazić... oby się wszystko dobrze skończyło!

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Dzięki za życzenia Dziewczyny!!! Mąż niestety zapomniał...no cóż, ma nocki, więc to pewnie przez zmęczenie i w ogole :P hihi, wieczorem Mu tylko powiem, Wszystkiego Najlepszego z okazji naszej kolejnej rocznicy :P
    Z literek nic nie wyszlo, zmarnowałam pól dnia, ale to chyba musi byc inny styropian, bo z tego to takie poszarpanki wychodziły, że masakra
    Ja znowusz piorę te ubranka i piorę i tak sobie myślę, że tyle tego mam, ze spokojnie 3 dzieci bym ubrala, chyba oszalalam!!! na szczescie mam duza szafe i komode, tylko tak sobie mysle, ze ninka polowy nie zalozy, bo zdąży wyrosnąc....
    Teraz popijam sobie herbatkę i zajadam moje rogaliki z makiem

Witam nową Mamę w naszym gronie!

Przez to, że dziś tak kiepsko spałam jestem padnięta...
    Do pozniej!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Aniu mój tak się zachowuje w sklepach, też mnie zawsze pogania, nigdy nie ma czasu, bo po prostu nienawidzi zakupów, a już nie wspomnę o zakupach ubraniowych hehehe tosz to jakiś koszmar, więc przeważnie wolę sama mu coś kupić, bo zazwyczaj w sklepie i tak założy pierwszą lepszą wybraną przeze mnie i stwierdza że ok i bierzemy byle żeby nie mierzyć więcej taki urok tej brzydszej płci
    hehe nie sama mam ten problem łaczymy się w "bólu"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Hejka dziewczyny! Melduje sie i ja Mój już pojechał do pracki, a ja miałam tyyyyyle chęci, żeby coś porobić, z resztą dalej mam, ale kurde znowu mnie te plecory bolą, ale chyba z własnej winy, bo też byliśmy dzisiaj odebrać paczke w rossmanie no i w tesco na zakupach, i tutaj szok! staje do kolejki pierwszeństwa za taką parą staruszków i przed nimi była babeczka w ciąży no i jak podeszła babka z informacji do mnie, że mam iść bez kolejki, ja tam wytrzeszczyłam gały bo sobie myśle, taka miła para staruszków i mowie, nienie ze ja poczekam już to Ci staruszkowie mi mowią ze ojejejej nie zauważyli i z uśmiechem mnie przepuścili. Super sprawunia A w rossmanie bylam i nie wzielam oczywiscie karty rossne :C no trudno, moze jeszcze kiedys tam przybede W tesco oczywiście nie ominęło nas FF no i kupiliśmy strój elficzka pomocnika mikołaja, taki na 18-24mies, bo wymyśliliśmy plan taki, że w tym roku mój Damian porywa swojego chrześniaka jako swojego pomocnika bo w tamtym roku kupiliśmy strój Mikołaja, żeby teraz co roku mógł nim być hihi jeszcze myśle, czy sobie nie kupić stroju Mikołajowej ( tylko nie ten sprośny dziewczyny, nienie ) i tak wyskoczymy w mikołaja hehe :P

Co do hemoroidów powiem wam, że nie wiem NIC na ten temat i nawet nie chce się dowiadywać. Właśnie tylko słyszałam ( no i czytam teraz od was ), że są bardzo bolesne.. więc bardzo współczuje, bo ja tylko, żeby tak o sprawdzić wyguglowałam sobie i juz nie chce wiecej o tym myśleć grrr. Boję sie tylko, zeby mnie to nie spotkalo :P

Natalka, przesyłaj mi tego barszczu, że niby nie udanego, na go z chęcią zjem!!!!! uwielbiam taki domowy mmm

Która to robiła rogaliki? Prosty przepis?Ja poproszę! Tylko nie z makiem, tylko z czym to tam bylo wczesniej!!

No i witam nową mamcie w naszym licznym gronie!! Jesteś z Katowic, a ja z okolic, bliziutko bardzo podeślemy Ci linka w wiadomości prywatnej do naszej super-kuper tabelki gdzie są nasze, że tak powiem dane, zeby kazda cos o kadej wiedziala, najwazniejsze imie hihi : D

A co do obiadkowych spraw to my dzisiaj ipichciliśmy taki dobry karczek najprostszy na świecie do tego ziemniaczki z cebulką i mizeria mniam mniam : D Myśle sobie bedzie też na jutro ale moj to wmucił aż 3!! w szoku byłam jak nie wiem : D
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Hejka dziewczyny! Melduje sie i ja Mój już pojechał do pracki, a ja miałam tyyyyyle chęci, żeby coś porobić, z resztą dalej mam, ale kurde znowu mnie te plecory bolą, ale chyba z własnej winy, bo też byliśmy dzisiaj odebrać paczke w rossmanie no i w tesco na zakupach, i tutaj szok! staje do kolejki pierwszeństwa za taką parą staruszków i przed nimi była babeczka w ciąży no i jak podeszła babka z informacji do mnie, że mam iść bez kolejki, ja tam wytrzeszczyłam gały bo sobie myśle, taka miła para staruszków i mowie, nienie ze ja poczekam już to Ci staruszkowie mi mowią ze ojejejej nie zauważyli i z uśmiechem mnie przepuścili. Super sprawunia A w rossmanie bylam i nie wzielam oczywiscie karty rossne :C no trudno, moze jeszcze kiedys tam przybede W tesco oczywiście nie ominęło nas FF no i kupiliśmy strój elficzka pomocnika mikołaja, taki na 18-24mies, bo wymyśliliśmy plan taki, że w tym roku mój Damian porywa swojego chrześniaka jako swojego pomocnika bo w tamtym roku kupiliśmy strój Mikołaja, żeby teraz co roku mógł nim być hihi jeszcze myśle, czy sobie nie kupić stroju Mikołajowej ( tylko nie ten sprośny dziewczyny, nienie ) i tak wyskoczymy w mikołaja hehe :P

Co do hemoroidów powiem wam, że nie wiem NIC na ten temat i nawet nie chce się dowiadywać. Właśnie tylko słyszałam ( no i czytam teraz od was ), że są bardzo bolesne.. więc bardzo współczuje, bo ja tylko, żeby tak o sprawdzić wyguglowałam sobie i juz nie chce wiecej o tym myśleć grrr. Boję sie tylko, zeby mnie to nie spotkalo :P

Natalka, przesyłaj mi tego barszczu, że niby nie udanego, na go z chęcią zjem!!!!! uwielbiam taki domowy mmm

Która to robiła rogaliki? Prosty przepis?Ja poproszę! Tylko nie z makiem, tylko z czym to tam bylo wczesniej!!

No i witam nową mamcie w naszym licznym gronie!! Jesteś z Katowic, a ja z okolic, bliziutko bardzo podeślemy Ci linka w wiadomości prywatnej do naszej super-kuper tabelki gdzie są nasze, że tak powiem dane, zeby kazda cos o kadej wiedziala, najwazniejsze imie hihi : D

A co do obiadkowych spraw to my dzisiaj ipichciliśmy taki dobry karczek najprostszy na świecie do tego ziemniaczki z cebulką i mizeria mniam mniam : D Myśle sobie bedzie też na jutro ale moj to wmucił aż 3!! w szoku byłam jak nie wiem : D
    Ja mam pyszne drozdzowo -kruche

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    A to mój brzuchol w 33 tyg..Załącznik 91587

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów