Strona 1579 z 10048
Pokaż wyniki od 15,781 do 15,790 z 100477

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dobra, koniec uzalania sie nad soba.. Szafa czeka. . bylam sprawdzic, dalej stoi w tym samym miejscu i nadal w srodku ten sam balagan musze to ogarnac... Wlacze sobie muzyke, jakas smetna, troche poplacze i zrobi mi sie lepiej ... Wina bym sie napila...

Przypomniala mi sie piosenka Micromiusic- takiego chlopaka... No i widzialy galy co braly 10 lat temu to co ja sie tu zalic teraz bede
    świetna pisenka;P ale na dzisiaj polecam : https://www.youtube.com/watch?v=Oo4OnQpwjkc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Esmeralda trzymam kciuki żeby wszystko było ok ! Ja też co chwilę mam "coś".

Daria ja nie dość że się wiercę to jeszcze stękam jak staruszka przy tym
    Madziu musimy smiesznie wygladac przy tym, noc dziwnego ze moj ma usmiech na twarzy jak probuje wstac. Ale zawsze wstanie pierwszy i mi pomoze

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Iza to rusz tylek z wyra, wlaczamy koledy i jazda z szafa a na marginesie polecam zestaw 4 plyt swiatecznych. O taki :

https://mediamarkt.pl/muzyka/the-bes...m_campaign=xml
    I widze ze super cena jest. Bo ja placilam ponad 50 zl. U nas cale swieta na okragla leci

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Iza to rusz tylek z wyra, wlaczamy koledy i jazd
    a z szafa a na marginesie polecam zestaw 4 plyt swiatecznych. O taki :

https://mediamarkt.pl/muzyka/the-bes...m_campaign=xml
    I widze ze super cena jest. Bo ja placilam ponad 50 zl. U nas cale swieta na okragla leci
    Caly listopad to u mnie walka z sama soba wlaczyc/nie wlaczyc

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Dzien dobry. Ja w lozeczku po sniadanku, rozmyslam co dzis robic, moze tez wezme sie za torbe, popiore ciuszki, jeszcze nie zaczelam, Mam kuzynke mlodziutka 22 lata jest ma 2 tyg do terminu porodu zapytalam ja ostatnio spakowana jestes? a ona do mnie -nie, spakuje sie jak sie zacznie, dobrze ze pisalysmy i nie widziala moje miny na te slowa, mowie, ty kochana jak sie zacznie to glowy nie bedziesz miala do tego i zapoimnisz cos na bank, jak jak jechalam to bylam spakowana wczesniej, a i tak z tego wszystkiego maz zapomnial ksiazeczki zdrowia i czekalam na izbie przyjec az dowiezie, na szczescie do szpitala bylo 20 minut to uwinal sie szybko i skurcze na to mi pozwala, by jeszcze w miare spokojnie poczekac, w szpitalu, ale nerwy byly. A co do relacji mesko damskich jestem 10 lat po slubie, a razem odkad pamietam no z 15 chyba juz bedzie to sporo czasu, przeszlismy kryzyz, mielismy sie rozejsc chyba ze 3 razy to z mojej inicjatywy, poczulam ze cos sie wypalilo stracilo sens malo rozmawialismy nie robilismy nic ze spraw intymnych, ja unikalam tego, pracowalam wtedy w restauracji na kuchni i jako kelnerka wszystko po trochu, wracalam pozno do domu, wiadomo taka praca, maz stawal sie bardzo zazdrosny robil wyzuty gdy spoznilam sie 5 minut ze moze z kims tam po drodze spotykam sie itd. klocilismy sie duzooo, az za duzooo do tegol alkohol w domu, maz czesto gdy wrocalam byl w stanie rożnego upojenia alk, Mam zal do siebie tylko, bo pozwalalam na zaczepki meza ktore doprowadzaly do rodzinnej awantury ktorej sluchal syn z drugiego pokoju, mielismy malutkie mieszkanko, nie bylo nawet gdzie sie posprzeczac, Syn przezywal gdy odeszlam w koncu bo wytrzymac dluzej tego nie moglam, pamietam jak lezelismy razem w lozku i mowil, mamo nie odchodz od taty prosze cie, jak mysle o tym mam lzy w oczach, mial wtedy 7 lat. Maz chodzil przepraszal, obiecywal po prawe ze przestanie pic ze przestanie mnie tak toksyczny itd. zgodzilam sie, wrocilam, wyjechal za granice sprowadzil nas... Jak jest teraz? bylo lepiej, byla poprawa spora cieszylam sie, a teraz roznie mam wrazenie rowniez, ze znow sie oddalamy, zaczyal siegac znow po alkochol nie tak czesto jak kiedys, ale jednak, ja wogole nie pije alkocholu, ciezko mi to zaakceptowac rozmawialam z nim nie raz, ale gdy czlowiek sam nie chce zostawic tego problemu za soba nikt tego za niego nie zrobi, ja tez pilam kiedyś, czesto przesadzalam nie tak jak on, ale czulam sie zle z tym, przeczytalam ksiazke nie bede przytaczac tytulu, ale pomogla mi bardzo, zostawilam alkohol za soba, nie chce pic wogole i dobrze sie z tym czuje, nie ciagnie mnie nic, wrecz czuje ulge i radosc, ze udalo mi sie wyjsc z tego, ale maz nadal siega i boli mnie to. Moje rozmowy, uwagi nic nie daja, mam tylko nadzieje, ze gdy urodzi sie syn cos w nim znow drgnie jak wtedy.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Hej Mamcie!
    I już po weekendzie. Dużo udało nam się załatwić, wczoraj byliśmy wieczorem u brata i bratowej (piętro niżej hihi) i z naszymi przyjaciółmi spędziliśmy miły wieczór. Ja teraz również nie mam koleżanek w ciąży, trzy które urodziły w tym roku, ale to też nie jakieś bardzo bliskie przyjaciółki. Myślałam, że na szkole rodzenia może się z kimś zakoleguję - moja teściowa 28 lat temu na szkole rodzenia poznała przyjaciółkę, z którą do dzisiaj widują się kilka razy w tygodniu, wspierają i w ogóle są jak siostry. A u mnie na szkole rodzenia jakoś tak mało osób ze sobą rozmawia, każdy siedzi z nosem w telefonie zamiast pogadać z koleżanką z ławki i czuję się trochę jak maszyna, która ma urodzić - słucha, koduje i ma wykonać za kilka miesięcy Nie wiem, może trafiłam na taką grupę.

Iza w Jysk byłam w sobotę i były wieszaczki, ale zaraz obok mam Pepco, poszłam i są tam tańsze, za 6 sztuk - 3,99 zł. A i są w Jysk koszyczki w promocji, ja swoje kupiłam 20 zł mniej na jednym, także na duże obniżki trafiłam.

Ja przez całą ciążę nie zwymiotowałam. Odpukać jakoś łagodnie przechodzę te objawy. Kilka razy mnie zamuliło, ale to np. w autobusie jak przysiadła się do mnie osoba niepierwszej świeżości itp. A jak Wam twardnieje brzuch to przy tym macie jakieś bóle, skurcze, ciągnięcie? Bo wczoraj miałam twardy brzuszek, ale żadnych dodatkowym objawów...

Ja jeszcze nie mam żadnych wycieków, żadnej siary... Mam nadzieję, że pokarm się pojawi. Bardzo chciałabym karmić piersią, ale zobaczymy cz tego chce natura

Natalia Wydaje mi się, że nie dość że teraz będziemy wpadać w huśtawkę hormonalną to jeszcze ta pogoda za oknem wpływa, że takie głupie myśli czasem człowieka nachodzą. Tak jak dziewczyny pisały, jestem przekonana, że Mąż Cię kocha i ubóstwia. Szanujecie się, wychowujecie wspólnie Wasze cuda, pomaga Ci, dba o Waszą przyszłość. Głowa do góry! Mam pomysł. Otwórz jakiś folder z Waszymi zdjęciami sprzed ślubu i na początku związku. Zwróć uwagę jak na siebie patrzyliście wtedy. Ja uwielbiam wracać do tych pierwszych chwil. Ten wzrok Jesteście teraz na innym etapie, bardziej dojrzalszym i głębszym, ale na pewno nie na gorszym. I życzę powodzenia z szafą! Ja już mam tą bitwę za sobą.

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    PRZEPRASZAM ZA BLEDY

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Ja też jęczę i stękam jak się zwlekam z łóżka. No cóż. Takie uroki....

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    PRZEPRASZAM ZA BLEDY
    Mysle ze duzo przeszlas i nalezy Ci sie medal. Alkohol potrafi sporo namieszac.. Moj tata byl alkoholikiem(nie pije od 8 lat) ale co byko to bylo. I te relacje z moja mama sie przez to posypaly.

Junior Member Awatar Dulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-22 zobacz kalendarz
    Już chyba każda styczniowa stęka jak stara się sturlać z łóżka, ja osobiście najbardziej jak chce zmienić pozycję z jednego boku na drugi no i w między czasie trzeba jeszcze się położyć na plecach... Koszmar

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów