Strona 159 z 10091
Pokaż wyniki od 1,581 do 1,590 z 100907

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Nawet nie wiesz jak sie ciesze.:-D Ty mimo ze masz inna strefe czasowa.to i tak polozysz sie spac szybciej niz ja :-D
    hm.. u mnie 19.15 zajade do domu na 20 kapiel i takie tam, takze za jakies 2 godzinki w lozku bede

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    hm.. u mnie 19.15 zajade do domu na 20 kapiel i takie tam, takze za jakies 2 godzinki w lozku bede
    Ide na zwolnienie :-D

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ide na zwolnienie :-D
    hehe idz napewno by ci bylo nudno w domu mowie Ci pozniej tojuz bedzie inaczej bo to planowanie wszystkiego,zakupy,organizacja miejsca dla bejbka to wtedy zwolnie sie przyda a i brzuszek bedzie wiekszy to i ciezej bedzie a poki co to praca bo po urodzeniu nie wiadomo kiedy wrocisz do pracy

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    hehe idz napewno by ci bylo nudno w domu mowie Ci pozniej tojuz bedzie inaczej bo to planowanie wszystkiego,zakupy,organizacja miejsca dla bejbka to wtedy zwolnie sie przyda a i brzuszek bedzie wiekszy to i ciezej bedzie a poki co to praca bo po urodzeniu nie wiadomo kiedy wrocisz do pracy
    Ty sie kladiesz pewnie wiec Dobranoc :-D ja jeszcze tylko 20 minut ahhh :-)

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Witajcie, ja wczoraj miałam kontrolę i dzieciątko rośnie, widziałam bijące serduszko Ale nie wszystkie wieści są takie kolorowe, maluszek umiejscowił się póki co na samym dnie macicy i powinnam leżeć. Więc moje plan pracy do 8m-ca właśnie legły w gruzach. Może się okazać za 3 tyg że podrósł i inaczej się ułożył ale na tą chwile mocno uciska na szyjkę i może ją rozwierać. Czyli nadal diagnoza - poronienie zagrażające. Sama się siebie pytam, chyba tak retorycznie, czy to się kiedyś skończy?!

Veronika, cieszę się z Twoich dobrych wieści.
    Beatapab, super fotki i dwa maluszki
    Trzeba myśleć pozytywnie, że będzie dobrze jak sobie poleżysz. Trzymam kciuki

Member
    mycholinka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Madzia_84 spokojnie, dzidzia ułoży się inaczej bo będzie jej za ciasno, teraz leż grzecznie, musi być dobrze!
    W pierwszej ciąży moja Mała kochana córeczka leżała ciągle na pęcherzu - może był tydzień taki że nie uciskała pęcherza - masakra ubikacja co 15 min zaliczana była
    Ostatnio edytowane przez mycholinka ; 21-06-15 o 07:01

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej Dziewczyny! ale sie rozpisałyście...co tu zaglądam, to 20 stron więcej...hehe cóż to będzie pozniej! u mnie jakos leci...szczęśliwie skonczyłam juz 1 trymestr, kamień spadł mi z serca, staram się byc dobrej mysli, ale te mdłości mnie tak dobijają, że nie umiem sie cieszyć... po prostu masakra jakas...codzienne wymioty i do tego tak straszne samopoczucie, ze plakac się chce yhyyyyy
    licze na to, że już niedługo mi to minie...chce isc w pracy do lekarza zakładowego na rozmowe, ze chcialabym pracowac tylko po 4h dziennie...niestety tu w NL nie ma zwolnien, lekarze nic takiego nie wystawiaja i to jest troche głupie, ale jakos trzeba sobie radzic...mam nadzieje, ze sie zgodzi i bede na spokojnie mogla pracowac tylko po 4h, oby...
    za chwile śmigam do kościółka, potem obiadek i zobaczymy jak dalej minie dzien, oby nie na leżeniu z powodu złego samopoczucia
    zyczę Wam udanej niedzieli! pozdrawiam!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patuśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Madzia84 odpoczywaj duzo, praca nie zając, dzidzia ważniejsza
    A w domu wcale nie jest nudno.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    czesć dziewczyny ja wstałam dziś o 15 i czuje sie mega zmęczona, własnie zajadam obiad i wezme prysznic i na 17 ide znowu do pracy ale ym razem tylko do 24.. i potem 3 dni wolne wiec odpoczne troszke..

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    witajcie dziewczyny jak samopoczucie dzisiaj ja sie obudzilam bardzo glodna zjadlam troche i tak mnie zmulilo chyba po jajkach maz usmazyl jajecznice i cos ten zapach mi nie podszedl nic poleze troche to przejdzie tak mysle

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów