Strona 1562 z 10058
Pokaż wyniki od 15,611 do 15,620 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    aaaa...dwa mi się dodały posty:P sory...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Marta niezla mialas przygode z firanka ... Dobrze ze rodzinka kochana i od razu chetna do pomocy tez by mnie w takiej sytuacji lzy zalaly ....
    Ja juz wstalam, tzn obudzilam sie bo jeszcze leze. Wczoraj bylam tak padnieta, ze zasnelam z mezem na kanapie. W nocy obudzilam sie raz, ale najbardziej mnie wkurza ten zegar biologiczny, ktoregonie da sie oszukac! Co z tego ze dzieci poza dome jak budze sie i tak z samego rana bo tak juz organizm sie przyzwyczail... Eh... Chyba juz nigdy sie porzadnie nie wyspie...

Dzis w planie zskupy, odbior dzieci i maz chce galaretke tzw studzieline czy jakis tak na forum pewnie cisza bedzie hehehe

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Wrrr.. Zasnelam o 22 a obudzilam sie przed polnoca i koniec spania bylo.. Chodzilam w nocy, siadalam na lozko, przeze mnie moj tez nie mogl spac.. Nie pamietam kiedy sie wyspalam :/

U mnie tez jakies zakupy w planie.

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny,
    wczoraj mnie tu nie było, ale widzę że się działo ....
    Mój mąż miał wolne więc rano pojechaliśmy na zakupy. Wreszcie kupiłam jakieś koszulki do karmienia i biustonosz do karmienia.
    Ale maraton po sklepach to już nie dla mnie na tym etapie, co chwilę twardniał mi brzuch.
    Później do szkoły rodzenia pojechaliśmy, ale zajęcia były bardzo fajne więc zleciały szybko.
    Wieczorem już na nic siły nie miałam więc poszliśmy w miarę wcześnie spać.
    Wczoraj przez chwilę puls na poziomie 190 ud/min. Mam nadzieję że nie będę miała CC przez to
    Niemniej kardiolog we wtorek może coś mi powie więcej.
    Jeszcze jakieś bakterie mi w wynikach wyszły Masakra

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Hej
    Dziewczyny,
    wczoraj mnie tu nie było, ale widzę że się działo ....
    Mój mąż miał wolne więc rano pojechaliśmy na zakupy. Wreszcie kupiłam jakieś koszulki do karmienia i biustonosz do karmienia.
    Ale maraton po sklepach to już nie dla mnie na tym etapie, co chwilę twardniał mi brzuch.
    Później do szkoły rodzenia pojechaliśmy, ale zajęcia były bardzo fajne więc zleciały szybko.
    Wieczorem już na nic siły nie miałam więc poszliśmy w miarę wcześnie spać.
    Wczoraj przez chwilę puls na poziomie 190 ud/min. Mam nadzieję że nie będę miała CC przez to
    Niemniej kardiolog we wtorek może coś mi powie więcej.
    Jeszcze jakieś bakterie mi w wynikach wyszły Masakra
    Bakterie w moczu?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Wrrr.. Zasnelam o 22 a obudzilam sie przed polnoca i koniec spania bylo.. Chodzilam w nocy, siadalam na lozko, przeze mnie moj tez nie mogl spac.. Nie pamietam kiedy sie wyspalam :/

U mnie tez jakies zakupy w planie.
    No to faktycznie nieciekawa noc... Ale sproboj w dzien nie spac, zebys na dzisuejsza noc za wypoczeta nie byla..

Dzis wielki dzien, zamawiam maszyne i bede cos tworzyc doczekac sie nie moge.. W planie do zrobienia tipi dla dziewczynek,.organizer do lozeczka i zawieszki do pokoju, plus stroje do sesji dla moich gwiazd... Oby choc jedna rzdcz mi wyszla z tego hahaha

Madlen no nieciekawie masz z tym pulsem... Nie forsuj sie za duzo...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Bakterie w moczu?
    Jak wyszlo tylko kilka tych bakteri, a reszta wynikow moczu jest ok to oznacza ze mocz byl nie zadobrze pobrany, a noe ze w moczu cos sie dzieje... Nie wiem jak tam w twoim przypadku reszta wynikow...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    A ja wlasnie sobie wyobrazilam, ze nie mam dzieci i to w brzuszku to bedzie nasze pierwsze... I jakos mi sie tak dziwnie pusto i smutno zrobilo... Bo, ze cicho to juz nawet nie mowie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    No to faktycznie nieciekawa noc... Ale
    sproboj w dzien nie spac, zebys na dzisuejsza noc za wypoczeta nie byla..

Dzis wielki dzien, zamawiam maszyne i bede cos tworzyc doczekac sie nie moge.. W planie do zrobienia tipi dla dziewczynek,.organizer do lozeczka i zawieszki do pokoju, plus stroje do sesji dla moich gwiazd... Oby choc jedna rzdcz mi wyszla z tego hahaha

Madlen no nieciekawie masz z tym pulsem... Nie forsuj sie za duzo...
    Nati ja nie spie w dzien wcale... /Fajnie ze kupujesz maszyne tez bym chciala miec takie zdolnosci

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Mi lekarz kiedys przepisal taki roztwor do wypicia i od tego czasu zadnych bakteri

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów