Strona 157 z 10044
Pokaż wyniki od 1,561 do 1,570 z 100438

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    kuzynka ma dwoch chlopcow sa dwu jajowi jeden ciemny drugi blondynek wcale nie podobnijeden z nich zarzadca i ma byc tak jak on chce hehe a ten drugi sie na to godzi takze zgrali sie jako blizniaki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    cudenka dwaaz sie wzruszylam...a brzusio sliczny ja plaska ale i ten moj cudaczek malutki takze czekam
    Ale brzusio sliczny :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Cudny :-)

Member
    mycholinka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    śliczny brzusio

Senior Member Awatar Patuśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Super zdjecia

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Ja to jestem szczupla i u mnie w rodzinie zawsze tak bylo ze brzusio bylo widac w 5 msc dopiero :-P

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ja to jestem szczupla i u mnie w rodzinie zawsze tak bylo ze brzusio bylo widac w 5 msc dopiero :-P
    ja tez raczej do szczuplych nalezetakze cierpliwie czekam jak tam w pracy ?my na rybach slonca nie ma ale cieplo dzieci brata rogaliki mi zjadly bedziemy grilla robic a juz glodna hehe pojade cos sobie kupie jakiego shake ostanio zielone jabluszko kupilam pychotka chyba jade

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    ja tez raczej do szczuplych nalezetakze cierpliwie czekam jak tam w pracy ?my na rybach slonca nie ma ale cieplo dzieci brata rogaliki mi zjadly bedziemy grilla robic a juz glodna hehe pojade cos sobie kupie jakiego shake ostanio zielone jabluszko kupilam pychotka chyba jade
    Dobre musialas zrobic te rogaliki :-) straszne nudy w pracy dopiero po 21 jest a gdzie tu 5 rano :-o masakra. A ja jem zwykle zielone jablko teraz hehe :-D zazdroszcze ogniska. Ale za tydzien weekend mam wolny wiec tez cos zaplanuje :-) moj ukochany byl mnie odwiedzic w pracy takze godzinka zleciala szybko :-P rybki biora?:-D

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Witajcie, ja wczoraj miałam kontrolę i dzieciątko rośnie, widziałam bijące serduszko Ale nie wszystkie wieści są takie kolorowe, maluszek umiejscowił się póki co na samym dnie macicy i powinnam leżeć. Więc moje plan pracy do 8m-ca właśnie legły w gruzach. Może się okazać za 3 tyg że podrósł i inaczej się ułożył ale na tą chwile mocno uciska na szyjkę i może ją rozwierać. Czyli nadal diagnoza - poronienie zagrażające. Sama się siebie pytam, chyba tak retorycznie, czy to się kiedyś skończy?!

Veronika, cieszę się z Twoich dobrych wieści.
    Beatapab, super fotki i dwa maluszki

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Witajcie, ja wczoraj miałam kontrolę i dzieciątko rośnie, widziałam bijące serduszko Ale nie wszystkie wieści są takie kolorowe, maluszek umiejscowił się póki co na samym dnie macicy i powinnam leżeć. Więc moje plan pracy do 8m-ca właśnie legły w gruzach. Może się okazać za 3 tyg że podrósł i inaczej się ułożył ale na tą chwile mocno uciska na szyjkę i może ją rozwierać. Czyli nadal diagnoza - poronienie zagrażające. Sama się siebie pytam, chyba tak retorycznie, czy to się kiedyś skończy?!

Veronika, cieszę się z Twoich dobrych wieści.
    Beatapab, super fotki i dwa maluszki
    Badzmy dobrej mysli :-* jestesmy z Toba. A poki co odpoczywaj zdrowie najwazniejsze :-*

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów