Strona 1570 z 10046
Pokaż wyniki od 15,691 do 15,700 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Hej mamusie, ja zasnelam wczoraj momentalnie i kilka razy bylam w lazience, a pospalam do 9.30 milo.

U mnie taki wiatr ze nie chce sie wychodzic wgl.. I co chwile prad ucieka :/

Ja bylam w kiku wczoraj jak cos.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cześć dziewczynki!

Boziu dziewczyny jak mam z takim bólem chodzić do końca to ja dziękuję, w nocy jeszcze bardziej się nasilił, ani się przekręcić, ani wstać. Najlepiej jak leże i się nie ruszam. Teraz wstawanie na siku zajmuje trzy razy dłużej, bo idę jak babcia z nogi na nogę po ścianie i taki ból że ręka automaczynie sama idzie w to miejsce i tak jakbym sobie chciała podtrzymać jak chodzę, nie wiem ciężko to określić i opisać, ale ogólnie masakra, tylko laski mi brakuje, chustki i prawdziwa babcia. Nawet naprostsze czynności jak pochylanie się, ubieranie skarpetek, siadanie, wstawanie, a chodzenie to najbardziej, sprawiają ogromny ból. I z dnia na dzień widzę, że jest coraz gorzej.

Veronika jaka słodka blondyneczka!
    Ostatnio edytowane przez aleksandramagdalena ; 08-11-15 o 09:30

Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	^327EEF3D512070C64C3AFEDA603796586CF0EE018A34198601^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	51.6 KB
ID:	91417
    no to ja też się pochwalę swoim Wojtusiem....

Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    kiedyś wstawiałyście foto ale coś nie miałam jak zdjęcia zrobić, dzisiaj sobie cyknęłam, obwód brzuszka 106 cm...

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta

Nazwa:	^327EEF3D512070C64C3AFEDA603796586CF0EE018A34198601^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
    Ale masz piękny brzusiu <3

Ja dziś z zamiarem ubrania lużniejszej sukienki sprzed ciąży... ubieram a tu... tunika hihi

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    zobaczcie jaki śliczny brzdąc. Mojemu znajomemu urodził się mały Nikodem 1 listopada. Już niedługo my bedziemy miały nasze dzieciątka na świecie
    ale slodki maluch ) moj mały tez ma na imie Nikodem, a urodzil sie 2 listopada

O mnie
    weronika cyt. "Dobrze ze ja ta torbe mam z glowy...w razie co myk w auto i jade,Amelka myk wyskoczy i wracamy do domku hahaha"
    heh masz poczucie humoru oby tak latwo poszlo jak piszesz nam wszystkim
    Ostatnio edytowane przez naomi ; 08-11-15 o 12:05

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    naomi ja np Ci nie powiem, ze czuję się jakoś mniej atrakcyjna, bo w ciuchach chodzę praktycznie tych samych.. Może czasem jak balon, przez brzuszek :P chociaż bardziej mi przeszkadzają czerwone plamy wokół ust, które mam przez całą ciążę. Dziewczyny może któraś też ma taki problem i poleca jakiś dobry krem? bo ja już nie wiem czego używać..

dzień z życia podatnika.. jakie to życiowe.

Ja dopiero co, mam chwilkę dla siebie. Rano byliśmy na warsztatach rodzić po ludzku. Całkiem przyjemnie prowadzone, ale dużo zbieżnych informacji, z którymi ja osobiście się nie zgadzam. Z ciekawostek: położna polecała w ostatnim trymestrze pić herbatkę z liści malin albo siemie lniane, zwiększa to wydzielanie śluzu w pochwie, za czym idzie łatwiejszy poród oraz żeby zacząć od 34 tyg masaż krocza olejkiem ze świeżych migdałów + wit. E. 4-5 razy w tyg. 5-10 minut. Zaczynając krążenie wokół krocza od 1 palca i tak po kolei 2,3,4, jak się uda to i 5. <-- wydaję mi się, że to może być całkiem przydatne, bo jeżeli miałoby dojść do masażu szyjki przez położną to nie byłoby już tak kolorowo..
    A tymczasem ja zastanawiam się nad zrobieniem literek dla Mikołaja, a mój Kamil wziął szlifierkę w dłoń i ściera łożeczko. Dostaliśmy w spadku, a ja zażyczyłam sobie białe, wiec dziś zakupiliśmy wszystkie potrzebne rzeczy. Zawsze to coś zrobionego od siebie.. dla mnie takie rzeczy cieszą oko
    a Wy jakie macie plany na wieczór?
    Czerwone plamy hmm ja mam na twarzy, ale sa raczej brazowo czerwonkawe delikatne nieregularne, ale ja mam od slonca I solarium ponoc, bylam u dermatologa. Slonca musze unikac jak ognia.A co do twoich ciekawostek to tez slyszlam ,ze ta herbatka przyspiesza porod, ponoc wskazana po 37 tyg bodajze jesli sie nie myle, a siemie lniane to tez jak sie starasz o dzidziusia, bo niby zwiekszenie wydzieliny zwieksza zaplodnienie, wiem ze kolezanki praktykowaly na sobie te ktore nie mogly zajsc w ciaze. A co do tego masazu krocza to czytalam ostatnio tez, chyba bede sie zaglebiac moze rzeczywiscie pomoc.

O mnie
    [QUOTE=Whatz;2740504]Naomi ja również nie czuję się za dobrze w swoim obecnym ciele. Przed ciążą byłam aktywna sportowo - rower, fitness, zumba (na zajęciach z zumby poczułam ukłucie w brzuszku i wiedziałam, ze jestem w ciąży) i musiałam zrezygnować ze względów zdrowotnych, a że pracę mam biurową to od razu zauważyłam zmiany w moim ciele Przytyłam ok. 8 kg i rzeczy sprzed ciąży spakowałam do największej walizki i kazałam wynieść Panu Poślubionemu do piwnicy Teraz zrobili mi garderobę i miałam plan rozpakować wszystkie rzeczy, ale nie chce sobie psuć humoru i zrobię to dopiero jak przyjdzie wiosna, organizm się zregeneruje i wezmę się za siebie Najważniejsze jest dla mnie zdrowie Malutkiej, więc temat ubrań czy sylwetki jest na drugim, jak nie na trzecim planie No i fajnie też, że dla Mojego jestem coraz piękniejsza z powiększającym się brzuszkiem. To też dodaje mi skrzydeł w tym ciężkim okresie.[/QUO
    I dobrze zrobilas z tymi ciuszkami sprzed ciazy zgadzam sie ze zdrowie malenstwa najwazniejsze i tez mowie sobie ze jak znajde czas potem to popracuje nad swoim cialem prsytylam nie wiele rowniez jakies 8 kg. wiec mysle ze problemu nie bedzie by dojsc do formy, potem, ale mam takie mysli ostatnio ze chetnie bym wskoczyla w jakies szpileczki juz od czasu do czasu A moze mam takie mysli, bo maz mi nie mowi ze jestem piekna z tym brzuszkiem ( moze potrzebuje tych slow ehhh ale taki juz moj maz, malo wylewny byl zawsze, dba o nas jak tylko moze, ale malo uczuc okazuje poprostu, ma inne sposoby na to, by okazac milosc. Znikam na jakis spacer, sloneczko pieknie swieci. Milego popoludnia zycze wam.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta

cudowny brzusio taki zgrabniutki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów