Strona 1598 z 10063
Pokaż wyniki od 15,971 do 15,980 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny śliczne macie te brzuszki Co jeden to ładniejszy
    Właśnie koleżanki poszły, oglądałyśmy film z naszego ślubu, bo jakoś nie było okazji wcześniej. Ale najlepsze jest to, że wpadła też siostra koleżanki, która urodziła 3 tygodnie temu synka - NIkodema Pisałam Wam o niej. Słuchajcie był tak spokojny jakby dziecka nie było. Dwa razy zakwilił dosłownie i to był jego płacz Mama zmieniła mu pieluszkę i dalej leżał tak spokojnie, że głowa mała - a obok 6 babeczek gadało Nie znam się na dzieciach, może to normalne, ale mały podnosi już główkę i trzyma normalnie kilkadziesiąt sekund w górze! Już niedługo będziemy też mieć takie Skarbusie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Aha i koleżanka nadal używa Pampers 1 - myślałam, że po dwóch tygodniach przejdę na dwójkę, ale zobaczymy jak to będzie. I mały urodził się 56 cm, a miał dzisiaj na sobie ubranka na 56 cm i był trochę za duże. Koleżanka opowiadała też o porodzie. Ciężko bardzo miała, bo była po terminie, wywoływanie, czekanie, powracające i mijające skurcze. Ale mówi, że już o tym nie pamięta

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Dziewczyny śliczne macie te brzuszki Co jeden to ładniejszy
    Właśnie koleżanki poszły, oglądałyśmy film z naszego ślubu, bo jakoś nie było okazji wcześniej. Ale najlepsze jest to, że wpadła też siostra koleżanki, która urodziła 3 tygodnie temu synka - NIkodema Pisałam Wam o niej. Słuchajcie był tak spokojny jakby dziecka nie było. Dwa razy zakwilił dosłownie i to był jego płacz Mama zmieniła mu pieluszkę i dalej leżał tak spokojnie, że głowa mała - a obok 6 babeczek gadało Nie znam się na dzieciach, może to normalne, ale mały podnosi już główkę i trzyma normalnie kilkadziesiąt sekund w górze! Już niedługo będziemy też mieć takie Skarbusie
    Oj to spokojniutki maluszekwiec masz porownanie co i jak kupowowac..

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    no niby ten masaz uelastycznia sciany i zmniejsza ryzyko pekniecia, a ja juz raz pęklam, wiecej nie chce, przez pierwsze dni toaleta to byl koszmar, wiec sprobuje moze chociaz, zastanawiam sie nad pozycja do tego masazu bo od tylu zazucajac rece to ciezko :P to chyba z przodu trzeba, no nic bede sie zaglebiac to obczaje dogodna pozycje :P
    najlepiej to jedną nogę położyć gdzieś wyżej. Ja właśnie chcę uniknąć tego pękniecia i bólu. Nie zaproponowali Ci nacięcia?

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    HEJKA LASKI!!!
    Wróciłam hehe :P Tak jak pisałam, była u mnie moja siostra z mężem i dzieciaczkami, w sobote na noc była też moja druga siostra z chłopakiem, także weekend pełen ludzi. Teraz dopiero cisza i spokój hehe Super było się z nimi zobaczyć, bo mieszkają w Zduńskiej Woli koło Łodzi to jest więc ode mnie troszke daleko, żeby się widywać częściej. pare razy w roku tak do siebie przyjeżdżamy, raczej my bywaliśmy tam, a że teraz mamy swoje mieszkanie to możemy ich ugościć u nas bez problemu Dzieciaczki się wybawiły, a młodszy to mega agent. Gabryś się nazywa. No i była godzina juz jakos przed 23 i jemu się zachciało że tak powiem skakać. No to mu mówie, Gabek, nie skacz już dzisiaj, bo pod nami mieszka taki pan z brodą i tu przyjdzie i nas okrzyczy. No to on tak na mnie patrzy, usiadł koło mnie i takim poważnym tonem: A co mnie to obchodzi? hahah no myślałam, że padne Jutro musze zrobić generalne sprzątanie, bo wiadomo, że po takim weekendzie trzeba troszke ogarnąć :P pranie juz zrobione, jutro jeszcze jedno mi zostało, także spoko.

babeczki tyle tych stron miałam do nadrobienia, że już nie pamiętam co miałam pisać.. no kurdemole, nie przypomne sobie trudno, jak mi coś przyjdzie do głowy to po prostu napisze, hehe

jutro jade na krew i oddac mocz, zeby nie bylo potem przebojów z wynikami jak ostatnio, że 'no przecież wysłałam wszystko' a wynikow z moczu nie było... więc jade juz jutro a wiyta w srode a tydzień brzucholek coraz większy, kruszynka sie wierci całymi dniami, widze tylko jak brzuch faluje

no i dupa... znowu zgubiłam ten link do tej torby!!!!!! kobitki zabijcie mnie, też ją chce zamówić!
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Pati to miałaś wesoły weekend ale takie spotkania w gonie rodzinnym są potrzebne! ja uwielbiam bynajmniej

P.S. podsyłam Ci tego linka http://allegro.pl/torba-podrozna-wyc...046047488.html

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Pati to miałaś wesoły weekend ale takie spotkania w gonie rodzinnym są potrzebne! ja uwielbiam bynajmniej

P.S. podsyłam Ci tego linka http://allegro.pl/torba-podrozna-wyc...046047488.html
    jaaaaaaaaacie dziękuję, jesteś wielka! :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    ojezuniu, wielka w sensie że super, bez obraz tutaj hehe

O mnie
    a ta torba jest na tyle pojemna, ze pakujesz tam rzeczy do siebie i maluszka?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Klade sie z temperatura 37,5stopnia... Nic mi nie pomaga, jutro kupie herbate z lipy.. Martwie sie o moja kruszynke

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów