Strona 1578 z 10083
Pokaż wyniki od 15,771 do 15,780 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Wina no! Mniam lacze sie w bolu moja szafa tez czeka a ja czekam sobie w lozeczku jeszcze zmotywujcie mnie haha
    Nie zmotywuje Cie bo sama leze w łóżeczku z pieskiem i mi tak dobrze heheheh :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Witam sie porannie. Boże co za noc. O pierwszej obudzila mnie córcia ze ma koszmary. A później zgaga. Myślałam ze oszaleje. Dopiero rennie przegryzione 5 lyzeczkami bulki tartej dali zasnąć. A dzis z rana awantura - bo corka nie wstaje do przedszkola. Bo ona nie zależy zielonej bluzki (ma fazę na różowe). Normalnie kiedys ja udusze

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Witam
    sie porannie. Boże co za noc. O pierwszej obudzila mnie córcia ze ma koszmary. A później zgaga. Myślałam ze oszaleje. Dopiero rennie przegryzione 5 lyzeczkami bulki tartej dali zasnąć. A dzis z rana awantura - bo corka nie wstaje do przedszkola. Bo ona nie zależy zielonej bluzki (ma fazę na różowe). Normalnie kiedys ja udusze
    O jej, zielony tez w modzie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Nati ja mam ochote wlaczyc koledy

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Na fb nic sie nie dzieje. Dyskutujemy tylko tutaj, tam jest lista styczniowek w wiadomosci priv przesylam linka. Napisz jak dzidzia... Ile wazy?
    ostatnia wizyta 27.10 - młody ważył 1,5 kg - jak czytałam na stronach to ksiązkowo co do tygodnia ciąży
    z powodu problemów zdrowotnych brałam antybiotyk i biore sterdydy w kroplach do nosa , same niefajne kwestie.... kaszel mam taki że muszę łyka thiocodin , wczoraj po kaszlu tak mnie bolało podrzusze że myślałam że na SOR wyląduuje, nie jest ciekawie,

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dobra, koniec uzalania sie nad soba.. Szafa czeka. . bylam sprawdzic, dalej stoi w tym samym miejscu i nadal w srodku ten sam balagan musze to ogarnac... Wlacze sobie muzyke, jakas smetna, troche poplacze i zrobi mi sie lepiej ... Wina bym sie napila...

Przypomniala mi sie piosenka Micromiusic- takiego chlopaka... No i widzialy galy co braly 10 lat temu to co ja sie tu zalic teraz bede
    włącz "oj tam oj tam" albo "jestem Bogiem " :P to ci humor poprawi :* - poza tym ja też mam staż 10 lat ślubu i 14 lat związku i własnie wczoraj kiedy bolał mnie brzuch młoda 2,5 letnia córka nie chciała spać, potem wymiotowała bo ma takie gluty i kaszel i wszystko się waliło pokłóciłam się z mężem i walnął drzwiami i wyszedł a ja zostałam sama z rzygami na plecach ... nie zawsze jest kolorowo ale jak dziewczyny wspominały ogarniacie temat macie dzieci i tyle - musicie czasem odpocząc coś wypić jak skończysz karmić, brać seksi bieliznę i wkoczyć na m - dodasz pikanterii której teraz pewno z powodu zmęczenia brak

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Esmeralda trzymam kciuki żeby wszystko było ok ! Ja też co chwilę mam "coś".

Daria ja nie dość że się wiercę to jeszcze stękam jak staruszka przy tym

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    ostatnia wizyta 27.10 - młody ważył 1,5 kg -
    jak czytałam na stronach to ksiązkowo co do tygodnia ciąży
    z powodu problemów zdrowotnych brałam antybiotyk i biore sterdydy w kroplach do nosa , same niefajne kwestie.... kaszel mam taki że muszę łyka thiocodin , wczoraj po kaszlu tak mnie bolało podrzusze że myślałam że na SOR wyląduuje, nie jest ciekawie,
    O jej... Wspolczuje, zdrowka Kochana. W ktorym Ty jestes tyg?

O mnie
    fghjkz dziś kończe 32

O mnie
    muszę brak leki bo :
    od kaszlu skraca się szyjka a od kataru młody jest niedotleniony ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów