Strona 1651 z 10048
Pokaż wyniki od 16,501 do 16,510 z 100476

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez megh89 Zobacz posta
    Mam na imię Magda i jestem z Katowic

To będzie moje pierwsze dziecko Wczoraj zaczęłam 32 tydzień ciąży, w zeszłym tygodniu na 3cich badaniach prenatalnych mała ważyła już 2100, lekarz się śmiał że wygląda na to że jeszcze sporo urośnie...

Już się nie mogę doczekać jak będę mogła ją wziąć na ręce

Postaram się szybko wdrożyć w Wasze tematy, ale szczerze mówiąc cięzko mi będzie przeczytać 1650 stron :P Będę reagować na bieżąco na Wasze posty

Jak Wasze przygotowania do przyjęcia maleństw w domach ?
    U mnie to juz 3 dziecko wiekszosc rzeczy mam.. Aczkolwiek sprzstanie, ukladanie, dokupywanie itd nie ominelo mnie wszystko w zasadzie jest juz przygotowane. Dzis maz ma poprzestawiac meble w sypialni.. Zostalo mi spakowac torbe, ale wszystko juz mam przygotowane, tylko powkladac trzeba
    iza jeszcze suszarka do wlosow do szpitala masz??

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Mam na imię Magda i jestem z Katowic

To będzie moje pierwsze dziecko Wczoraj zaczęłam 32 tydzień ciąży, w zeszłym tygodniu na 3cich badaniach prenatalnych mała ważyła już 2100, lekarz się śmiał że wygląda na to że jeszcze sporo urośnie...

Już się nie mogę doczekać jak będę mogła ją wziąć na ręce

Postaram się szybko wdrożyć w Wasze tematy, ale szczerze mówiąc cięzko mi będzie przeczytać 1650 stron :P Będę reagować na bieżąco na Wasze posty

Jak Wasze przygotowania do przyjęcia maleństw w domach ?
    a ja Madziu dzisiaj zaczęłam 32 tydzień ładna waga ! duża z niej dziewczynka będzie u mnie powoli wszystko zapinane na ostatni guzik, czekam wciąż na łóżeczko niestety, torba do szpitala spakowana, najwazniejsze rzeczy kupione

ps to Ty na zdjęciu ? śliczna dziewczyna z Ciebie !! z ciekawości ile masz lat ?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Jak tam twoje sprzatanie??
    jest dobrze, odkurzyłam wszytsko i pościerałam kurze zostało wymyć podłogi, tylko ja robie 10 rzeczy na raz no / jak to suszarka? ja jak wysusze to każdy włos mam w inną strone

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    jest dobrze, odkurzyłam wszytsko i pościerałam kurze zostało wymyć podłogi, tylko ja robie 10 rzeczy na raz no / jak to suszarka? ja jak wysusze to każdy włos mam w inną strone
    Tobie slicznie nawet w kazdym wlosie w inna strone!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Tobie slicznie nawet w kazdym wlosie w inna strone!!
    ale głupotki gadasz zawstydziłam się

Junior Member Awatar megh89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.01.2016
    @nayana 3cie dziecko!! Ale super !! My z mężem też chcemy mieć trójkę dzieci, tylko moja teściowa mi cały czas dogaduje, że pogadamy jak urodzę pierwsze... ;P Ja sama mam brata bliźniaka i nie wyobrażam sobie, żeby nasza mała miała być jedynaczką

@fghjkz tak, to ja na zdjęciu, dziękuję za miły komplement! Mam 26 lat, w lutym skończę 27

Co do rzeczy to jak chodzi o torbę to jeszcze jestem "w lesie".. Mebelki w pokoiku stoją, wózek i fotelik kupiony, zapasy ciuszków też są Nie do końca wiem co do tej torby pakować bo wszędzie piszą co innego...?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    @nayana 3cie dziecko!! Ale super !! My z mężem też chcemy mieć trójkę dzieci, tylko moja teściowa mi cały czas dogaduje, że pogadamy jak urodzę pierwsze... ;P Ja sama mam brata bliźniaka i nie wyobrażam sobie, żeby nasza mała miała być jedynaczką

@fghjkz tak, to ja na zdjęciu, dziękuję za miły komplement! Mam 26 lat, w lutym skończę 27

Co do rzeczy to jak chodzi o torbę to jeszcze jestem "w lesie".. Mebelki w pokoiku stoją, wózek i fotelik kupiony, zapasy ciuszków też są Nie do końca wiem co do tej torby pakować bo wszędzie piszą co innego...?
    ja biorę takie podstawowe rzeczy, ręczniki, szlafrok, piżamy, kosmetyki, klapki, kapcie, kubek i talerzyk, podkłady poporodowe, podpaski, majteczki jednorazowe i bawełniane, biustonosze do karmienia hmm pominęłam coś?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ja biorę takie podstawowe rzeczy, ręczniki, szlafrok, piżamy, kosmetyki, klapki, kapcie, kubek i talerzyk, podkłady poporodowe, podpaski, majteczki jednorazowe i bawełniane, biustonosze do karmienia hmm pominęłam coś?
    Tak. Octenisept :P ladowarke do telefonu, wkladki laktacyjne i skarpeciochy !!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Tak. Octenisept :P ladowarke do telefonu, wkladki laktacyjne i skarpeciochy !!
    a no to tez mam wyrobiłam sobie już mięsko na klopsy, obrałam ziemniaczki i zrobiłam surówkę z kapusty pekińskiej i marchewki

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry!

Na początek witam nową Mamusię

Noc całą przespałam smacznie, wczoraj wieczorem mieliśmy niespodziewaną wizytę przyjaciół, rano pojechałam na badania i dopiero jak wróciliśmy to zjedliśmy śniadanko i ... zasnęłam na 3 godziny!!! Długa ta drzemka i jakaś wczesna, ale widocznie tego organizm potrzebował :P Dzisiaj również jedziemy na gimnastykę, a potem na wykład na szkołę rodzenia, dzisiaj temat - poród we dwoje, zobaczymy czy zachęcą Pana Poślubionego bardziej czy może go zniechęcą. Jestem ciekawa jak potoczą się zajęcia.

Natalia głowa do góry! Nie daj się tym hormonom i uśmiechnij się
    Olga okropny pracodawca i tyle jeszcze bez umowy pracowałaś :/ daj u popalić
    Edyta gratulacje z okazji rocznicy!
    Cotton i Marg czytam i widzę, że również Wasi mężowie na razie okupują pokój Maluszka rozumiem, że to z pracą związane, ale ja swojego zamierzam eksmitować jakoś po pół roku od narodzin córeczki, jak Emilkę przeniesiemy żeby już sama sobie spała wtedy jego meble out i zrobię królestwo dla Dzidzi

Na obiadek mam mamusiowe gołąbki, nie mam weny na tworzenie Jutro urządzam małą prywatkę z okazji pewnego sukcesu Pana Poślubionego i zapraszamy najbliższych przyjaciół (dosłownie 6 osób) i już się zastanawiam nad menu Będzie też siostra bratowej, która przyjechała w odwiedziny z Dublina, a ona jest weganką, ale nie będę specjalnie coś robić dla jednej osoby :/ ewentualnie myślałam, że Pan Poślubiony zrobi pizzerinki i jej po prostu taką warzywną, ale w cieście chyba są jajka, więc nie wiem...

Lecę się szykować, życzę smacznych obiadków

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów