Strona 1573 z 10065
Pokaż wyniki od 15,721 do 15,730 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej
    tez czytam Was caly dzien, ale tez jakos checi brak, zeby cosik napisac...
    Ola-trzymam kciuki, zeby bol minal!
    Co do masazu krocza, tez czytalam, ale to najlepiej robic przed 1 porodem, bo przy nastepnych juz nie trzeba ( tak przynajmniej pisza w ksiażce " W oczekiwaniu na dziecko") bo podobno juz krocze bez problemu sie rozciagnie. Ale szczerze też jakoś siebie nie widze, zebym miala sie masowac, poki co cwicze ostro miesnie Kegla. Mam nadzieje, ze jakos dam rade przezwyciezyc ten bol w koncu nagroda bedzie najpiekniejszym cudem
    Na kolacje zrobilam zupe mleczna z kluseczkami, a teraz obralam caly talerz owoców- pyszotka
    zycze Wam jak i sobie przespanej nocy!!! Do jutra!
    aha...zapomnialabym...akurat mam foto sprzed 2-óch tyg to pokażę Wam jaki ja mam wielki brzuch!!! nic dziwnego, ze lekarz zakladowy zapytal, czy spodziewam sie bliźniakow, bo jest naprawde ogromny, a niby ta moja Ninka aż taka duża wcale nie jest...ocencie same, no i teraz po tych 2 tyg jest oczywiscie jeszcze większy taka juz ze mnie SŁONICAKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	brzuch.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	8.1 KB
ID:	91432

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    hej
    tez czytam Was caly dzien, ale tez jakos checi brak, zeby cosik napisac...
    Ola-trzymam kciuki, zeby bol minal!
    Co do masazu krocza, tez czytalam, ale to najlepiej robic przed 1 porodem, bo przy nastepnych juz nie trzeba ( tak przynajmniej pisza w ksiażce " W oczekiwaniu na dziecko") bo podobno juz krocze bez problemu sie rozciagnie. Ale szczerze też jakoś siebie nie widze, zebym miala sie masowac, poki co cwicze ostro miesnie Kegla. Mam nadzieje, ze jakos dam rade przezwyciezyc ten bol w koncu nagroda bedzie najpiekniejszym cudem
    Na kolacje zrobilam zupe mleczna z kluseczkami, a teraz obralam caly talerz owoców- pyszotka
    zycze Wam jak i sobie przespanej nocy!!! Do jutra!
    aha...zapomnialabym...akurat mam foto sprzed 2-óch tyg to pokażę Wam jaki ja mam wielki brzuch!!! nic dziwnego, ze lekarz zakladowy zapytal, czy spodziewam sie bliźniakow, bo jest naprawde ogromny, a niby ta moja Ninka aż taka duża wcale nie jest...ocencie same, no i teraz po tych 2 tyg jest oczywiscie jeszcze większy taka juz ze mnie SŁONICAKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	brzuch.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	8.1 KB
ID:	91432
    I tak mam większy a najlepsze ze mam zapadnięty pępek - chłopcy są po bokach i nie ma co wypełnić tego miejsca. A myślałam ze wystrzeli. A brzuszek masz piekny

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Czy moze byc w ciazy w ogole jakis brzuszek brzydki?? Wszystkie sa piekne!! Niezaleznie od ksztaltu, rozstepow, czy wielkosci... Kryja najwiekszy skarb- dziecko!! I osobiscie uwazam, ze to wlasnie brzuch jest jest najpiekniejsza czescia ciala kobiety a zaraz po nim piersi ( bez znavzenia jaki rozmiar) ktore pozwalaja dzieciom rosnac... Dla mnie to jest niezwykle ze cialo kobiety zostalo tak stworzone
    Piekne sa te Wasze brzuszki !!

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny,
    wracam po przerwie.
    Wczoraj miałam zły dzieńj jedynie podczytywałam Was.
    Dzisiaj już lepiej Pół dnia przy garach (z własnej woli), okupione niestety bólem pleców. Ciągle wydaje mi się że mogę jeszcze to i tamto a potem wszystko boli.
    Ola ja też mam podobny ból, ale nie aż tak intensywny i częsty. Budząc się w nocy przy przekręcaniu boli. A jak leżę dłużej i wstaję to pierwsze 3 metry idę jak jakaś pokraka Ale mam nadzieję że Tobie przejdzie
    Rolcia, współczuję dolegliwości Ja w pierwszym trymestrze przekonałam się na własnej skórze że "człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce". Choć ostatnio też mam lekkie mdłości (już przez przytulania z toaletą) i doszła zgaga, ale bardziej dokucza mi to że moje własne ciało ogranicza mnie i moje ruchy
    Jutro mam spotkanie z położną i idę do lekarza z moimi wynikami :/ Ciekawe co powie i jakie "zabiegi" znów będę musiała stosować.
    Tosieńka piękny brzuszek Ja mam podobnej wielkości

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Czy moze byc w ciazy w ogole jakis brzuszek brzydki?? Wszystkie sa piekne!! Niezaleznie od ksztaltu, rozstepow, czy wielkosci... Kryja najwiekszy skarb- dziecko!! I osobiscie uwazam, ze to wlasnie brzuch jest jest najpiekniejsza czescia ciala kobiety a zaraz po nim piersi ( bez znavzenia jaki rozmiar) ktore pozwalaja dzieciom rosnac... Dla mnie to jest niezwykle ze cialo kobiety zostalo tak stworzone
    Piekne sa te Wasze brzuszki !!
    Natalia dla mnie to też niesamowite, że kobiece ciało potrafi się tak zmienić w ciągu 9 miesięcy i że jesteśmy tak przystosowane żeby nosić w sobie dziecko. Jak ono tam rośnie, dzień po dniu, to naprawdę jest cud
    Jednak czasem te zmiany dają w kość. Mam dni, że czuję się ociężała, brzydka, gruba itp. Innym razem prężyłabym dumnie mój brzuchol, szczególnie jak wiem że jest tam mała dziewczynka

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Czesc mamusie niedziela szybciutko zleciala, zreszta jak kazdy inny dzien..
    Olka kurcze mam nadzieje ze z Toba w porzadku wszystko juz jest Kochana.
    Edytka piekny brzusio, ale racja kazdy brzuszek jest sliczny...
    Madziu tez mam czasem takie dni ze az mi sie nie chce nic jak patrze na siebie...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Z ciekawosci zmierzylam obwod brzuszka, wyszlo 98 cm hihi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Z ciekawosci zmierzylam obwod brzuszka, wyszlo 98 cm hihi
    Tez zmierzylam... U mnie juz 102,103 ... No ale moj byczek musi miec duzy domek zeby sie pomiescic i powiem wam dziewczyny, ze nie wiem od czego to zalezy ale faktycznie z kazda ciaza brzuszek jest wiekszy i szybciej robi sie widoczny...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Tez zmierzylam... U mnie juz 102,103 ... No ale moj byczek musi miec duzy domek zeby sie pomiescic i powiem wam dziewczyny, ze nie wiem od czego to zalezy ale faktycznie z kazda ciaza brzuszek jest wiekszy i szybciej robi sie widoczny...
    Wcale duzo wiecej ode mnie nie masz

Senior Member
    nayana

O mnie
    [QUOTE=fghjkz;2741151]Wcale duzo wiecej ode mnie nie masz[/QUOTEkazdy cm w obwodzie robi wizualbie duuuuza roznice

A w ogole to dobre jest to forum. Powiedzialam, ze pojde prasowac i przeleje te plyny. Umylam sie i stwierdzilam, ze jednak mi sie nie chce.. Ale jakos tak glupio mi sie zrobilo, ze pisalam i nie slowna jestem. Wiec melduje, ze jednak wszystko wyprasowane i buteleczki pelne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów