Strona 1600 z 10062
Pokaż wyniki od 15,991 do 16,000 z 100611

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Ok, paka do rossmana zamówiona :P a teraz ide sie juz polozyc, bo moj to juz spi heh dobrej nocy!
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    a ja dalej oczy jak 5zł, nie chce mi sie spać, to sobie zapełniam koszyk w rossmanie
    Zapelniaj masz czas do rana

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    cześć Dziewczyny!
    Raany, nadążyć za Wami! 2 dni Was goniłam!
    Dziewczyny, brzuszki piękne zresztą jak Natalia pisała, wszystkie ciążowe brzuszki śliczne
    Chciałam coś mądrzejszego napisać, ale po takim nawale stron już nie pamiętam co, ot sito z mózgu ciążowe, darujcie.
    Jedno co jeszcze pamiętam to kwestia sera pleśniowego (wbiła mi się w pamięć bo wielką fanką jestem i nie miałam problemu z alko tak jak z tym serem). Więc nie można go ze względu na Listerię, ale: 1) jak podgrzejesz to się nie liczy, bo listeria zdechnie / 2) Turek szczyci się robieniem testów na listerię gotowych partii produktów, więc turkowe można śmiało jeść / 3) w ogóle polskie sery pleśniowe można jeść, bo robi się je z mleka pasteryzowanego, więc bezpiecznie, większy problem jest z "gospodarskimi" twarogami, serami i mlekiem, bo one zwykle na żywca robione.
    A my z mężem wczoraj mieliśmy zapieprz równy... Okazało się w weekend, że ja logistycznie upośledzona jestem, sprzedaliśmy swoje auto czekając na zamówione, ale to będzie prawdopodobnie gdzieś pod koniec lutego, a problem taki, że: do końca grudnia mama w domu, więc auto jej jest. A w styczniu i lutym co?! Bez samochodu, za to z noworodkiem? A jak już nawet nowe auto przyjdzie, to co, znowu mąż będzie busikami jeździł? Powrotny ma 2h po robocie, to co, będę po niego na pętlę do miasta z dzieckiem zjeżdżać? No i powiem, że tak mnie to spać nie dawało, że nawet zaakceptowałam 6 miechów kredytu dłużej, byleby było drugie auto, i kupiliśmy sobie autko trochę starsze, poobijane, za to ze sprawnym silniczkiem i w ogóle całkiem sympatyczne, tyle tylko, że wczoraj trzeba było po nie jechać, potem opłacić, zarejestrować, ubezpieczyć... o 20 skończyliśmy. A mąż już dziś pojechał do pracy, bo przynajmniej skorzysta i teraz Nawet tata marudny na autka używane i starsze niż określony wiek uznał, że zarąbisty interes zrobiliśmy. Jeszcze w poniedziałek z nim podjadę do znajomego mechanika, niech tam sprawdzi wszystko na wszelki wielki, i będzie super.
    Niestety swoje wczorajsze bieganie przypłaciłam non stop spinającym się brzuchem i wykończeniem, ale wzięłam nospę i nieprzytomna zasypiając czułam, że małej niewiele przeszkadzało, bo sobie taką dyskotekę zrobiła, że ojej. Dobrze, że taka zmęczona byłam, bo inaczej nie byłoby opcji usnąć.
    A na dziś misja: spakować torbę! I zobaczymy co z tego wyjdzie

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    cześć Dziewczyny!
    Raany, nadążyć za Wami! 2 dni Was goniłam!
    Dziewczyny, brzuszki piękne zresztą jak Natalia pisała, wszystkie ciążowe brzuszki śliczne
    Chciałam coś mądrzejszego napisać, ale po takim nawale stron już nie pamiętam co, ot sito z mózgu ciążowe, darujcie.
    Jedno co jeszcze pamiętam to kwestia sera pleśniowego (wbiła mi się w pamięć bo wielką fanką jestem i nie miałam problemu z alko tak jak z tym serem). Więc nie można go ze względu na Listerię, ale: 1) jak podgrzejesz to się nie liczy, bo listeria zdechnie / 2) Turek szczyci się robieniem testów na listerię gotowych partii produktów, więc turkowe można śmiało jeść / 3) w ogóle polskie sery pleśniowe można jeść, bo robi się je z mleka pasteryzowanego, więc bezpiecznie, większy problem jest z "gospodarskimi" twarogami, serami i mlekiem, bo one zwykle na żywca robione.
    A my z mężem wczoraj mieliśmy zapieprz równy... Okazało się w weekend, że ja logistycznie upośledzona jestem, sprzedaliśmy swoje auto czekając na zamówione, ale to będzie prawdopodobnie gdzieś pod koniec lutego, a problem taki, że: do końca grudnia mama w domu, więc auto jej jest. A w styczniu i lutym co?! Bez samochodu, za to z noworodkiem? A jak już nawet nowe auto przyjdzie, to co, znowu mąż będzie busikami jeździł? Powrotny ma 2h po robocie, to co, będę po niego na pętlę do miasta z dzieckiem zjeżdżać? No i powiem, że tak mnie to spać nie dawało, że nawet zaakceptowałam 6 miechów kredytu dłużej, byleby było drugie auto, i kupiliśmy sobie autko trochę starsze, poobijane, za to ze sprawnym silniczkiem i w ogóle całkiem sympatyczne, tyle tylko, że wczoraj trzeba było po nie jechać, potem opłacić, zarejestrować, ubezpieczyć... o 20 skończyliśmy. A mąż już dziś pojechał do pracy, bo przynajmniej skorzysta i teraz Nawet tata marudny na autka używane i starsze niż określony wiek uznał, że zarąbisty interes zrobiliśmy. Jeszcze w poniedziałek z nim podjadę do znajomego mechanika, niech tam sprawdzi wszystko na wszelki wielki, i będzie super.
    Niestety swoje wczorajsze bieganie przypłaciłam non stop spinającym się brzuchem i wykończeniem, ale wzięłam nospę i nieprzytomna zasypiając czułam, że małej niewiele przeszkadzało, bo sobie taką dyskotekę zrobiła, że ojej. Dobrze, że taka zmęczona byłam, bo inaczej nie byłoby opcji usnąć.
    A na dziś misja: spakować torbę! I zobaczymy co z tego wyjdzie
    Fajnie, że udało Wam się taki interes zrobić my póki co też myślimy o drugim aucie. Mąż ma daleko do pracy i szkodaby mi go było gdyby miał jezdzic autobusem zwłaszcza, że pracuje po 10 godzin, czasem po 12 no i w soboty:/ no ale mi i Julkowi też by się przydał, nie bylibyśmy uziemieni w domu. Zawsze można pojechać do babci, prabaci, lekarza, sklepu itp.
    Dziś też mam zamiar zacząć ogarniać moją torbę...no i góra prasowania na mnie czeka:/ tylko z wyrka się trzeba zwlec...

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    najlepiej to jedną nogę położyć gdzieś wyżej. Ja właśnie chcę uniknąć tego pękniecia i bólu. Nie zaproponowali Ci nacięcia?
    Dzien dobry. No mialam naciete, ale poszlo dalej wdluz naciecia, mam spora blizne i czasem ja czuje jak ciagnie mnie, zazwycza na zmiene pogody tak zauwazylam. Juz wlasnie poczytalam jak sie zbarac do tego masazu, kiedy zaczne? chce w tym tyg.
    Odnosnie przeziebien i stanow grypopodobnych jestem zwolennikiem medycyny naturalnej i najpierw siegam po to co mam w domu, potem jak nie pomaga to tabletki .
    Na zgage to ja zawsze majeranek na lyzeczke nie duzo tak 1/4 lyzeczki i mlekiem powoli popijam, bo sie udlawic mozna tak bez na sucho, ale pomaga w pare sekund, a jak sie pojawia to znow powtorka i przechodzi zawsze, mnie tez meczy i to czasem solidnie jak sie odbije najczesniej wieczorami.
    A na przeziebienie jak najbardziej lipa, a ja robie jeszcze miksturke sok wycisniety z cytryny do tego dwa zabki czasnku (bo to przeciez naturalny antybiotyk) wycisnietego lub posiekanego, troche wody przegotowanej, miodu z lyzkeczke solidna oczywiscie naturalnego, a nie sztucznego, kurkumy troche i imbir tarty do tego. Zawsze siegam po ta miksturke i najczesniej pomaga nie musimy sie faszerowac antybiotykami.

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    A ja w planie mialam pakowanie wczoraj, ale nie, stoi kuferek na srodku sypialni i czeka, az sie zdecyduje, dzis to ogarne na pewno. Do tego prasowanie dla maluszka i miejsce gdzie to upchac narazie, bo nie mam miejsca, komode zamowilam pod kolor szafy i bedzie z nami synus w sypialni spal na poczatku, oczywiscie w swoim lozeczku, ale jak znam zycie 10 lat temu tez tak mowilam, a i tak w nocy zabieralam starszego syna do swojego lozka na czas karmienia i tak zostawal, piekny widok jak zasypia przy cycusiu nie moglam go odlozyc do lozeczka albo rezem zasypialismy, maz mnie budzil wtedy. jak pomysle o tym to juz mi sie buzia usmiecha
    A co do wyciekow z piersi ja mialam na poczatku, w polowie spokoj i teraz, ale nie widze, tylko mam czasem obkjeone sutki delikatnie zoltawa wydzielina, ja mam nadzieje ze bede miala pokarm, bo sni mi sie to po nocach ze brak mi mleka karmilam starszego przez rok, teraz tez bardzo bym chciala.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    witam się w deszczowy poranek z temperaturą 37stopnia. Mam juz herbatkę z lipy i Pani w aptece doradziła mojemu takie kaspułki Prenatal Grips(?) czosnek jakis to jest mówiła zeby to brac. także zoaczymy jak dziś wieczorem bedzie z tempperaturką.. wypijam tą herbatke i kłade sie do łóżka bo juz czuję jak mi ciepło...

Miłego dnia!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    Cześć Dziewczyny !!

ja jak zwykle daleko w tyle, poczytałam te kilkadziesiąt stron i staram się nadążyć.

też bym się chętnie zapisała na fb, tylko tego linka nie mogę znaleźć ...

u na s bunt dwulatka w pełnej krasie częściowo chyba spowodowany pogodą, bo pada ostatnio i mniej na dwór wychodzimy, a mały przyzwyczajony do latania od rana do wieczora .. w domu nudy i się chłopak buntuje na co tylko może... dziś mamy zakupy w planach i muszę regał dla córki złożyć to może łobuza zajmę i chyba pójdziemy poskakać w kałużach

moja torba jeszcze pusta, ja zabieram jeszcze kubek swój do szpitala.

Beata - mi się też marzy dzieciaczek taki pod 3 kg - ale znając życie, będzie kolejny kurczaczek ....

my chyba rekordziści tu jesteśmy 22 lata razem, po ślubie 15 i jest dobrze, nawet lepiej ... jasne że mieliśmy gorsze okresy, najgorzej chyba było jak się pierwsze dziecko pojawiło, bo i ciężko mieliśmy finansowo i budowaliśmy dom i no, co tu dużo gadac dziecko troche w życiu zmienia, potzreba czasu żeby sobie to poukładać - ale dalismy radę wtedy na szczęście

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    Iza - zdrówka, najlepsze naturalne sposoby na początek ... a jak nie pomoże to lekarz

Rolcia - fajnie że auta opanowane u nas tez dwa auta to podstawa, mieszkamy 15km od Poznania i włąściwie wszędzie muszę dojechać, a autobusy kursują nadal rzadko - lepiej niż 15 lat temu, ale samochód niezbędny

staniki do karmienia muszę kupić jeszcze, 2 lata temu fajne kupowałam na allegro, ale już ich nie ma ... boję się tych ślicznych z fiszbinami, bo ostatnio raz założyam i coś tam ucisnęło gdzie nie powinno, skończyłam zapaleniem piersi i antybiotykiem, nikomu nie życzę takiej przyjemności. tym razem pozostanę przy miękkich.. może na lato pod cienkie bluzki kupię jakiś fajniejszy

brzuszki macie piękne dziewczyny, mój jest ju z wielki - 101cm, przy moich 162 to juz widać naprawdę konkretnie ,,, a dziecko wcale duże nie jest ...
    Natalka - każda ciąża większa u mnie też i szybciej widać, chyba to kwestia porozciąganych mięśni już

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczynki !

Iza zdrowiej szybko, mam nadzieję, że ten prenatal z czosnkiem Ci pomoże

Natalka nie martw się na zapas wagą Różyczki, przed ostatnim usg też się martwiłaś a okazało się jak sama pisałaś, że jest w 60 centylu więc nie taka wielka A co do podwajania masy dziecki od 33 tygodnia to owszem ale nie wszystkie więc spokojnie

My jak mieszkaliśmy z mężem w centrum Warszawy to mieliśmy jeden samochód, bo mąż do pracy na pieszo chodził ale odkąd wyprowadziliśmy się do domku to pierwsz rzeczą jaką kupiliśmy był drugi samochód, bo mąż by do pracy jeździł komunikacją miejską prawie 2 godziny a ja też nie wyobrażam sobie zostać uziemiona w domu bez samochodu.

Ja wczoraj wieczorem bardzo mocno wymiotowałam, dzisiaj od rana boli mnie brzuszek...mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje i to tylko chwilowe, bo Maluszek szaleje...dzisiaj wizyta więc pogadam z ginekologiem co i jak z tym brzuszkiem i jakie może być powód tego bólu...no i dowiem się ile Urwisek waży

A mój brzuszek ma 92 cm i też wydaje mi się wielki Ale ja drobna jestem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów