Strona 1574 z 10063
Pokaż wyniki od 15,731 do 15,740 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dziewczyny,macie jakies swoje kolezanki, ktore sa teraz tez w ciazy?? U mnie jak zwykle nie. No jedna przyjaciolka urodzila 4 miesiace temu, ale ten jaciezszy ojres ciazy znow przechodze sama... W ogole malo kolezanek mam... Jak wyszlam za maz i zaczely sue dzieci rodzic to wszystkie znajomosci licealno-studyjne sie rozeszly

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dziewczyny,macie jakies swoje kolezanki, ktore
    sa teraz tez w ciazy?? U mnie jak zwykle nie. No jedna przyjaciolka urodzila 4 miesiace temu, ale ten jaciezszy ojres ciazy znow przechodze sama... W ogole malo kolezanek mam... Jak wyszlam za maz i zaczely sue dzieci rodzic to wszystkie znajomosci licealno-studyjne sie rozeszly
    U mnie to samo, nikt nie jest w ciazy.. Kolezanki wiecznie zajete sa i jakos nie maja czasu sie spotkac, tylko czasami.. Chcialabym miec kogos przy sobie kto tez jest w ciazy hmm

Senior Member
    nayana

O mnie
    Kazal Ci ktos mieszkac tak daleko ???

Kurcze fajnie tak byloby moc wspolnie cos porobic. Nawet wyjsc na durne zakupy itd...

A jak tam z wasza siarka z piersi?? U mnie nic... Jak nacisne to minimalna kropelka wyplywa.. Mam nadzieje ze to nie oznacza braku pokarmu po porodzie..

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Kazal Ci ktos mieszkac tak daleko ???

Kurcze fajnie tak byloby moc wspolnie cos porobic. Nawet wyjsc na durne zakupy itd...

A jak tam z wasza siarka z piersi?? U mnie nic... Jak nacisne to minimalna kropelka wyplywa.. Mam nadzieje ze to nie oznacza braku pokarmu po porodzie..
    To Was rozsialo tak daleko u mnie tez nic.. Ciekawe hmm

Senior Member
    nayana

O mnie
    Masz juz jakies plany na jutro? Ja bym chciala wielka szafe wysprzatac, kilka polek przeznaczyc dla malej i miec posegregowanevtam ubranka w wiekszych rozmiarach... Laxienke ogarnac tez musze... W zasadzie to wszedzie znajdzie sie cos do posprzatania

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Heja my juz w domku po obiedzie u mamypojadlam,polezalam ,uzupelnilysmy braki w pracy takze niedziela prawie zleciala...Ola bidulko z Toba juz lepiej prawda?sciskam Cie Kochana mocno...forum mobilizuje takze bez oszustw tutaj!hehe...moja kolezanka w ciazy i pyta sie o rozne rzeczy ,objawy itp a Ja niby taka doswiadczonaale na spacerki bedziemy chodzic razem ,moze jak sie urodzi u nich dziewczynka to zostana przyjaciolkami jak myseans serialowy pora zaczac...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Masz juz
    jakies plany na jutro? Ja bym chciala wielka szafe wysprzatac, kilka polek przeznaczyc dla malej i miec posegregowanevtam ubranka w wiekszych rozmiarach... Laxienke ogarnac tez musze... W zasadzie to wszedzie znajdzie sie cos do posprzatania
    Tak jak Ty musze ogarnac szafe. Wstawic pierwsze pranie malej, jechacna zakupu bo takich koszyczkow ozdobnych mi brak do lazienki itp wiec sie rozejrze za tym

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Heja my juz w domku po obiedzie u
    mamypojadlam,polezalam ,uzupelnilysmy braki w pracy takze niedziela prawie zleciala...Ola bidulko z Toba juz lepiej prawda?sciskam Cie Kochana mocno...forum mobilizuje takze bez oszustw tutaj!hehe...moja kolezanka w ciazy i pyta sie o rozne rzeczy ,objawy itp a Ja niby taka doswiadczonaale na spacerki bedziemy chodzic razem ,moze jak sie urodzi u nich dziewczynka to zostana przyjaciolkami jak myseans serialowy pora zaczac...
    Ciekawe kiedy bedzie znala plec

Senior Member
    nayana

O mnie
    Wszystkie sprzatamy a konca nie widac... Normalnie studnia bez dna... Ja ozdobne koszyczki kypowalam w jysku... Ale to juz chwile temu bylo...
    Verka, pewnie ze doswiadczona jestes,przynajmniej o te kilka miesiecy fajnie ze dzieci z tego samego roku bedziecie miec.. Razem pewnie pojda do przedszkola i szkoly

Senior Member
    nayana

O mnie
    Ciekawe ktora z nas bedzie miala jako pierwsza kolejne dziecko weszlam na forum listopadowek... Tam o niczym innym nie ma mowy tylko o skurczach i porodach... Jeszcze chwile i nas to czeka to sie dopiero zacznie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów