Strona 1567 z 10063
Pokaż wyniki od 15,661 do 15,670 z 100622

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    u mnie dzsiaj noc tez kiepska... poza tym nasz synek ostatnio sie mega butuje ze spaniem i trzeba z nim walczyc godzinem poltora wieczorem poki zasnie... masakra... a tydzien temu ladnie sam zasypial w 15 min... od roku sam zasypial a tu cos mu sie odwidzialo
    wiec dzisiaj spal do 8:30 - a my razem z nim
    rano basen a pozniej porzadki w domu - szafy skonczone wiec trzeba bylo je troche uzupelnic
    jeszcze musze zrobic porzadki w swoich ubraniach no i zabrac sie za ubranka dla malucha bo poki co wszystko stoi w pudlach...

a plan na jutro to ikea rano a po poludniu wpadaja znajomi

tez musze isc do rossmana po gadzety do rzes

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    naomi ja np Ci nie powiem, ze czuję się jakoś mniej atrakcyjna, bo w ciuchach chodzę praktycznie tych samych.. Może czasem jak balon, przez brzuszek :P chociaż bardziej mi przeszkadzają czerwone plamy wokół ust, które mam przez całą ciążę. Dziewczyny może któraś też ma taki problem i poleca jakiś dobry krem? bo ja już nie wiem czego używać..

dzień z życia podatnika.. jakie to życiowe.

Ja dopiero co, mam chwilkę dla siebie. Rano byliśmy na warsztatach rodzić po ludzku. Całkiem przyjemnie prowadzone, ale dużo zbieżnych informacji, z którymi ja osobiście się nie zgadzam. Z ciekawostek: położna polecała w ostatnim trymestrze pić herbatkę z liści malin albo siemie lniane, zwiększa to wydzielanie śluzu w pochwie, za czym idzie łatwiejszy poród oraz żeby zacząć od 34 tyg masaż krocza olejkiem ze świeżych migdałów + wit. E. 4-5 razy w tyg. 5-10 minut. Zaczynając krążenie wokół krocza od 1 palca i tak po kolei 2,3,4, jak się uda to i 5. <-- wydaję mi się, że to może być całkiem przydatne, bo jeżeli miałoby dojść do masażu szyjki przez położną to nie byłoby już tak kolorowo..
    A tymczasem ja zastanawiam się nad zrobieniem literek dla Mikołaja, a mój Kamil wziął szlifierkę w dłoń i ściera łożeczko. Dostaliśmy w spadku, a ja zażyczyłam sobie białe, wiec dziś zakupiliśmy wszystkie potrzebne rzeczy. Zawsze to coś zrobionego od siebie.. dla mnie takie rzeczy cieszą oko
    a Wy jakie macie plany na wieczór?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Zectez ikei nie mam blizej mecze meza abysmy pohwchali. W zasadzie potrzebuje samych pierdulek wiec poki co sue nie oplaca specjalnie po to jechac... A sa super kuveczki do zawieszenia do lozeczka i tak samo do tego przewijaka.. Hmm moze przed porodem uda sie go jeszcze namowic... Oby

Zrobilam soczek z jablek, gruszek i pomaranczy.. Pycha
    Rosol na galaretke nastawiony. Jakos po powrocie do domu troche sil wrocilo pranko sie pierze, za chwile kolejbe. Maz polozy dzieci spac a ja legne z koldra na kanapie i bede robic NIC

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    zobaczcie jaki śliczny brzdąc. Mojemu znajomemu urodził się mały Nikodem 1 listopada. Już niedługo my bedziemy miały nasze dzieciątka na świecie
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	marasek.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	91.6 KB
ID:	91404  

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Uff, nadrobiłam!
    Natalka zaczynam lubić Twojego teścia, zadziwia mnie coraz bardziej i nie powiem, z utęsknieniem czekam na posty o nim
    Daria życzę udanego seansu, daj znać jak Ci się film podobał!
    Beatka również słyszałam o tym masażu krocza, no nie wiem chyba zapytam swoją położną co ona o tym sądzi

U nas dzień straaasznie aktywny. Kupiliśmy łóżeczko juuupi Zdecydowaliśmy się na to http://plusbaby.pl/p1/mebelki/classi...by-light-grey/ wersja 70/140 Do tego zamówiliśmy materac, bo nie było rozmiaru :/ Kupiłam też poduszeczkę i kołderkę z wkładem kukurydzianym, pościel szarą z zeberką http://cebababy.pl/produkty/posciele...w-3-elementowy, dwie koszule do karmienia, wieszaczki do szafy Emilki, dwa ozdobne kosze wiklinowe na promocji w Jysk, kocyk dzianinowy dla małej i laleczkę do łóżeczka z kołysanką - będę co wieczór przed snem jak czytam książkę puszczać Małej - jak się urodzi może będzie pamiętać melodię

A no i w rossmanie zakupiłam tusz jakiś z Rimmela i kosmetyki dla mnie do szpitala, to kosmetyczkę mam już spakowaną

Plecy wysiadają. Po drodze jeszcze kawka u teściowej i dopiero co wróciliśmy. Teraz kakao, pod kocyk i też czekam na Voice, bo mój jeszcze coś pracuje :/ Życzę udanego wieczoru Mamusie!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Betty piękny chłopczyk!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Naomi ja również nie czuję się za dobrze w swoim obecnym ciele. Przed ciążą byłam aktywna sportowo - rower, fitness, zumba (na zajęciach z zumby poczułam ukłucie w brzuszku i wiedziałam, ze jestem w ciąży) i musiałam zrezygnować ze względów zdrowotnych, a że pracę mam biurową to od razu zauważyłam zmiany w moim ciele Przytyłam ok. 8 kg i rzeczy sprzed ciąży spakowałam do największej walizki i kazałam wynieść Panu Poślubionemu do piwnicy Teraz zrobili mi garderobę i miałam plan rozpakować wszystkie rzeczy, ale nie chce sobie psuć humoru i zrobię to dopiero jak przyjdzie wiosna, organizm się zregeneruje i wezmę się za siebie Najważniejsze jest dla mnie zdrowie Malutkiej, więc temat ubrań czy sylwetki jest na drugim, jak nie na trzecim planie No i fajnie też, że dla Mojego jestem coraz piękniejsza z powiększającym się brzuszkiem. To też dodaje mi skrzydeł w tym ciężkim okresie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Whatz

O mnie

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Whatz to widzę, że zakupy się udały. Świetne łożeczko, ciekawe jak nasze wyjdzie :P Chciałabym żeby jutro było skończone i już czekało na maluszka. Tylko materac trzeba dokupić

Witajcie przyszłe Mamy
    W NAWIĄZANIU DO OCHRONY ŻYCIA I ZDROWIA NASZYCH DZIECI.... Jestem studentką socjologii (i niedługo też planuję zostać Mamą). Przeprowadzam właśnie ankietę o nowoczesnych technologiach w medycynie oraz cenach takich usług. Ankieta jest bardzo przyjemna i krótka
    Znajdziecie ją pod tym linkiem: http://goo.gl/forms/rlMLJ6t5m3
    Pomóżcie mi dostać dobrą ocenę i odpowiedzcie na pytania
    WIELKIE DZIĘKI!!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów