Strona 160 z 10091
Pokaż wyniki od 1,591 do 1,600 z 100909

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    hej Dziewczyny! ale sie rozpisałyście...co tu zaglądam, to 20 stron więcej...hehe cóż to będzie pozniej! u mnie jakos leci...szczęśliwie skonczyłam juz 1 trymestr, kamień spadł mi z serca, staram się byc dobrej mysli, ale te mdłości mnie tak dobijają, że nie umiem sie cieszyć... po prostu masakra jakas...codzienne wymioty i do tego tak straszne samopoczucie, ze plakac się chce yhyyyyy
    licze na to, że już niedługo mi to minie...chce isc w pracy do lekarza zakładowego na rozmowe, ze chcialabym pracowac tylko po 4h dziennie...niestety tu w NL nie ma zwolnien, lekarze nic takiego nie wystawiaja i to jest troche głupie, ale jakos trzeba sobie radzic...mam nadzieje, ze sie zgodzi i bede na spokojnie mogla pracowac tylko po 4h, oby...
    za chwile śmigam do kościółka, potem obiadek i zobaczymy jak dalej minie dzien, oby nie na leżeniu z powodu złego samopoczucia
    zyczę Wam udanej niedzieli! pozdrawiam!
    ja mieszka usa i tez zwolnien nie manie ma becikowego, nie ma macierzynskiego ani wychowawczego

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    my dzis na urodziny sie wybieramy do meza szefa takze obiadek z glowy oby mnie tam co nie zmulilo

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    ja mieszka usa i tez zwolnien nie manie ma becikowego, nie ma macierzynskiego ani wychowawczego
    tu tez nie ma becikowego ani wychowawczego!!! za to przez 16 tyg płatne macierzyńskie, schodzisz z pracy 6 tyg przed porodem i masz 10 tyg po porodzie i potem oddajesz dziecko do żłobka!!! masakra jakas, ale dla Holenderek to normalne... ja wezme jeszcze 6 mies bezpłatnego urlopu (wiecej nie przysługuje, niestety wg prawa mozna tylko pół roku) i potem licze, ze na jakies 2 mies przyjedzie moja mama, ze jak oddamy do żłoba to takie 10 mies...ale to tez masakra dla mnie...

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    tu tez nie ma becikowego ani wychowawczego!!! za to przez 16 tyg płatne macierzyńskie, schodzisz z pracy 6 tyg przed porodem i masz 10 tyg po porodzie i potem oddajesz dziecko do żłobka!!! masakra jakas, ale dla Holenderek to normalne... ja wezme jeszcze 6 mies bezpłatnego urlopu (wiecej nie przysługuje, niestety wg prawa mozna tylko pół roku) i potem licze, ze na jakies 2 mies przyjedzie moja mama, ze jak oddamy do żłoba to takie 10 mies...ale to tez masakra dla mnie...
    a no widzisz a tutaj tylko oficjalnie 3 miesiace ci przysluguje niby macierzynski ktory placa 50% albo wcale ale zwolnic cie z pracy w tym czasie nie moga a pozniej rob co chcesz opiekunka albo zlobek tylko dofinansowanie dostajesz na ten cel a i dostaje sie takie link karty z jakas tam kwota dla dziecka chyba do roku w zaleznosci od zarobkow ale to tylko na jedzenie ja pewnie nie dostane bo mam za duze zarobki obym ubezpieczenie dostala z jakas doplata bo jak nie to musze wykupic masakra jakas.....

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    ja jestem w dobrej sytuacji pracuje z mama ktora ma zaklad krawiecki takze nie jest zle dzielimy zyski i jakos to bedzie ale nie moge jej zostawic samej takze jakos sie musze zorganizowac

Junior Member
    violaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-11 zobacz kalendarz
    Hej :-) piszę odnośnie Facebooka, był taki czas kiedyś że chciałam go założyć, pytałam jaką chciałybyście grupę, wkleiłem chyba nawet link z definicjami tych grup, ale kilka dziewczyn tam odpisało że nie. Przede mną jakaś dziewczyna też o tym fejsie wspominała i też bez odzewu. Więc ja go nie założyłam :-) chyba że założył go ktoś inny, to też chętnie się dołączę . Bo tutaj to jestem raz na dwa trzy dni - z lenistwa, nie chce mi się za każdym razem logować. Pozdrawiam Was Mamuśki :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Jak minela niedziela ?:-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez violaa Zobacz posta
    Hej :-) piszę odnośnie Facebooka, był taki czas kiedyś że chciałam go założyć, pytałam jaką chciałybyście grupę, wkleiłem chyba nawet link z definicjami tych grup, ale kilka dziewczyn tam odpisało że nie. Przede mną jakaś dziewczyna też o tym fejsie wspominała i też bez odzewu. Więc ja go nie założyłam :-) chyba że założył go ktoś inny, to też chętnie się dołączę . Bo tutaj to jestem raz na dwa trzy dni - z lenistwa, nie chce mi się za każdym razem logować. Pozdrawiam Was Mamuśki :-)
    Mamy na styczen 2016 :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Mamy na styczen 2016 :-)
    my jedziemy na obiad urodzinowy do restauracji goraco jak pieron jakos zamulenie mi przeszlo bo juz sie martwilam ze mi tak zostanie takze tyle a jutro poniedzialek fb nie mam takze nic na ten temat sie nie wypowiem a Ty kochana jak sie czujesz? jak w pracy? dzis krocej takze nie jest zle

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    hej ja juz po wizycie z bejbikiem wszystko dobrze serduszko ladnie bije, jedynie jak na swoj "wiek" troszke za male bo ma 22mm wazy 2gramy ale mam sie tym nie martwic najwazniejsze ze serduszko bije jak dzwon i czekac do 29 czerwca tam dokladne beda badania widac taka uroda bejbka ja sie bardzo mala urodzilam
    Extra ! Ważne że serducho trzaska jak trzeba - my mamy wizytę 25.06 i już nie mogę się doczekać

Jak to jest Veronika żeby się wkręcić do pracy w USA ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów