Strona 1649 z 10065
Pokaż wyniki od 16,481 do 16,490 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Dzieki Dziewczyny! Za motywacje do walki przede wszystkim . Wyobraźcie sobie, ze rozmawialam z kobieta z zus-u i co oni na to? Samej dostarczać L4 nie mogę, bo musi przejść przez ręce szefa, ma byc jego pieczatka i jakas tam adnotacja. Bez sens totalny! Drugie - zapytałam, czy oni sa w stanie sprawdzić, od kiedy mam L4, które lekarz do nich dostarcza. I co usłyszałam? "Nie bawimy sie w takie rzeczy"!!:O Dowiedzialam sie, ze co mogę zrobić? Porozmawiac z pracodawca, bo "oklamal Panią widocznie". No ludzie, ręce opadają. Zamierzam poinformować szefa wyłącznie o tym, ze jezeli sprawa nie zostanie wyjasniona w trybie pilnym i nie zostaną podjęte zadne kroki w celu wyplaty zaległych pieniędzy, kieruje to do Sadu pracy. A mój szef strasznie nie lubi problemów. :-)
    Smieszne jest to, co od niego usłyszałam kiedys. Mianowicie umowę dostałam dopiero od momentu, jak sie dowiedziałam, ze jestem w ciąży. I od pracodawcy usłyszałam - wiesz, ze ja Ci laske robię, ze dalem umowę w ogole. A ja mu nie robiłam łaski, pracując wczesniej dwa lata bez żadnej umowy :-).

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jeszcze co do hemoroidów. Klopotliwa sprawa, znam z własnego przykladu niestety:/. Dostałam w pierwszej ciąży, po rozwiązaniu kilka miesięcy i zniknął problem. Oczywiście od czasu do czasu przy mocnym wysiłku wracal, ale mniej dokuczliwie. W ciąży byla masakra. Bolalo przy chodzeniu, siedzeniu, w zasadzie non stop:/. Ale nic na to nie kazali mi stosować wtedy. Później olalam, skoro zanikalo. A teraz wielki powrót... Chociaż póki co, niezbyt dokuczliwie i nie boli... We wtorek na wizycie mówiłam o tym lekarce. Powiedziała, zeby sie tym zająć dopiero po porodzie...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Zjadlam wlasnie przysmazane pierogi ze smietana, przegryzlam ogorkiem szklarniowym i doprawiam kromka chleba zytniego z nutella... Co za koszmarny dzien...

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Olga02 Zobacz posta
    Jeszcze co do hemoroidów. Klopotliwa sprawa, znam z własnego przykladu niestety:/. Dostałam w pierwszej ciąży, po rozwiązaniu kilka miesięcy i zniknął problem. Oczywiście od czasu do czasu przy mocnym wysiłku wracal, ale mniej dokuczliwie. W ciąży byla masakra. Bolalo przy chodzeniu, siedzeniu, w zasadzie non stop:/. Ale nic na to nie kazali mi stosować wtedy. Później olalam, skoro zanikalo. A teraz wielki powrót... Chociaż póki co, niezbyt dokuczliwie i nie boli... We wtorek na wizycie mówiłam o tym lekarce. Powiedziała, zeby sie tym zająć dopiero po porodzie...
    A miałaś zewnętrzne? Mnie przeraża właśnie to, że on wylazł, jest duży, boli przy wszystkim, przeszkadza, boje się, że jeszcze będzie rósł

Co do szefa to racja, postrasz go trochę, Twoje pieniążki, należą Ci się! Może pomoże

Gosiu też mi się imię podoba, jakoś tak padło i już zostało

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    A miałaś zewnętrzne? Mnie przeraża właśnie to, że on wylazł, jest duży, boli przy wszystkim, przeszkadza, boje się, że jeszcze będzie rósł

Co do szefa to racja, postrasz go trochę, Twoje pieniążki, należą Ci się! Może pomoże

Gosiu też mi się imię podoba, jakoś tak padło i już zostało
    Tak, wywalil mi sie na zewnątrz. I również byl wtedy duży i okropnie problematyczny, dlatego strasznie Ci wspolczuje . Unikaj wysiłku, chociaż wiem, ze to trudne w naszym stanie. Ciaza sama w sobie jest dużym obciążeniem dla organizmu. Kurczę, miejmy nadzieje, ze i Tobie zaniknie, ale mysle, ze powinnaś o tym powiedziec lekarzowi. Jesli problem zrobi sie bardzo dokuczliwy i długotrwały, byc moze bedzie trzeba udać sie do chirurga. W najgorszym wypadku, do jakiego mam nadzieje, NIE DOJDZIE!
    Kiedy masz wizytę? Daj znac, co lekarz Ci na to poradzi. Moze faktycznie znajdzie sie jakas maść dla zlagodzenia.

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Wizytę mam dopiero 27.11 Czyli jak miałaś taką sytuację to nie było na to rady? Po jakim czasie Ci to przeszło i czy jest opcja, że on się jakoś wchłonie czy już tak zostanie? Rany, przepraszam, że tyle pytam, ale po prostu już nie wiem co robić

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Olga, mówisz że pracowałaś 2 lata bez umowy, czy ktoś jeszcze tam pracuje bez? Bo jeśli szef dalej będzie Cie okłamywał odnośnie pieniędzy to postrasz go kontrolą na pozostałych pracowników.. Zapłaci ładną karę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Zjadlam wlasnie przysmazane pierogi ze smietana, przegryzlam ogorkiem szklarniowym i doprawiam kromka chleba zytniego z nutella... Co za koszmarny dzien...
    mniam?

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Wizytę mam dopiero 27.11 Czyli jak miałaś taką sytuację to nie było na to rady? Po jakim czasie Ci to przeszło i czy jest opcja, że on się jakoś wchłonie czy już tak zostanie? Rany, przepraszam, że tyle pytam, ale po prostu już nie wiem co robić
    Wiesz, nie wiem, czy moja ginekolog po prostu to wtedy olala, czy faktycznie nie bylo na to rady. Pojawialo sie, czasem na kilka dni, następnie sie wchlanialo i byl spokoj... Az do następnego razu ;/ w pierwszej ciąży, do konca. Po rozwiązaniu przez kilka miesięcy problem jeszcze się pojawial, nadal bolący, ale juz nie tak strasznie. Później zaniklo i zapomniałam o sprawie. Przez jakies 2 lata, ponad moze, zadnych nawrotow. Dopiero teraz, przy drugiej ciazy, ale tak jak pisalam, poki co nie jest tak zle... Nie boli, ale wylazi czasem, mniejszy oczywiscie niz kiedys. Licze, ze to sie nie "rozwinie":-/
    Nie wiem jak to jest, nie chce Cie wprowadzic w blad, ale podobno jak juz raz dostaniesz, to moga byc nawroty zawsze mozesz rowniez zapytac swojego lekarza internisty o to, moze cos doradzi?

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Olga, mówisz że pracowałaś 2 lata bez umowy, czy ktoś jeszcze tam pracuje bez? Bo jeśli szef dalej będzie Cie okłamywał odnośnie pieniędzy to postrasz go kontrolą na pozostałych pracowników.. Zapłaci ładną karę
    Podejrzewam, ze nie jedna osoba nadal tak pracuje u niego. I on doskonale sobie pewnie zdaje sprawe z tego, ze przez swoja glupote, ktos moze mu narobic duuuuzzzyych problemow...
    Dlatego nie bede sie bala, jesli trzeba bedzie wkroczyc na droge sadowa. :-) Mam asy w rekawie :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów