Strona 1585 z 10044
Pokaż wyniki od 15,841 do 15,850 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Mmmm spaghetti miałam w piątek, uwielbiam
    A lubicie carbonarę?
    Madzia uwielbiam Carbonare!!! Ale tylko jak sama zrobię Kilka razy zamówiłam w polskich knajpkach i nigdy mi nie smakowała taka jak moja w domu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    U mnie też leje. Trochę zmokłam jak wracałam
    od położnej. Pogadałam i umówiłam się na za tydzień Sprawdzała tętno maluszka i było ok <3
    Ja mierzyłam swój obwód i mam 106 cm :/ Liczby nie kłamią niestety :P
    Co do alkoholu to tęsknię za winem, ale już niedługo Ostatnio wystarczyło tylko powąchanie żeby zaspokoić pragnienie :P
    U mnie dzisiaj faszerowane bakłażany i krem z groszku.
    Czyli bez stresu wszystko w porzadku?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    ja mam takie buty i tylko w nich w zimie będę
    pomykać, bo zawsze miałam problem z grubymi łydkami i ciężko mi było kupić kozaki na zimę :/ a teraz to w ogóle by mi noga w nie nie weszła...
    Ja ich ogolnie nie lubie, zobaczymy czy beda potrzebne :P

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Madzia uwielbiam Carbonare!!! Ale tylko jak sama zrobię Kilka razy zamówiłam w polskich knajpkach i nigdy mi nie smakowała taka jak moja w domu
    Ja też robię sama Mąż szaleje zawsze jak robię Nie ma to jak sprawdzony przepis :P

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    A ja dziś mam dzień leniwca okazało się ze trzeba u nas w sypialni pomalować jeszcze jedna warstwę wiec sprzątanie musiałam odłożyć na jutro. Co za pech
    Tez nie mam żadnej bliskiej koleżanki w ciąży. Na szczęście mam super ekipę z liceum, staramy się widywać raz w miesiącu. Czasem ciężko zgrać terminy 5 zabieganych dziewczyn ale się staramy jedna z nich urodziła w styczniu wiec świeżutka mama i mogę się poradzić
    Jesli chodzi o winko to czasem mam ochotę ale na szkole rodzenia polozna mowila ze przeprowadzali ostatnio badania gdzieś tam jakiś chorych dzieci i po wywiadzie z mama okazywało się ze piła w ciąży okazjonalnie kieliszek \ pół raz na jakiś czas np na urodzinach. Dlatego ja nie ryzykuje, już tyle wytrzymam. Nie jem nawet cukierków z alkoholem, ani nawet nie wącham wina

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Z ciekawości tez zmierzyłam brzuch i mam 92cm czyli nie aż taki grubas ze mnie jak myslalam

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    A ja dziś mam dzień leniwca okazało się ze trzeba u nas w sypialni pomalować jeszcze jedna warstwę wiec sprzątanie musiałam odłożyć na jutro. Co za pech
    Tez nie mam żadnej bliskiej koleżanki w ciąży. Na szczęście mam super ekipę z liceum, staramy się widywać raz w miesiącu. Czasem ciężko zgrać terminy 5 zabieganych dziewczyn ale się staramy jedna z nich urodziła w styczniu wiec świeżutka mama i mogę się poradzić
    Jesli chodzi o winko to czasem mam ochotę ale na szkole rodzenia polozna mowila ze przeprowadzali ostatnio badania gdzieś tam jakiś chorych dzieci i po wywiadzie z mama okazywało się ze piła w ciąży okazjonalnie kieliszek \ pół raz na jakiś czas np na urodzinach. Dlatego ja nie ryzykuje, już tyle wytrzymam. Nie jem nawet cukierków z alkoholem, ani nawet nie wącham wina
    Ja też ani łyczka od początku ciąży nie wzięłam. Chociaż lubię okazjonalnie napić się lampki wina i jestem smakoszem tych piw radlerków cytrusowych przy grillowych spotkaniach tego mi trochę brakowało w te wakacje albo jabłkowe sommersby mniam mniam...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Ja też ani łyczka od początku ciąży nie wzięłam. Chociaż lubię okazjonalnie napić się lampki wina i jestem smakoszem tych piw radlerków cytrusowych przy grillowych spotkaniach tego mi trochę brakowało w te wakacje albo jabłkowe sommersby mniam mniam...
    Oj jeszcze sobie to odbijemy, może na przyszłe wakacje się uda

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ja też robię sama Mąż szaleje zawsze jak robię Nie ma to jak sprawdzony przepis :P
    To ja poprosze o ten przepis

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Właśnie ukończyłam robienie albumu zdjęć ze ślubu i zorientowałam się, że zapomniałam wywołać kilka zdjęć z oddzielnego folderu Zostawiłam kilka kart, później dorobię Już kilka tygodni temu miałam go zrobić, zakupiłam pierwszy album, ale niestety był zapakowany i jak w domu rozpakowałam okazało się, że jest bardzo źle zrobiony :/ Widać było klej, niedoszyte strony, ogólnie tandeta i prowizorka, no ale opakowanie całe takiee śliczne :/ W sobotę kupiłam drugi album i kazałam Pani rozpakować przy mnie - przynajmniej widziałam już co brałam, a nie chciałam zdjęć ze ślubu przyklejać, żeby on mi się za dwa lata rozszedł :/ Dzisiaj wieczorkiem odwiedzają mnie koleżanki z pracy, zrobię szarlotkę, która mi wyszła ostatnio, a Pan Poślubiony obiecał zrobić nam jego "danie popisowe" - sakiewki z ciasta francuskiego z serem pleśniowym i żurawiną. Myślicie, że mogę sobie pozwolić na mały grzeszek i zjeść jedną malutką sakiewkę? Od początku ciąży nie jadłam, a mam taką ochotę...
    Na sakiewke możesz sobie pozwolić od czasu do czasu można, to jest z napojem gazowanym jakbyś jadła codziennie to może zaszkodzi. A dzis z okazji babskiego święta zjedz nawet dwie o!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów