Strona 1605 z 10063
Pokaż wyniki od 16,041 do 16,050 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    A moze szykuje niespodzianke

Taaaaaa.... Juz wiele razy sie ludzilam, ze moze to kwestia niespodzianki, zaskoczenia itd.. I bylo tylko rozczarowanie... Poprostu jak to sie mowi ten typ tak ma.. On wie ze potrzebuje takich rzeczy, ale co z tego jak i tak nie ma to na nic wplywu... Trudno.. Plakac nie bede

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dziewczyny, gdyby biustonosze do karmienia z fiszbinami mialy byc przyczyna zapalenia piersi to by ich nie produkowali... Nie dajmy sie zwariowac. Duzy biust, wiszacy, niczym nie podtrzymany w trakcie karmienia tez moze sie przyczynic do zapalenia... Zapalenie moze sie zrobic od zawiania dekoltu, piersi czy zlego przystawiania dziecka do piersi.. Dziecko trzeba karmic w roznych pozycjach tak aby z jak najwiekszej ilosci kanalikow piers byla oprozniana z mleka.. Zapalenie robi sie z zastoju, najczesciej podczas nawalu mleka, gdy robia sie pelne i twarde.. Dobrze dziala wtedy cieply prysznic.. Mleko samo wtedy zacznie wyplywac a piers robic sie lzejsza... Grunt by biustonosz nie uciskal..
    To prawda, powody zapalenia moga byc rozne. Ja przy corce miala to szczescie,ze przy nawale mleka- samo wyplywalo- taka mleczna fontanna. Nie dalam rady funkcjonowac bez wkladek,ale obylo sie bez zapalenia

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    wszystkie okoliczne kałuże zaliczone

pewnie że zapalenia są z różnych powodów ... ja wiem że ten nieszczęsny stanik był moim - bo mały miał już 5 miesięcy, żadnego nawału ani nieprawidłowego ssania nie było i tyle ... nie mam dużego biustu, zawsze noszę push-upy raczej, a przy karmieniu w miękkim mój nie wygląda źle, ani nie opada więc kupię taki jakbym miała większy pewnie też wolałabym z fiszbinami ...

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Taaaaaa.... Juz wiele razy sie ludzilam, ze moze to kwestia niespodzianki, zaskoczenia itd.. I bylo tylko rozczarowanie... Poprostu jak to sie mowi ten typ tak ma.. On wie ze potrzebuje takich rzeczy, ale co z tego jak i tak nie ma to na nic wplywu... Trudno.. Plakac nie bede
    Ja to ostatnio musiałam się domagać przytulanka i deserku. Tak na mnie popatrzył jak lezelismy w łóżku i się pyta co jest? Ja mu na to że nic. No jak nic, no powiedz, przecież widzę.
    To mu mówię że no właśnie nic nie jest...kladziesz się do łóżka i namiętnie wpatrujesz się w tv a potem zasypiasz. A on się śmieje i mówi to powiedz mi ze mam Cie przeleciec i tyle. Gdzie ja mu na to: tak wiem że ty byś chciał od razu dosadnie powiedziane weź mnie tu i teraz, ale ja tak nie umiem dobrze wiesz.
    No i zaczął się w końcu przytulać do mnie i całować. Ale jeżeli ja na wieczór się zawezme i sama się nie przytulne ani nie dam buziaka to też bym czekała hoho...
    Faceci jednym słowem :-)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    A w nosku juz to mam... Nie bede o nic zebrac.. Jakby chcial to i sam by z inicjatywa wyszedl..
    Natalka ja również jak nie podejmę tematu, to nie ma opcji randewu. W tamtym tygodniu mówię mu "zapraszam Cię w środę 11.11 do kina na listy do M" bo byliśmy na 1 części i chciałam zobaczyć w kinie drugą, a tym bardziej że już strasznie długo w kinie nie byliśmy... to usłyszałam, że "mam wolne w pracy i będę woził ziemię na budowie, żeby plac wyrównać przed zimą" no i po randce, bo odniechciało mi się wszystkiego :/ a i tak byśmy nie pojechali, bo na czworaka do kina nie pójdę. No właśnie na chwilę obecną nie ma żadnej poprawy, ale grzecznie leżę, tylko już mam dość bo ileż można leżeć plackiem? Pocieszam się, że mamuśka ma na 2 dni przyjechać do mnie
    Ostatnio edytowane przez aleksandramagdalena ; 10-11-15 o 12:57

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    witam się troszke pozniej, bo tez od rana na nogach :P
    co do tych chłopów to mnie moj dzisiaj tak wkurzył, że miałam ochote w niego rzucać wszystkim.. grrr. ale to juz tak jest. trzeba to przemilczec, i jak sie do niego nie odzywam to potem chodzi i chodzi az sie zacznie łasić..
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Natalka ja również jak nie podejmę tematu, to nie ma opcji randewu. W tamtym tygodniu mówię mu "zapraszam Cię w środę 11.11 do kina na listy do M" bo byliśmy na 1 części i chciałam zobaczyć w kinie drugą, a tym bardziej że już strasznie długo w kinie nie byliśmy... to usłyszałam, że "mam wolne w pracy i będę woził ziemię na budowie, żeby plac wyrównać przed zimą" no i po randce, bo odniechciało mi się wszystkiego :/ a i tak byśmy nie pojechali, bo na czworaka do kina nie pójdę. No właśnie na chwilę obecną nie ma żadnej poprawy, ale grzecznie leżę, tylko już mam dość bo ileż można leżeć plackiem? Pocieszam się, że mamuśka ma na 2 dni przyjechać do mnie
    Od leżenia też plecy bolą i biodra więc takie leżenie to też w ciąży do końca przyjemne nie jest. Bidulko :-* ale czego się nie robi dla naszych skarbów :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    witam się troszke pozniej, bo tez od rana na nogach :P
    co do tych chłopów to mnie moj dzisiaj tak wkurzył, że miałam ochote w niego rzucać wszystkim.. grrr. ale to juz tak jest. trzeba to przemilczec, i jak sie do niego nie odzywam to potem chodzi i chodzi az sie zacznie łasić..
    To widzę że dużo z nas woli przemilczec i stlumic co nas gryzie... nie ja jedyna tak robię.. A ile razy łezka w nocy poleciała a chłop śpi blogo..

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    To niech sobie w tel przypomnienie wpisza. Pocaluj zone, kup jej kwiaty, zabierz na randke, przygotuj kolacje, powiedz komplement... Itd
    Ale gdzie by im do glowy przyszlo....
    Jade na zakupy i po dziatwe. Paczka przyszla, ubranka sie piora.. Chyba naprawde po zuzyciu nie bede prac tylko wyrzucac

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    To widzę że dużo z nas woli przemilczec i stlumic co nas gryzie... nie ja jedyna tak robię.. A ile razy łezka w nocy poleciała a chłop śpi blogo..
    no moj wlasnie jest taki, że jego łzy niby nie ruszają. Ja sobie moge przez niego płakać, a on bezczelny potrafi jeszcze powiedzieć, że rycz ile chcesz. tak mnie to wnerwia, że mam ochote go udusić. ale tak jak mowie, potem widocznie sobie coś tam przemyśli i przeprasza blabla. no coz. bywa :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów